Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 sty 2018, 15:39

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cosplayland
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Jak już wspomniałam w Anuszkowych Hejoszkach - moją wielką pasją jest cosplay :)

Dla niewtajemniczonych, cosplay polega na odtwarzaniu strojów (oraz makijażu, fryzury, sposobu mówienia, chodzenia, etc) postaci z gier, filmów, książek, mang, anime, komiksów... generalnie pole do popisu jest szerokie.

Wszystkie stroje tworzę sama (jeśli jakiś element jest kupny, lub tylko przerobiony to zawsze to zaznaczam).

Jeśli ktoś chciałby być na bieżąco z tym co robię, to zapraszam do mnie: https://www.facebook.com/AnuszkaCosplay

No... to ten :P
Zapraszam.

Obrazek

Lyanna Stark - A Song of Ice and Fire
Projekt własny, bo postać pojawia się tylko w książce :) (nie licząc posągu, ale on nie był zbyt pociągający).
Diadem wykonała firma Rextorn Metalwork, a piesek pochodzi z hodowli Jantarowa Wataha (wilczak czechosłowacki).
Spódnicę i płaszcz szyłam sama, gorset jest kupny. Broszka przy płaszczu robiona własnoręcznie z masy fimo effect. Jakby ktoś był zainteresowany mogę wstawić zdjęcie samej broszki :P

Obrazek

Obrazek

Daenerys Targaryen - Game of Thrones
Mój pierwszy strój. Swoją premierę miał na Pyrkonie 2014 tyle, ze wtedy miałam ze sobą tragiczną perukę i wolę się tymi zdjęciami nie chwalić :P
Strój jest dwuczęściowy - składa się z prostej spódnicy i wiązanego topu. Broszka nie przeżyła do dzisiaj. Była wykonana z masy solnej... (nigdy więcej). W skład kostiumu wchodziła też skrzynia ze smoczymi jajami (została wylicytowana na aukcji charytatywnej w zeszłym tygodniu), które wykonałam samodzielnie ze styropianu i masy papierowej. Malowane akrylami.

Obrazek

Obrazek

Ariel - The Little Mermaid, Disney
Za dużo tutaj nie zrobiłam - jedynie spódnicę, wisiorek oraz kokardę, ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że robiłam go w samochodzie, w drodze do Chorwacji :)
Ten strój miał swoją inną wersję (Defender of the Atlantis), którą wystawiałam na Coperniconie w Toruniu (Najlepsza Postać Własna i Najlepsza Gra Aktorska), ale nie mam dobrych zdjęć... w sumie to jedynie te ze sceny.

CDN.

Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, 14:05 przez Anuszka, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł: Re: Cosplayland
Obywatel
Awatar użytkownika
Nie zmieściłam się w jednym poście ze zdjęciami, ale mam nadzieję, że nikt mnie nie pobije XD

Obrazek

Mafia Jinx - League of Legend
Nie jestem dumna z tego stroju :P
Najzwyczajniej w świecie nie była to postać dla mnie. Prezentowałam ją podczas Pucharu Polski w League of Legends w Poznaniu i nawet udało mi się wygrać xD
Sukienka i wszystkie dodatki robione przeze mnie (oprócz rękawiczek i butów, których tu nie widać)

--------------------------------------------------------------------------

Tyle jeśli chodzi o zdjęcia (na razie).
Aktualnie jestem w trakcie tworzenia stroju Stinger Akali z League of Legends.
Spoiler:
Obrazek

Na Pyrkon przygotowuję nową odsłonę Daenerys (wersja z Astaporu).

No... to tyle :D

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Jak już mówiłem, ładny skill jak na trzy kwartały doświadczenia. :D
I przeczucie mi mówiło, że co najmniej jedną księżniczkę Disney'a zrobisz. xD
To teraz czekamy na pozostałe galerie i nowe zdjęcia cosplay'owe. :D

Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
No, naprawdę stroje prześwietne. Co do Daenerys - czy mogłem Cię widzieć na Dniach Fantastyki we Wrocławiu w 2014 ? Bo były wtedy chyba ze 3, ale mam wrażenie, że jedna z nich miała Twoją twarz.

