Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lip 2018, 05:46

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2040 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 204  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak wyglądamy :]
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Aby stworzyć trwalszą społeczność duszyczek gromadzących się na tym forum postanowiłem nas sobie trochę zbliżyć ;]
Zatem, ukaż się, jeśli chcesz być pamiętany ;D

Oto ja, zamaskowany Dragu-senpai! :D
Najbardziej destrukcyjny tekst przy zabawie tą maską był brata jak mi zdjęcie robił: "Zmień wyraz twarzy.".. myślałem, że nie przestanę się śmiać xP
Summer House Music '09 ;]
Może wrzucę jeszcze jakieś fotki jak temat zrobi się popularniejszy ;]
A tym czasem zapraszam ;]

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Kurde. Totalnie nie tak sobie Ciebie wyobrażałem Dragu :P Na drugim zdjęciu wyglądasz, jakby Cię do niego ktoś dokleił.

Ja jestem rolnik...
Obrazek Na tych wakacjach kilku kumpli do mnie wpadło no i jeden Pan przyniósł nam widły:D

Tu się komuś nudziło, ale wyszło całkiem mrocznie ;]
Obrazek

na koniec takie w miarę normalniejsze. W dole po prawej niewodczne na tym zdjęciu moje miasto
Obrazek

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Dragu:
Same widły rolnikiem nie czynią ;p
Sam mieszkam na Wsi to wiem xD

[Tak, ten temat służy również do komentowania fotek xD]

Link:
No cóż, Dragu wyszedł z inicjatywą to wypadałoby się ukazać :) Jego foty znam już od dawna, jako że kumplujemy się na NK xD Ingvar, wyglądasz na przyjemnego gościa ;)
Nie powiem, że najbardziej interesowały by mnie fotki Pań z Naszego forum, bo co tu komentować u chłopaków ;)
Tutaj moje takie brzydkie, przerobione :
A tutaj tak całkiem normalnie :)

Dragu:
Ano fakt "znamy się" z NK :P
I kolejny fakt... gdzie podziały się nasze Panie? xD

Ingvar:
ano. chciałbym zobaczyć jak wygląda jajecznica;] prócz tej, którą zawsze w niedziele jadam na śniadanie
a co do Linka: tak, bywam przyjemny :D
ogólnie to na pierwszym zdjęciu wyglądasz tak standardowo jak mógłbym sobie Ciebie wyobrazić, lecz na drugim to wyglądasz jak dres co łazi na disco codziennie ;) może to przez tą kurtkę.
http://nasza-klasa.pl/profile/646719 mój profil na n-k jakby ktoś mnie chciał zaprosić ;]

Link:
Hahaha :D To muszę usunąć tą drugą fotkę :D Skoro tak wyglądam ;) Bo absolutnie nie jestem drechem łażącym na disco xD
Btw ja też jestem najbardziej ciekaw jak wygląda jajecznica ;)

jajecznica:
Och, wyglądam przeciętnie. No, ale skoroś tacy ciekawi to się pokażę, choć ostrzegam, że za uszczerbki w zdrowiu nie odpowiadam, sami byliście ciekawi :D

Dragu:
HAHA! Mam zaszczyt jako pierwszy skomentować fotę naszej pierwszej damy :)
Beautyful! :D
Kawaii! :D
Mellorine~! [okrzyk pewnej postaci na widok piękności xD]
I poza tym świetna fota ;]

Link:
No to będę drugi ;] Ha, jajecznicę wyobrażałem sobie, jako babkę w jakiejś skórzanej kurtce, glanach itp. A tutaj taka delikatna osóbka na fotce :)
Fajne zdjęcie, moja ciekawość została zaspokojona :)

jajecznica:
Och, wyobraźnia nie zawiodła xD Mam i glany, i skórzaną kurtkę, tyle, że nie chodzę w nich po domu xDD

Link:
Całkiem naturalny odruch ;] Więc pokaż jak wyglądasz poza domem ;)

jajecznica:
Dobrze, jak tylko ktoś mnie sfotografuje xD

Dragu:
Link, Ty byś tylko pokaż i pokaż xD

Ingvar:
no. moja ciekawość też została mile zaskoczona. ;] Nie spodziewałem się tak ślicznej dziewczyny(bez obrazy). A w takim razie szykuj się na podryw :D
Hmm.. ale w skórzanej kurtce i glanach to ja sobie Ciebie nie wyobrażam.
Sam mam tylko skórę. A za miesiąc wkleję zdjęcie w mojej nowej świeżo własnoręcznie zrobionej kolczudze. O ile się do tego czasu uwinę.

Akunai:
Tylko mi się tu nie śmiać :D

Krzysiek:
Powiem tak. Wszystkich was sobie inaczej wyobrażałem. Ale to nie ode mnie załeży. Ale wreszcie wiadomo jak kto wygłąda. Niedługo wkleje swoje zdjęcia. Ale naprawde jesteście fajni xD.

