Music Race Myth # 1: Nie możesz tego zrobić, jeśli masz więcej niż jeden rok.

Rzeczywistość: odnoszące sukcesy firmy i zespoły nie koncentrują się na wieku. W każdym aspekcie działalności jest mnóstwo profesjonalnych muzyków powyżej 30. roku życia. Twój wiek ma znaczenie tylko wtedy, gdy ma to znaczenie.

Przemysł muzyczny działa jak każdy inny biznes. Możesz odnosić sukcesy w każdym wieku, jeśli masz silną etykę pracy, poświęcenie i dużą wartość do zaoferowania.

Dowiedz się, czego przemysł muzyczny szuka u muzyków i zacznij wzmacniać te umiejętności (więcej o tym wspomina w tej chwili). To właśnie przyciąga ludzi do branży.

Music Race Myth 2: Fani nie kupują już muzyki.

Rzeczywistość: fani kupują obecnie muzykę, ale stare modele biznesowe na sprzedaż nie działają. Aby sprzedawać muzykę fanom (i zarabiać pieniądze), musisz:

1. Dowiedz się, jak działa przemysł Teraz (więcej niż to działało dekady temu).

2. Myśl twórczo i natychmiast po wyjęciu z pudełka. Pomoże Ci to znaleźć nowe sposoby sprzedaży muzyki fanom.

Musical Career Myth 3: Zanim zbudujesz karierę, musisz zostać doskonałym muzykiem.

Rzeczywistość: Zostanie wielkim profesjonalnym muzykiem to coś więcej niż tylko posiadanie „wielkich umiejętności muzycznych”. Wielu muzyków w branży muzycznej nie jest gitarzystami wysokiego szczebla, śpiewakami itp., A wielu utalentowanych muzyków nigdy nie buduje udanej kariery.

Czego musisz się tutaj nauczyć: jednocześnie pracuj nad swoimi umiejętnościami muzycznymi i innymi aspektami swojej kariery muzycznej.

Uwaga: aby zostać profesjonalnym muzykiem, nie musisz iść na studia. Chodzenie na studia do muzyki pomaga tylko rozwinąć umiejętności muzyczne. Takie postępowanie nie pomoże ci rozwinąć kariery. Jest mnóstwo ludzi, którzy zdobywają stopnie muzyczne i nigdy nie zarabiają na muzyce.

Można również znaleźć wiele innych skutecznych sposobów, aby stać się lepszym muzykiem niż pójście na studia. Biorąc lekcje z wirtuozowskim nauczycielem gry na gitarze, znacznie szybciej opanujesz instrument.

Pytanie: „Ale Tom Hess, co jeśli ukończę firmę muzyczną?”

Odpowiedź: Nauczyciele uczący biznesu muzycznego zwykle nie odnoszą sukcesów w branży muzycznej. Po prostu są wychowawcy. Uczą Cię o przemyśle muzycznym, ale nie o karierze w branży muzycznej. Na przykład na zajęciach biznesowych możesz dowiedzieć się, w jaki sposób zawierane są umowy, jak promowane są wizyty i jak działają tantiemy. Informacje te warto wiedzieć, ale to nie pomoże:

* W rzeczywistości osiągać własny rekord.

* Wybierz się na wycieczkę po pieniądze.

* Otrzymuj oferty na publikowanie swojej muzyki.

* Dołącz do zespołu, w którym chcesz być.

* Zarabiaj ogromne dochody dzięki muzyce.

* Utrzymaj sukces w swojej muzycznej karierze przez długi czas.

Zdobądź tego rodzaju wyniki, współpracując z mentorem kariery muzycznej, który już osiągnął wielki sukces.

Mit kariery muzycznej # 4. Aby odnieść sukces, musisz mieszkać w „muzycznym mieście”.

Fakt: To bardzo przestarzały mit, który nie jest prawdą. To nie miasto się liczy, to TY.

Możesz współpracować z firmami muzycznymi, które mieszkają daleko od Ciebie. Dowiedz się zasady którzy rozwijają swoje udane kariery muzyczne i żyją we własnej karierze. To prowadzi do sukcesu niezależnie od Twojej lokalizacji.

Music Career Mit 5. Aby odnieść sukces, potrzebujesz dobrych połączeń.

Rzeczywistość: Znajomości często nie rezygnują ze ścieżki kariery muzycznej. Czy przedstawiłbyś się piosenkarzowi swojego ulubionego zespołu? Mało prawdopodobne … chyba że:

1. Masz mnóstwo wartości do zaoferowania ponad większość innych muzyków.

2. W branży muzycznej zyskałeś reputację osoby lojalnej, pracowitej i godnej zaufania, a jednocześnie silnej postawy biznesowej. Ludzie w branży muzycznej sprawdzą twoją reputację, zanim zaczną z tobą współpracować.