Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 22 lip 2018, 19:32

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wywiad o Wąpierzach
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
28. Jakie lubisz cycki?
29. Dlaczego lubisz cycki?
30. Kiedy i jak wkroczyłaś w świat anime, mangi i konwentów? :D
31. Jakie pierogi lubisz najbardziej i dlaczego?
32. Jaki bohater anime czy mangi skradł ci serce? :D
33. Kiedy pijemy? ;>
34. Jeśli miałabyś wybrać pomiędzy stołem, a chodnikiem, to co byś wybrała? :O
35. Jaką piosenkę lubisz obecnie najbardziej? ^^

Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 36
Wysilę trochę mój ograniczony mózg by wydalić parę jakże błyskotliwych pytań

36. Jakiego fenomenu najbardziej nie rozumiesz ?
37. Wieszasz coś na ścianach ? Obrazy/fotografie/plakaty ?
38. Jesteś sentymentalistką ?
39. Czy jest jakaś czynność którą wykonujesz inaczej niż inni ludzie ?
40. Jakieś ulubione zagraniczne żarcie ?
41. Jesteś bardziej aktywna za dnia czy może rozkręcasz się dopiero w nocy ?
42. Ulubiony t-shirt ? (zdjęcie poproszę !)

To teraz trochę o anime/mandze :D

43. Wolisz anime kilku/kilkunasto odcinkowe czy takie które ciągnie się setkami epizodów ?
44. Chciałabyś być bohaterką jakiegoś anime ?
45. Gdzie zaopatrujesz się w mangę ?
46. Gdybyś mogła stworzyć własną serie anime/mangi, to o czym by ona była ?
47. Ryczałaś kiedyś oglądając anime ? XD

hmm. Teraz pytania o konwentach ;V

48. Upiłaś się kiedyś na jakimś konwencie ? XD
49. A może żałowałaś że na jakiś pojechałaś ?
50. Byłaś na jakimś zagranicznym konwencie ?
51. A może wybierasz się na jakiś ?

to jeszcze rozchodniaczka xD

52. Ile czasu grasz w Osu! ?
53. Zmieniła byś coś w sobie ? (w wyglądzie albo charakterze)
54. Z czego najbardziej jesteś dumna ?

I na koniec.... albo nie ! Popytam jeszcze o jutuby XD

55. Ulubiony kanał ?
56. Wolisz polskie czy zagraniczne ?
57. "Orki z Majorki" ?
58. Należysz do jakiejś społeczności jutubowej ? ( np. Beczkownicy ^^)

No i najważniejsze ze wszystkich pytań....

59. Lubisz masło ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
No to skoro już wracam do normalności, to chyba mogę odpowiedzieć na tą sporą dawkę pytań.

1. Co robisz, by utrzymać taki fejm?
-Lol? Jaki znowu fejm...przecież ja nie jestem fejmem...jestem zwykłym kawałkiem drewna...prawda?

2. Największe marzenie?
-Zostać znaną dziennikarką, dołączyć do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

3. Gdzie na świecie chciałabyś teraz mieszkać? Jaki widok chciałabyś mieć za oknem?
-Teraz? Gdzieś, gdzie jest max 25 stopni w ciągu dnia. Hmmm... Wielka Brytania zawsze ciągła mnie do siebie swoją ponurą pogodą. A za oknem? Cokolwiek, byleby nie centrum handlowe...

4. Dlaczego tosty?
-Bo się je robi szybko, są smaczne i można w nie wpakować dużo fajnych rzeczy... No i Dragu robi najlepsze tosty na świecie <3

5. Dlaczego Nutella?
-Bo dobrze smakuje w mixie z masłem orzechowym.

6. A może budyń?
-Owszem, czekoladowy.

7. Co myślisz o gimbazie nieszanującej Dragon Balla? xD
-Żeby tylko Dragon Balla. Na konwencie spotkałam gimby nie znające openingu z Evangeliona...ręce opadły.
W sumie, mogą nie mieć poszanowania do DB, ale niech chociaż znają i mają rozsądne argumenty w tym temacie.