Link:
No, no, no niezła kompania tu nam się robi ;) Jak zwykle zaskoczenie, jak kto wygląda :D Ale Akiemu dobrze z oczu patrzy ;)

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Teraz ja

Obrazek

Tylko, że to zdjęcie jest troche starsze.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Link:
Hehehe krzysiek jaki przyjemniaczek :D Młodziutki jesteś, ale na tym forum bardzo dobrze sobie radzisz :) Pozytywnie ;)

jajecznica:
Ojej, Krzyśka wyobrażałam sobie bardziej jako taką chudzinkę z brązową czupryną, a tu proszę xD /Akunai: Boże, dosłownie jak mój kolega wyglądasz!

Krzysiek:
Co, aż tak źle wyglądam?? xD

Akimitsu:
yyy to znaczy jak ?

jajecznica:
Krzysiek: nie nie : D /Akunai: No... no identycznie ^^

masterbator:
Nie wiem o co cho, z devianta w ogóle mi nie chce linkować obrazków, więc tylko link.
Zdjęcie już w sumie stare, na szybko zmieniane w PS (nie chciało mi się za długo nad tym siedzieć). Ale nie widać potrójnego podbródka. Za to koślawy nos owszem ^^

Ingvar:
nie widać zdjęcia wogóle :P
Edit:
już widać. jakbym był gejem to bym powiedział, że jesteś przystojny :D
a już na serio:
ile masz lat ? bo ciężko ze zdjęcia określić

Dragu:
Widać widać ;]
Mi Master się kojarzy z młodym Szturem tak jakoś :D

Simon Sword:
Ja pierdziele... ...w moich stronach miłośnik fantasy i mangi wygląda zupełnie inaczej niż prezentowani tutaj gentelmeni ;] no i oczywiście nasze forumowe oczko w głowie (nie za dużo cukru i wazeliny panowie? xD). W moich stronach niewiele się różni od... ...żeby nie urazić nikogo... ..."stałego bywalca na woodstocku"... ...swoje zdjęcia prześlę niezwłocznie ;]

Dragu:
Kto tam słodzi znowu? :P To się nazywa "ośmielanie" kogoś do publicznych wystąpień ;p

masterbator:
Ile mam? 22 od ponad miesiąca. Tylko emerytury wyczekiwać ;)
A swoją drogą ludzie z tego forum faktycznie nie wyglądają tak, jak sobie ich wyobrażałem. A Link to już w ogóle :P

Link:
Haha, mnie ogólnie to ludzie wyobrażają sobie jako grubego, małego chłopka spędzającego całe życie przed PC :D A jak Ty sobie mnie wyobrażałeś masti ? Ja chyba Cię znam z HC ? :)

masterbator:
Ano, masz tę wątpliwą przyjemność ;)
A jak wyobrażałem sobie Twoją personę? Bo ja wiem... Bardziej tak... Metalowo? ;) Na pewno dłuuuuższe włosy- a drugie zdjęcie to już w ogóle kontrast moich wyobrażeń :P

Dragu:
Ja nie miałem tego przywileju wyobrazić sobie Link'a bo od dłuższego czasu wiem jak wygląda ale chyba myślałem, że wygląda jak właśnie wygląda xDDDDD [zamota :P]

masterbator:
No, to już przynajmniej wiemy, że jajecznica najładniejsza (przynajmniej póki co) niewiasta. Jeszcze kilka dni i plebiscyt na faceta zorganizujemy :P
@Dragu: nie obrażaj młodego Sztura takimi porównaniami ;)
Tak w ogóle to chyba wszystkich kiła rozłożyła albo śpią... O takiej godzinie to trochę niefajnie, bo samemu do siebie pisać to jednak nie jest tak śmiesznie jak mi się wydawało...

Dragu:
Wiem co czujesz... [tu pada pytanie o Dragu "A co on tu u licha robi?!" xD]
Jajecznico, czekamy na więcej fotek.. i nie koniecznie z glanami, wolę normalne zdjęcia podziwiać xD

masterbator:
A, tutaj Cię zaskoczę, pytania takowego nie będzie :P
Poza tym po co Ci więcej zdjęć jajecznicy? ;> Mi- wiadomo po co, jeśli nickowi się mojemu przyjrzeć :P
Ale może jakaś inna białogłowa by się ukazała, bo nie mamy z czym porównywać?