No i fajnie, że tworzysz też coś innego niż postacie z LoLa, bo tego już jest takie zatrzęsienie, że miło się patrzy na coś nieznanego i ciekawego.

Ładna Ariel :)

No i co do masy solnej - ta chyba się do niczego nie nadaje. Sól jest bardzo nietrwałym materiałem.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Obywatel
Awatar użytkownika
Byłam, byłam :)
Nawet na scenie! Występowałam wtedy między konkursem cosplayowym, a ogłoszeniem wyników :)
No i jako jedyna miałam jaja ^^

Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
Zarąbiste cosplaye. ;D
Najbardziej spodobało mi się pierwsze zdjęcie, choć reszta też super. :D

Już jestem ciekaw, jak wyjdzie Akali. ;p

Igor
Awatar użytkownika
Ah, to Ty byłaś! Kurde, wiedziałem normalnie. No to mnie mogłaś nie widzieć, bo siedziałem na tej samej scenie tuż obok, po Twojej lewej, w koszulce Patrolu ;)
No i chyba jak patrzę na zdjęcia, to miałaś najlepszy strój Danki. Pamiętam, bo w Patrolu sobie nawet ocenialiśmy, bo były 3 xD

No, mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy zatem, bo jestem w Poznaniu bardzo często, sesyjkę tam prowadzę. I na Pyrkonie w tym roku może też będę miał jakiś strój, jeśli uda mi się i wszystko wypali. A jak będziesz na WDF-ach w tym roku to daj znać też, ja prawie na pewno również będę.

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Kurczę, to wszystko jest mega xD Szczególnie podoba mi się strój Ariel i ten gorset. Wiem, że akurat tej części nie robiłaś, ale strasznie mi się podoba.

Czasem sobie myślę, że fajnie byłoby tak pocosplayować, szczególnie na miarę takiej Nigri, ale ona ma cycki, więc no... Ja bym się chyba do tego nie nadawała xD

Obywatel
Awatar użytkownika
Ingvar pisze:
No i chyba jak patrzę na zdjęcia, to miałaś najlepszy strój Danki. Pamiętam, bo w Patrolu sobie nawet ocenialiśmy, bo były 3 xD

Omg, dziękuję xD
Na Pyrkonie było chyba z 10, więc to już w ogóle było zatrzęsienie!

Ingvar pisze:
A jak będziesz na WDF-ach w tym roku to daj znać też, ja prawie na pewno również będę.

Postaram się :)
Nie jest to impreza, którą mam na swojej obowiązkowej liście, ale bardzo podobała mi się zeszłoroczna edycja, więc jeśli pieniążki i czas pozwolą to nie pogardzę ^^

Ceallach pisze:
Kurczę, to wszystko jest mega xD Szczególnie podoba mi się strój Ariel i ten gorset. Wiem, że akurat tej części nie robiłaś, ale strasznie mi się podoba.

Czasem sobie myślę, że fajnie byłoby tak pocosplayować, szczególnie na miarę takiej Nigri, ale ona ma cycki, więc no... Ja bym się chyba do tego nie nadawała xD

To był mój najlepszy zakup :3 Bodajże 3-4$ na aliexpress c:
A do cosplayowania gorąco zachęcam :) Chociaż ja bardziej celuję w półkę Starbit lub Yayi Han... w końcu nie chodzi tu o sam biust (ale nie będę udawać, że jest on zupełnie nieistotny), ale o skilla i fun :D

Ostatnio zmieniony 04 sty 2015, 15:49 przez Anuszka, łącznie zmieniany 1 raz

Igor
Awatar użytkownika
No jasne, że nie tylko biust się liczy. Znajoma z Wrocławia wygrywa też jakieś konkursy cosplayowe europejskie i no może ma biust, ale też jest sama w sobie trochę solidna, więc nie rzuca się to w oczy tak jakby była szczupła. Więc zazwyczaj w ogóle robi kostiumy takie trochę pod horror, jakieś zombie itp. No i to jest naprawdę świetnie. Nie muszą laski się negliżować, żeby był fajny strój. Chodzi raczej o radość z twórczości.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.