Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 sty 2018, 15:40

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: wreszcie jakieś moje prace
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
nie bede sie rozpisywał tylko dodam pare zdjęc...na początek Myconid którego dzisiaj ulepiłem

Obrazek

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Hmm, jak myślisz, dlaczego nikt nie komentuje? Może dlatego, że zrobiłeś wielki hałas na forum o wrzucanie zdjęć, po czym wrzuciłeś jedno, które nie spełnia naszych oczekiwań? Z tego co mówiłeś tworzysz (czy może raczej rzeźbisz) cuda, więc pokaż je, a nie figurkę ulepioną 'dzisiaj na szybko'.

VINCRE! Aut mori..

~pomagam? pochwal mnie :)
~chcesz pomocy? pisz ;)

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: -2
Co mi tam, skomentuję.
No.... Nie bardzo mi się podoba. Dlaczego? Jest takie bez duszy, bez... bez niczego. Niby widać, że masz tę technikę opanowaną, i to się chwali, ale sama figurka jest ciut za bardzo prymitywna. I w dodatku przy, jak mi się wydaje, staraniach dotyczących jej nieco bardziej wykwintnego wyglądu. (Pewnie popsułam tu przecinki i składnię, ale sza).
Patrząc na tego przedstawiciela twojej "tfu!rczości" wydaje mi się, że stać Cię na więcej... Ale ta figurka nie jest zbyt dobra.

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
wybaczcie ale będe wrzucał czasami pojedynczo zdjęcia...(w tym wypadku 4ale jednej rzeźby)
Obrazek
Obrazek

// O proszę, o "1.1.1.2/bmi/" za dużo. Ale następnym razem poleci warnik. Dziękuję, dobranoc // Ingvar

slade43:
Oki to ja będę na tle wszelkich wydarzeń :D bardzo, bardzo ...Zawsze zresztą miałem i mam nadzieję, że tak zostanie, będę miał miękuchne serducho :D. Grzybek, tak przynajmniej go odbieram jest bardzo sympatyczny. Chętnie zobaczę inne prace.

Nekromanta Xanfar:
te figurki są spoko

z czego jest zrobiona ta druga?
...z mieszanki gipsowej...
...czy co?

Horan:
Hm...teraz nie wiem czy odpowiadac na pytania Nekromanty czy nie! Niech będzie, że odpowiem: ta 2 została zrobiona z gliny i pomalowana tlenkiem miedzi co dało zielony kolor :P

Potępiony:
A ja Ci powiem że skopało to estetykę. Strasznie niechlujnie to wygląda. Nie lepiej to było normalnie pomalować?

Fraa:
Na temat pierwszego się nie wypowiadam, bo prawdę mówiąc ledwo co tam widzę, natomiast co do drugiego: hmm... Na swój sposób... ciekawe. ^^ Podobają mi się skrzydła - to na pewno. I ogólnie spoko - bez jakiejś szalonej oryginalności, wpisuje się w bardzo klasyczne fantasy, ale spoko. Tylko malowanie mnie mierzi. xD W pierwszej chwili miałam wrażenie, że rzeźba jest grubo obrośnięta grzybem. ;] Może i tak miał być efekt, jeśli tak, to rispekt. :D Tym niemniej mi osobiście to się raczej paskudnie kojarzy. ;)

Nie zmienia to faktu, że chętnie zobaczę coś jeszcze - w sumie rzeźba nie jest zbyt rozpowszechnionym hobby. :)

Husarz Ognia:
Ty żyjesz ?! :eek:
A tak to ładny anioł lecz za dużo tlenku. Sprubój następnym razem w szczelinach i tym niżej tym więcej+pomaluj na kolor skały=efekt starego posążka.

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
Prawdę mówiąc nie podoba mi się.
Pierwsze jakieś takie na odpi***rz.
Drugie lepsze ale....jakoś takie nie bardzo.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Siiiiiiiiiiiileeeeeeeeeent hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill... - rozległ się złowieszczy świst podejrzanego głosu.
xD
Też tu nic nie widzę. *zakłada okulary* Niet, nadal nic nie widzę. xD
Wygląda jak obhodowany pokaźnym grzybkiem mutAnioł. xD

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
"złowieszczy świst podejrzanego głosu." - Nazgul? ;]

Kurde, dawno Horana nie było. A te te jego gluty nawet fajne były... Tylko przypominały coś... dziwnego :D

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Raczej strasznie dziwnego...
Dobre skojarzenie Kol. :D
Mi się gluty nie podobają. xD
Niech bierze przykład z Alvery. :P

Tytuł:
Obywatel
A mi się anioł podoba :) Ten "efekt grzyba" do niego pasuje, wygląda przez to na bardzo stary, chociaż rzeczywiście mogłoby go być mniej w pewnych miejscach.

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
http://www.youtube.com/v/Lfj5Y7i225c&fs=1&source=uds&autoplay=1 Animacja poklatkowa z udziałem jednej z figurek. (później usunę te pinezki i druty ze zdjęć i prześlę z tłem, kolorami, i bez zbędnych przedmiotów)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.