Dragu:
Nie odstraszaj MasterB xD

jajecznica:
A pewnie, nie mam co robić tylko sobie zdjęcia pstrykać ^^ Aparatem to ja uwieczniam krajobrazy a nie mój ry... twarz : D Poza tym to baaaardzo przesadzacie. I jak chcecie patrzeć na dziewczyny, to je tu ściągnijcie :p
A co do wyobrażeń, to Simon mi się wyobraża jako taki... Wiedźmin x DD Nie mam pojęcia czemu ^^ Ot tak, pomyślę sobie 'Simon' i od razu 'Wiedźmin' :D:D Może przez sesje Dawida : D

masterbator:
Po co robić zdjęcia krajobrazom? One zmieniają się bardzo wolno. A człowiek przeciwnie ;)
Ciekawy jestem, jak sobie mnie link wyobrażał przez tyle czasu spędzonego na HC :>
Przy okazji po co ściągać tutaj dziewczyny? Jak ktoś chce pooglądać to są do tego wyspecjalizowane strony ^^

jajecznica:
Zmieniają się bardzo wolno? Hmm... Oj nie : D Jeszcze tydzień temu było zielono, teraz jest już żółto : ]
Wyspecjalizowane strony? W zasadzie to będąc mężczyzną, wolałabym oglądać na żywo, a nie na ekranie komputera : D

masterbator:
Oj, jajecznica czepiasz się :P
Ale pomijając przejścia w okresie pór roku, to znowuż wielce jakoś się krajobraz nie zmienia. Oczywista jeśli zachody słońca, deszcze i inne zjawiska pominiemy ;) Nie wiem czemu, nigdy nie lubiłem krajobrazów w fotografii, chyba że jakieś naprawdę bardzo ciekawe ujęcie.
A co do stron... Jak się nie ma, co się lubi to wiesz :P
Poza tym baby to samo zło ^^ Zwłaszcza te na żywo.

Link:
Hmmm masti jakoś Ciebie sobie nie wyobrażałem :) I nie ciągnijcie już off topa, tylko jak chcecie pisać dłużej, to niech któreś z Was wrzuci zdjęcie :p

Dragu:
Widzę, że się zastój robi.. Ludzie, żyć mi tutaj :P
Trasa w Augustowie, którą kiedyś Papież J.P.II płynął... Nie wiem kiedy i zbytnio mnie to nie interesowało ale fajnie jest ;]

jajecznica:
A ja płynąc tą samą trasą zanudzałam się na śmierć. Wolałabym płynąć samodzielnie obok tej całej łodzi bo kilka godzin nicnierobienia doprowadza do szału ^^

Dragu:
Haha, ja tam chyba przykimałem przez jakiś czas ale rodzinka mi d**ę zawracała więc nie mogłem pospać xD

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Jajecznico... ...muszę Cię zaskoczyć niestety nieprzyjemnie... ...wiedźmin ze mnie jak z nie powiem co z czyjej... ...może kiedyś zdjęcie "wiedźmina" podeślę ;)

Tym czasem oto i ja. Ja i moje hobby: Survival :)

Obrazek

Wilk symbolizuje nadmierną pewnośĆ siebie. Zwykł on puszczaĆ ofiary i dawaĆ jej fory tylko po to, by dowieśĆ, że bez trudu ją doścignie. Lecz Wilk za nic ma długi bieg. Pewnego dnia znajdzie się coś szybszego od niego, coś, co nie zechce daĆ mu forów.

Tytuł:
Wojownik
jajecznica (": )"):
Haha, no to moje wyobrażenia nieco się minęły z rzeczywistością ; d Ładne spodnie ; ]

Dragu:
Ja coś piłem czy to zdjęcie było robione przy ognisku? xD [zaznaczam, że odpowiedź A blokowana jest przez moje nawyki :P]

Simon Sword:
Noc. Ognisko. Las. Ja... ...to właśnie jest survival :)

Tytuł:
Założyciel
Awatar użytkownika
Żeby nie było nieuczciwie i ja odsłonie swe oblicze. Oto admin, co w ukryciu przez rok ponad doglądał forum, dziś jednak u boku swego walecznego junior administratora Linka396 trzyma pieczę nad tą przystanią fantasy.

Loda kończe jeść... smutnym wtedy był, iż to koniec...

Obrazek

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Dragu:
Poetycko ujęte szefie xD

Link:
Szefie, ja już dawno 396 zgubiłem ;] Zaskoczenia nie było, jako że facjatę Twą widziałem gdzie indziej ;) I jak mówiłem, nie spodziewałem się takiego "młodziaka" a raczej jakiegoś freak'a ;]

Krzysiek:
A ja sobie szefa inaczej wyobrażałem. Piknie to powiedziane.

Dragu:
Freak'a? Znaczy denka od słoików na oczach, "rozmemłany" T-shirt, itp? xP
[A nie, to chyba było coś innego :P]

Krzysiek:
No, nie tak Dragu bez okularów i takich rzeczy co ty wymieniłeś.