8. Co to jest Yaoi? :trololo:
-Jest zapychacz i osoba zapychana. Zapychacz zapycha osobę zapychaną, a ta się cieszy. Wszystko ok, ale tu chodzi o dwóch facetów.

9. Dlaczego rude?
-Bo rude jest wredne...

10. Dlaczego ziemniaki?
-...spójrz na któregoś dokładnie, pacz na te pućki i zadaj z powagą jeszcze raz to pytanie.

11. Ulubiona gra/cykl gier wideo? :D
-Od zawsze (dosłownie od 5 roku życia) na zawsze Tekken!.

12. Jaki preferujesz podgatunek fantasy?
-Osobiście moja wiedza pod względem fantasy ogranicza się tylko do wampiryzmu (hueh...dlatego ten temat mnie zainteresował...xD).

13. Jakim środkiem lokomocji poruszasz się najczęściej, a jakim najbardziej lubisz się przemieszczać?
-Najczęściej poruszam się pociągami. PKP mimo wszystko jest dla mnie bardzo dobrym środkiem komunikacji, propsuję, olewam opóźnienia, liczy się wygoda. Najbardziej lubię...chyba samolot, bo szybciej się jest w danym punkcie niż jakimkolwiek innym środkiem komunikacji.

14. Twój stosunek do uniwersum Wiedźmina (czyli wszystko: książki, komiksy, gry, filmy)?
-Brak. Staram się nie oceniać czegoś, czego w zasadzie nie miałam okazji poznać bliżej... a raczej nie będę opierać się na staaarym serialu telewizyjnym ;x

15. Oglądasz seriale? Jaki ostatnio skradł najwięcej Twego czasu? :D
-Jakoś tak nie ciągnie mnie do tego. Jeszcze rok temu miałam fazę na oglądanie Detektywa Poirota na podstawie powieści Agaty Christie, ale teraz tak jakoś...pusto.

16. Ulubiona książka? :)
-Jeżeli chodzi o lekturę szkolną to "Dżuma" A.Camusa. Jeżeli coś spoza kanonu lektur, to "Pandora" Anne Rice.

17. Co najbardziej lubisz w konwentach?
-Oh well... Ludzi. To dzięki nim mam chęć jeździć dalej, spotykać się z nimi, poznawać kolejnych ludków.
Poza tym chyba fakt, że mogę jakoś pomóc przy organizacji. Na każdym konwencie coś muszę robić, bo inaczej zwariuję.

18. Który konwent najlepiej wspominasz?
-*otwiera zakładkę z całą listą konwentów, na których była, by sobie przypomnieć kilka rzeczy* Wydaje mi się, że chyba to będzie Polcon 2013, który odbywał się w Warszawie... Tak...to był bardzo dobry konwent.

19. Ulubione anime?
-Fullmetal Alchemist <3

20. Jakie istniejące miejsce najbardziej chciałabyś odwiedzić?
-Shibuya, Akihabara - Japonia
Londyn - UK

21. ...A jakie fikcyjne?
-NARNIA!

22. Gdybyś miała po śmierci zmienić się w jakieś zwierzę, to w jakie? :D
-Chyba najchętniej zostałabym misiem polarnym. Albo lisem polarnym, albo czymkolwiek polarnym. Wytrzymuję zimno, nie muszę się przejmować latem, bo żyję w fajnych okolicach.

23. Jedziemy na Mazury? ;D
-Ok. Dragu prowadzi, jutro wyjazd.

24. Ulubiony Vocaloid?
-TOP 3: Megpoid Gumi, Yuzuki Yukari oraz Flower.

25. Ulubiona konwentowa Legenda przekazywana z ust do ust? :D
-Oh well... Cały czas lata mi po głowie legenda o trapie. Więc...drogie dzieci.
Był sobie konwent we Wrocławiu (prawdopodobnie jakiś stary Niucon), na którym był sobie pewien chłoptaś. Chciał znaleźc sobie koleżankę na konwent, upatrzył sobie taką jedną, ładną, w sukience meido (pokojówka), zagadał i zaproponował, by przyszła do niego spać na Maina (główna sala noclegowa). Nie wiadomo jak daleko zaszedł z nią, ale w nocy wybiegł z Maina z krzykiem, że jednak to nie była dziewczynka... welp...

