Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lip 2018, 05:46

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zlot Bestiarium
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: -2
Miśki, no jak tak można?
A teraz na poważnie: każdy szanujący się portal w końcu zaczyna się zlatywać. W intyrnycie jesteśmy stosunkowo zgraną ekipą, więc czemu nie?
Wiem, że już raz był taki temat, i że nie wyszło, ale to nie oznacza, że nie można spróbować jeszcze raz :) A tak mnie naszło, bo jestem w trakcie planowania innego zlotu, więc tak...

A więc, nie zaczynając zdania od 'a więc', sprawa pierwsza: miejsce i data. Co do daty, to osobiście proponowałabym jakoś w lipcu, żeby już wszyscy mający wakacje te wakacje mieli.
Miejsce. I tu się zaczynają schodki. Pewnym jest, że jakieś miasto. Koniecznie z hostelem, więc z tych większych. Kraków, Lublin, wiecie, o co mi chodzi. I tu na dole poproszę propozycje, ale! Jeśli na pewno nie jesteście w stanie zorganizować zlotu technicznie w danym mieście, to go nie zgłaszajcie. Sama mogę ew. pomóc coś metodycznie, ale sama zlotu w W-wie np. nie zorganizuję, bom za młoda. Chcielibyście zlot w swoim mieście lub okolicach i zapewne z małą pomocą lub bez dacie radę zarezerwować pokoje w hostelu, znaleźć jakieś atrakcje do zatrzymania się (wiem z doświadczenia, że to konieczne...) i znaleźć jakiś przybytek, w którym można się w przyzwoitej cenie najeść (kupić koryto! <3), to zgłaszajcie tutaj to miasto. Bez: ja to bym chciała w Krakowie, ale na mnie nie liczcie.

Wysilcie się.

PS: Wiem, że jest jeszcze wcześnie, ale wbrew pozorom nie aż tak wcześnie, jak by się mogło wydawać.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Też jestem za lipcem jeśli już, bo w maju mam inny wyjazd. ;)
Wbijajcie do Częstochowy. :PPP
Jakbyście byli za to i noclegownię się znajdzie niejedną, a KFC i liczne restauracyjki, bary, kawiarnie tu są. :)

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
O, to się z pielgrzymką zabiorę xD Częstochowa to nawet dobry pomysł, pomyśleć tylko trzeba nad dojazdami. :)

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Dojazd to nie problem, Częstochowa jest całkiem spora, więc pociągi jeżdżą. Co do zakwaterowania - kurde, patrzę na te Wasze hostele, i małe coś... W Kraku mieliśmy dwa pokoje, ósemkę i szóstkę, w dodatku za dwie noce płaciliśmy 20 zł. od osoby, więc... Wiem, wymagająca jestem ;d Ale: jeśli wybieramy Częstochowę, to Dragu staje się orgiem... Ja mogę ew. wiceorgować tak na odległość...

http://www.eholiday.pl/noclegi-yq2845.html
http://www.eholiday.pl/noclegi-rg0513.html
http://www.eholiday.pl/noclegi-yq2845.html

^Te trzy wyglądają znośnie, ale ja nie wiem, nie mam rozeznania na miejscu. Jeśli chodzi o pokoje, no to czwóreczki, najwyżej się zwalimy pokotem, jak na Polconie :D

ŁEDIT: Ale czekamy jeszcze na inne propozycje!

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Orkiem? :PP
Mogę być i orkiem. xP
Jestem za, możemy nawet kilka dni się bawić. :)
Jeśli tylko dacie radę finansowo to i ja będę dojeżdżał codziennie do Was przez 2-3 dni. Jeśli na dzień, to też spoko. :)
Gdy już uzgodnimy miejsce na 100% to zabierzemy się za rozrywkę i ustalanie suchego prowiantu. :)

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
O jaaaaaa, zapomniałabym.
Na jeden dzień nie ma większego sensu, naprawdę. 2-3 dni są świetne, bo jak ktoś nie może przez wszystkie, to nie straci jakoś bardzo wiele.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Widzisz. :D
A jakbym był gdzieś dalej to na dłużej niż dzień nie dałoby rady, więc w Czewie będę codziennie. :)

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
O kurde :) Fajnie się pomysł kształtuje. Jak na lipiec, to ja kcem się wstępnie wpisać. Zagadam w poniedziałek do Dragona, że w Częstochowie może być, to byśmy jakoś pociskami dojechali. A i może jeszcze Roka (pamiętacie go? :D) skołuję. A i reszta Pomorzan mogłaby się zabrać tym samym pociskiem. O ile ktoś jeszcze z Pomorza będzie chciał jechać (pytam o zgodę wstępną, nie ostateczną).

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Właśnie, grupami się zgadać z okolic. :D
Roka pamiętam, kolega od rysunków z Dragon Balla. :)

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
A ja myślę, że koniec sierpnia byłby lepszy. Bo w lipcu jest duże prawdopodobieństwo, że będę pracował jeszcze i może ktoś z was także.

Jeśli chodzi o miejsce, to tam, gdzie jest największe zagęszczenie użytkowników, czyli pomorze. I ja proponowałbym okolice Malborka pod namioty, żeby zminimalizować koszty ;) I dajmy na tydzień, pełne 7 dni, bo 2-3 dni to nawet nie zdążymy się sobą nacieszyć xD
Mam już niejako doświadczenie w takich zlotach, bo kilka zorganizowałem i wiem, że hotele, wynajmowane pokoje itd., wychodzą zdecydowanie za drogo. Najlepiej by było, gdyby ktoś dał radę pomieścić te 5-6 osób u siebie w domu/na trawniku :) To jest najlepsza opcja. Ja niestety maksymalnie 3 osoby jestem w stanie pomieścić, a druga sprawa, że mieszkam tak daleko, że każdy z was musiałby przejechać całą Polskę do mnie. A pomorze z dojazdami wyjdzie średnio najtaniej myślę.

Graty za pomysł Meph ;)

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.