Obecnie coraz mniej ludzi stara się grać w golfa. Ten trend powoduje, że pola golfowe w całym kraju są zamykane i przekształcane w pola lub sprzedawane deweloperom w celu budowy kompleksów mieszkaniowych lub wspólnot mieszkaniowych z gruntami. Zastanawiam się, co powoduje ten spadek miłości do gry? Ogólnie rzecz biorąc, gra w golfa zajmuje tylko 4 godziny przy 18 dołkach, a ludzie używają wymówki, że są na to zbyt zajęci. Mają rodziny i miejsca pracy, które pracują w godzinach nadliczbowych (czasem nawet w weekendy) i mówią, że na polu golfowym rzadko zawierane są interesy. Kto więc uratuje grę i uczyni ten sport bardziej popularnym? Odpowiedzią są kobiety! Kobiety muszą zaangażować się w golfa, aby spędzać czas ze swoimi mężczyznami i przyjaciółmi i dobrze się bawić! Przemysł golfowy i całe społeczeństwo nie spełniło jeszcze potrzeb. Branża utrudnia kobietom uprawianie sportu zamiast próbować wykorzystać tę potrzebę lub ją zachęcić.

Na przykład, pewnego dnia poszedłem do sklepu golfowego i mieli tylko męskie towary: koszulki, spodnie, buty i męskie kapelusze. Zapytałem faceta, który pracował: „Czy masz coś dla kobiet?” Powiedział „mamy rękawiczki damskie”. Więc przynajmniej wiedzieli, że kobiety będą potrzebować rękawiczki do gry w golfa.

Obecnie branża promuje kobiety w golfa od razu do uczestnictwa w młodszym pokoleniu. Zapewniają one pola golfowe, Girls Golf LPGA i ligi młodzieżowe dla dzieci, aby rozwinąć pasję do gry, mając nadzieję, że doprowadzą ją do dorosłości. Ale to się na tym kończy. Nie obejmują one dorosłych i młodych kobiet. Po prostu oczekują, że te dziewczyny dorosną i chcą wziąć udział. Ale stopniowo zachęca się kobiety do zaangażowania się po zakończeniu obozów młodzieżowych. Może myślą, że następne pokolenie po prostu coś stworzy. Jak widać, tak nie jest.

Golf to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną, a nawet jako sposób na poznanie się nieznajomych. Ten sport wydaje się segregować mężczyzn i kobiety. Stała się kobietą grającą w golfa w grupach z innymi kobietami i mężczyznami grającymi w golfa z innymi mężczyznami i stworzyła podział w sporcie. Na przykład, kiedy idę na wakacje z innymi parami, chłopcy chcą grać w golfa, a dziewczyny chcą iść na zakupy lub po prostu być na plaży. Jako kobieta, która gra w golfa, czuję się rozdarta między spędzaniem czasu z przyjaciółmi a golfem, grą, którą kocham. Jeśli gram z chłopakami, mają wrażenie, że inwazję na ich czas, więc nie jest to zbyt atrakcyjne i nie spędzam czasu z przyjaciółmi. Prawie nie ma bodźców ani bodźców, by kobiety mogły się bawić i czuć niechciane. Nadal jest czas, aby zmienić ten nawyk i przywrócić życie temu ekscytującemu sportowi, i myślę, że kobiety robią różnicę.