26. Czy pragniesz zemsty? :D :D :D
-Zależy na kim i zależy za co.

27. Tosty, Bigos, Krokiety iiiiiiiiii? :D
-SZNAPS PITY Z NAKRĘTEK PO KUBUSIU! <3

28. Jakie lubisz cycki?
-Dobrze się pieści, co się w łapce mieści.

29. Dlaczego lubisz cycki?
-A dlaczego nie? Są miękkie, wygodne, można wykorzystać je jako gniotki antystresowe, jako poduszkę na noc... są fajne :D

30. Kiedy i jak wkroczyłaś w świat anime, mangi i konwentów? :D
-Świadomie w świat mangi i anime wkroczyłam jak miałam 13 lat. Na Hyperze leciał Great Teacher Onizuka, którego cała moja klasa oglądała z radością. Później padła kolej na Fullmetal Alchemist i dzięki tej serii wciągnęłam się już na maxa.
W świat konwentów wkroczyłam w 2010 roku. Przybyłam na pewne radio internetowe, posłuchać relacji z Coolkonu (konwent we Wrocku) i dowiedziałam się, że był on wzorowany na częstochowskich Czekonach (BOŻE MOJE MIASTO MIAŁE KONWENTY). Poznałam na tym radiu na czacie kilka osób, które namówiły mnie, bym pojechała z nimi do Krakowa na konwent - Magnificon VIII. Udało się, pojechałam, poznałam ich i tak się zaczęło...

31. Jakie pierogi lubisz najbardziej i dlaczego?
-Z mięsem. Jakoś tak najbardziej mi odpowiadają. Są dobre, mają mięso, a ja w sumie mało mięsa jadam... :D

32. Jaki bohater anime czy mangi skradł ci serce? :D
-Z każdej serii znajdzie się chociaż jeden bohater, który działa na mnie tak "awwwww". Mimo wszystko najważniejszy w moim sercu i tak będzie Edward Elric z Fullmetal Alchemist <3

33. Kiedy pijemy? ;>
-Namów Draga, by wsiadł w samochód, wziął mnie ze sobą i żebyśmy przyjechali do Was...wtedy popijemy :D
A jak nie...to na następnym Pyrkonie :3

34. Jeśli miałabyś wybrać pomiędzy stołem, a chodnikiem, to co byś wybrała? :O
-Wannę.

35. Jaką piosenkę lubisz obecnie najbardziej? ^^
-Od kilku dni mam fazę na Avenged Sevenfold - Tonight the world dies. Muszę się nauczyć wreszcie to śpiewać ;-;

36. Jakiego fenomenu najbardziej nie rozumiesz ?
-Cały czas zastanawiam się nad tym wielkim BUM jaki ma instagram i snapchat.

37. Wieszasz coś na ścianach ? Obrazy/fotografie/plakaty ?
-Na ścianach jeszcze nic, bardziej na szafkach różne plakaty, a przy oknie wallscroll.

38. Jesteś sentymentalistką ?
-Czasami się zdarzy...

39. Czy jest jakaś czynność którą wykonujesz inaczej niż inni ludzie ?
-Sama nie wiem, jak dane czynności wykonują inni ludzie.

