Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 sty 2018, 15:39

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1092 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Artworks by Dragu (posty z wygasłymi ilustracjami, komentarze)
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Tu co jakiś czas umieszczę moje stare i te nowsze szkice
(chyba, że Wam się nie spodobają xD).
Proszę o wybaczenie użycia kartek w kratkę przy przeważającej większości prac xD

[color="SeaGreen"]*źródło ilustracji wygasło*[/color]

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Wow, moim zdaniem masz talent, podoba mi się Twoja kreska i w ogóle, jest co pokazać.
Czekam na wiecej prac, szkoda, że ja nie umiem tak ładnie rysować ;)

Dragu:
Dziękuję za dobre słowa :D
Postaram się jutro wrzucić coś innego :)

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Faktycznie niezłe... sam się trochę bawie w coś takiego, ale chyba mi troszkę brakuje do Ciebie ;p

I takie pytanie jeszcze? Czym to rysowałeś? Jak ołówkiem to jakim? Szczególnie chodzi mi o włosy i oko.

Dragu:
Długopisem :D
Ołówkiem rysuję ostatnio tylko jak stosuję po tym nakładanie tuszu, albo jak rysuję "coś większego", tj. ostatnio zdjęcie z imprezy, albo Kakashiego na konkurs ^^'

David:
Mogłem się tego spodziewać, z resztą sam często długopisem rysuję, niemniej zaczynam od tego odstępować (dlatego teraz na uczelnie nie noszę długopisa, tylko ołówek ;p). Niebawem postaram się także coś sswojego wrzucić ;]

Pozdrawiam, David.

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Ja całą swoją młodość długopisem przerysowałem. Kilkanaście zeszytów-brudnopisów szkolnych mam w szafce. Do tego setki kartek a4 i innych dzieł (w tym ponad 20 zeszytów komiksu). W nowym roku będę dodawał, gdyż teraz nie mam dostępu do moich prac (przebywam za granicą). Po malutku chłopaki i dziewczyny.;]

Dragu:
Ostatnio zacząłem stosować metodę (nie wiem czy prawidłową xD) "nakładania tuszu" na swój sposób :P
Czyli szkicuję ołówkiem rysunek i wprowadzam poprawki do perfekcji, a następnie to co chcę pozostawić zaznaczam długopisem i całość gumuję. W wyniku zostaje narysowany długopisem szkic bez zbędnych błędnych zakreśleń :3

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Jeśli się sprawdza, znaczy jest poprawna. Ja osobiście nie lubie robić (a co za tym idzie nie robię...) perfekcyjnych rysunków, lubię raczej swobodne zarysy, aniżeli dokładne linie.

Dragu:
W mojej perfekcji nie chodzi o dokładność linii a o wyraźny przekaz w jaknajluźniejszej formie :) Perfekcji rysunku dokonuję jedynie podczas rysowania fanartów z anime/ mang lub rysowania kobiet xD :P

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
The Lizardly Maki
Obrazek

The Undead Marcos
Obrazek

Angel-fox
Obrazek

*źródło ilustracji wygasło*

I to by było na tyle z tego co znalazłem na dysku lepszego i tematycznego xD
Przez weekend poskanuję to czego nie mam na kompie :3

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Almost Angel - Fajna jest ;) Ale nie pasuje mi coś z jej twarzą i ma za małe piersi, reszta kształtów jest ok.

The Lizardly Maki - Podoba mi się, ale bez fajerwerków ;)

The Undead Marcos - Ciekawa praca.

Angel-fox - Biedny taki ten rysuneczek ;)

[color="SeaGreen"]*źródło ilustracji wygasło*[/color] - Super, świetnie narysowane (fajnie pokazana mimika twarzy i szczegóły)

Tył zeszytu z Polaka :PP - Chciałbym mieć tak porysowane tyły okładek od zeszytów ;) Pozytywnie oceniam :)

Btw, jak coś to mało znam się na rysowaniu, sam nie umiem narysować nic, wiec nie przywiązuj zbyt dużej uwagi do moich ocen ;)

Dragu:
Hahah, każda pochwała to dla mnie morale +1 :P Dziękuję, a co do krytyki poszczególnych w pełni się zgadzam ^^

[color="SeaGreen"]///[Dragu(24-08-2011): Prace tutaj umieszczone wygasły, lecz znaleść je można w pobliżu 40 strony. :)][/color]

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Dobra nie będę się czepiał, bo sam lepiej nie potrafie... wszystkie pracki oceniam pozytywnie, niektóre nawet lepiej niż pozytywnie (tj. Sonsaku Hakufu, jeśli dobrze przeczytałem, Angel-Fox i [color="SeaGreen"]*źródło ilustracji wygasło*[/color]). Do jednej z prac mam jednak zastrzeżenia, a jest to Almost Angel... piersi są w pożądku, za to palce i uda mi się nie podobają. Palce za krótkie, a uda jakieś takie... nie wiem... nie mogę tego wyjaśnić ;p

Dragu:
Cóż.. powiem, że się zgadzam z przedmówcą :)
Choć jej prawe udo (ta rozmowa robi się coraz bardziej zboczona xDD) wydaje mi się być w porządku, a palece są minimalnie za krótkie ale takie miała modelka xP

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Piszcie co chcecie, ale uda to ona ma zarąbiste ;) Lubię takie :)
Jeśli chodzi o nowe prace, są spoko, fajnie rysujesz ze zdjęć, znasz się na tym, fajnie jest :)

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Dzięki wielkie :D
_______________________________________________________________________________________________

Z nudów troche artów poskanowałem :P
Więc lecimy z tym koksem ;p

Tematyczne Fantasy:

[color="SeaGreen"][B]*źródło ilustracji wygasło*
[/color]

I kilka pozatematycznych:

"Killing sight" z mangi "Omamori Himari"
Obrazek

"Obleśny wzrok" xD
Obrazek

"Sonsaku Hakufu" z "Ikkitousen" w kresce z anime/mangi "To Love-Ru"
Obrazek
[/B]
_______________________________________________________________________________________________
PS: w razie "przerysowywania kadru" tj. w przypadku "Killing sight" i "Sonsaku Hakufu" będę podawał źródło (jeśli źródła nie ma podanego tzn, że ten pomysł powstał w moim chorym umyśle xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1092 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.