Ingvar:
No nie ma co. To taki stereotyp, że jak ktoś siedzi w fantastyce, rpg, albo ogólnie w komputerze to ma wielkie okulary, jest niezadbany, nieogolony, gruby i brzydki;] Tak samo z płcią przeciwną, oprócz nieogolonego.
A tu proszę;] chyba ,żadna osoba do tego nie pasuje :D A wręcz przeciwnie, dziewczynę mamy taką ładną, że hoho.

Angela:
no i czas popsuć to ;) moje zdjęcie. żadna ze mnie piękność, ale pogodziłam się z tym ;)

Akimitsu:
Łooooho :o :D

Angela:
bardzo śmieszne :P
to wczorajsza fotka ^^

Dragu:
Brawo :) Cieszy mnie, że coraz więcej osób "odważa się" umieścić tu swój wizerunek ^^
A poza tym dla mnie i tak najważniejsze jest wnętrze ;]
[I nie mówię tu o przeponie, płucach, żołądku, itd =_="]

Akimitsu:
yyy... źle mnie zrozumiałaś to miałao zabrzmieć jak podziw i nikt tu się nie śmieje i fajne okularki ^^ :)

Link:
Mmmmm... jaka nietypowa dziewczęca uroda, okularki dodają Ci uroku :) Ładna jesteś i nie gadaj, dowartościowania potrzebujesz ? ;)

Angela:
nie potrzebuję! :)
i dzięki za pochwały dla okularków ^^

jajecznica:
Ojeej, ale masz ładne oczy : ]

Angela:
dzięki^^
chociaż zawsze chciałam mieć piwne... ale cóż tak już jest, że chcemy tego czego nie mamy ;)

Ingvar:
...bo nie widzimy tego co mamy ;)
No, też musze powiedzieć, że mi się Twoje oczy spodobały. W ogóle jakbyś nie powiedziała, ze masz 15 lat, to bym myslał zupełnie inaczej. Może to te okulary dodają rok, czy dwa do wieku.

Dragoneon:
No dobrze... wszyscy się pokazują to ja też :):)
Fotogeniczny to ja nie jestem, ale co tam. :):):):)

Link:
E tam, co gadasz, że nie jesteś fotogeniczny, fajnie wyglądasz, fota z gitarką, to jest to :) Miło że ukazałeś Nam swoje oblicze :)

Ingvar:
No, fota z gitarą wymiata ;] Przypomina mi Desperado :D I ten mhrook...

Angela:
Dragoneon co Ty gadasz, każdy jest fotogeniczny ^^
fajne fotki masz, to z gitarą --->super! :D

Dragoneon:
Dzięki... mówicie ze jestem foto.. ale wam pokazałem tylko te najlepsze foty.:):):) bo wiekszosć to do kitu są:D;];]

Akimitsu:
to wyraźnie nie widziałeś moich chociaż zmieniłem się i to bardzo od ostatniego razu kiedy wkleiłem swoje zdjęcie :D

Angela:
skoro się zmieniłeś Aki to wklejaj nowe fotki!! :D

Dragoneon:
no właśnie... z resztą w tamtych fotach wcale źle nie wyglądasz. Spoko, z ciebie kolo:):):)

Dragu:
Wg. mnie nie ma czegoś takiego jak fotogeniczność lub niefotogeniczność. Jest jedynie postrzeganie swojego wizerunku w sposób dobry lub zły :P

Ingvar:
A moim zdaniem jest. Niektórzy faktycznie głupio wyglądają na zdjęciach ;) Wśród was nie ma nikogo takiego, lecz zdarzało mi się takich widzieć. Oczywiście poza sobą ;]

Dragu:
No dobra, mój błąd... [Fala nieprzyjemnych wspomnień... xD]

Dragoneon:
Każdy wygląda jak wygląda, ale przecież każdy wygląda na realu dobrze. Ale na zdjęciach czasami się nie wychodzi.. a jak się nie wychodzi dobrze na większości fotach, to się nie jest fotogeniczny...co nie? Jak tak niestety mam:D:D

Ingvar:
nie jesteś niefotogeniczny ;) całkiem nieźle wyglądasz na zdjęciach.
Nie można samemu stwierdzić, czy jest się fotogenicznym, czy nie, to musi ocenić osoba z zewnątrz.
A co to wyglądania na żywo dobrze, to też nie zawsze.

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 19
Nie to że jestem wstydliwy ale dopiero wyczaiłem ten wątek :D (kawał zemnie bystrza)
To chyba czas bym i ja ukazał swe oblicze... albo nie nie zrobię wam tej krzywdy ;p

Jajecznica przy swoim zdjęciu napisałaś że jesteś "przecięta" bynajmniej bo jesteś bardzo ładna (co by nie mówić że śliczna ;p ) ! Zresztą Angela (nasz aniołek) też jest niczego sobie :D

Przeciętny lub znacznie gorzej... to wygląd:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej na: NK

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2040 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 204  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.