40. Jakieś ulubione zagraniczne żarcie ?
-CHEESBURGER MOIM PANEM (a dupa rośnie...)

41. Jesteś bardziej aktywna za dnia czy może rozkręcasz się dopiero w nocy ?
-Wszysto zależy od kilku czynników: pogody, ilości zajęć zadanych na dany dzień, mojego samopoczucia.
W wakacje zazwyczaj rozkręcam się pod wieczór, ale nie na długo, bo jakoś w nocy idę spać. W roku akademickim trzeba działać 20/24 h xD

42. Ulubiony t-shirt ? (zdjęcie poproszę !)
-Chyba ostatnio najbardziej dumna mogę być ze specjalnej Pyrkonowej koszulki. Idealna dla helpera i osób pracujących przy konwentach.
Harder, Better, Faster, Stronger!
Obrazek

43. Wolisz anime kilku/kilkunasto odcinkowe czy takie które ciągnie się setkami epizodów ?
-Zależy od tego jak bardzo rozwinięta jest fabuła. Dla jednych serii dobrze, że jest krótka, dla innych dobrze, że dłuższa. Lepiej, żeby czasami nie ciągnęło się jak flaki z olejem przez 300 odcinków, ani też żeby nie była seria zbyt krótka, z wieloma niedomówieniami.

44. Chciałabyś być bohaterką jakiegoś anime ?
-Nie...automatycznie stałabym się urocza >///<

45. Gdzie zaopatrujesz się w mangę ?
-Hmmm... Wszystkie tomy GTO kupowałam na konwentach, bo taniej, 2 tomy Special A wygrałam na konkursie UltraStara, Resident Evil dostałam na 18nastkę, Locke Superczłowiek był jako dodatek do wejściówki na Wanekon...resztę pożyczam/czytam przez sieć.

46. Gdybyś mogła stworzyć własną serie anime/mangi, to o czym by ona była ?
-Zapewne jakieś komediowe krótkie scenki jak np. Lucky Star.

47. Ryczałaś kiedyś oglądając anime ? XD
-Żeby to raz... momentami nawet z mało smutnego powodu potrafiłam się popłakać...

48. Upiłaś się kiedyś na jakimś konwencie ? XD
-Jestem osobą, którą bardzo ciężko opić... Mimo wszystko był jeden konwent, gdzie troche się chwiałam od nadmiaru spirytusu w soku xD

49. A może żałowałaś że na jakiś pojechałaś ?
-Nigdy nie żałuję wyjazdu na konwent, ponieważ znajdzie się chociaż jedna fajna rzecz, dzięki której nie pojechałam do domu tego samego dnia, którego przyjechałam. Może i były tragiczne konwenty, ale nie mogę ich żałować.

50. Byłaś na jakimś zagranicznym konwencie ?
-Jeszcze nie miałam okazji.

51. A może wybierasz się na jakiś ?
-Od 3 lat próbuję zmotywować się i zebrać kasę na Japan Expo, ale chyba prędzej uda mi się wylecieć do UK na np. Kitacon.

52. Ile czasu grasz w Osu! ?
-Oficjalnie moje konto istnieje już ponad 5 lat. Maniakalnie gram w osu! od 2.

53. Zmieniła byś coś w sobie ? (w wyglądzie albo charakterze)
-Nawet nie wiesz jak dużo rzeczy czeka w liście "do wymienienia".

54. Z czego najbardziej jesteś dumna ?
-Zdanie sesji za pierwszym razem!

55. Ulubiony kanał ?
-BECZKA!

56. Wolisz polskie czy zagraniczne ?
-Polskie. Zagranicznych czasami nie do końca ogarniam.

57. "Orki z Majorki" ?
-Orki z Poznania i Stalowej Woooooooooli.

58. Należysz do jakiejś społeczności jutubowej ? ( np. Beczkownicy ^^)
-Nie.

59. Lubisz masło ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-MASŁOOOOO?! xD

No to chyba tyle... xD

Pisarz
Awatar użytkownika
Reputacja: 2
Teraz ja chcę być pytany D: Chyba, że ktoś wcześniej się zgłosił, a nie zauważyłem :v

Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Sam nie jestem pewien, ale czy teraz nie miał być Drage? :d Agencie 032, zgłoś się. ;P

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Dobra, niech będę ja. :D Po mnie może być Mun Mun, chyba że ktoś przed nim był, to wołać. :D
A tymczasem czekam na pytania. :)

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
1. Dlaczego 32?
2. Jakim cudem robisz takie dobre tosty?
3. Kiedy jedziemy nad morze?
4. Co najbardziej podoba Ci się w dziewczynach?
5. Idealne cycki?
6. Wzór do naśladowania?
7. Postać z dzieciństwa, która do tej pory jakoś tkwi w Twoim sercu?
8. Czemu Poznań?
9. Czujesz się staro?
10. Twój plan na przyszłość?

Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Przepraszam, że tak długo, przepraszam, że tak dużo napisałem. Miałem nagrać głosowo, ale nie mam ostatnio warunków na tyle intymnych, żeby móc sobie tak swobodnie gadać w domu do mikrofonu. Także niestety jest wersja pisana, zapraszam. Coś ciekawego może się o mnie dowiecie :)

1. Jak długo już grasz i w jakich okolicznościach zacząłeś grać na gitarze? 
Gram teoretycznie od 3 kl. gimnazjum, a w praktyce od 2 liceum, a więc 7-9 lat. Okoliczności były spontaniczne, ponieważ jechałem na przysięgę wojskową kuzyna i w busie rozmawiałem z mężem kuzynki, który zaproponował, że może sprzedać mi swoją starą gitarę. Tydzień później miałem już gitarę, ale początki były na tyle trudne, że dwa lata zajęło mi nim naprawdę zacząłem coś ćwiczyć.

2. Co Tobą kierowało, gdy zapragnąłeś nauczyć się grać? 
W sumie po prostu chęć nauczenia się czegoś fajnego. Nie pamiętam innych motywacji.

3. Czy miałeś lub nadal masz marzenie (lub marzenia) niezwiązane z grą na gitarze? 
Cały czas mam. Takie duże dziecko, które chce coś osiągnąć, a jest zbyt roztargnione, żeby zająć się jedną rzeczą. Ogólnie to chciałbym aktywnie koncertować z jakąś fajną grupą i grać porządny metal. Ale na razie małymi kroczkami zacznę od publikowania własnych wypocin.

4. Co według Ciebie oznacza słowo "przyjaciel"? 
Człowiek, któremu mogę zaufać w 100%, nigdy mnie nie zawiódł i wiem, że wskoczy za mną w ogień, jako i ja za nim. Niczego więcej nie wymagam. Z moim najlepszym przyjacielem nawet zbyt dużo nie rozmawiamy, po prostu dobrze się rozumiemy.

5. Jak chcesz być postrzegany na starość? 
Jako przebojowy dziadek, z którym można walnąć browara i posłuchać jak wywija na mandolinie. Ale z szacunkiem.

6. Wymarzona praca?
Gwiazdor rocka? XD A tak przyziemnie to jakieś studio nagrań, ewentualnie duża firma geologiczna z siedzibą w dużym mieście.

7. Kogo, z dowolnych ludzi żyjących na Ziemi, chciałbyś poznać?
Hmmm... ciężkie pytanie. Jest wielu takich ludzi. Ale najbardziej może obecnego Dalajlamę? W sumie poznać go to musi być ciekawe doświadczenie.

8. Miałeś kiedyś jakiegoś zwierzaka?
Owczarka niemieckiego, który wabił się Cezar. Paskudnik w domu był wspaniały, ale nie cierpiał innych ludzi i był dość agresywny. Obecnie mam dwa szynszyle – Ruperta i Gruperta.

9. Jaka jest Twoja ulubiona seria książek? EDIT: I dlaczego, oczywiście. 
Oczywiście – Czarna Kompania.
Bo to seria z najlepiej poprowadzoną fabułą, gdzie autor nie rozpieszcza się tylko leci z historią, która jest twarda i brutalna. Sama Kompania to również majstersztyk, ponieważ pomimo tego, że jest to najemny oddział najlepszych żołnierzy, to tak naprawdę jest to banda zakapiorów, którzy po prostu bez skrupułów wykorzystają wszystko, żeby wygrać z jak najmniejszymi stratami. Do tego dochodzi prześwietna otoczka fabularna, która zmienia się co około 3 tomy, tona ciekawej magii, która jest dozowana rzadko ale od razu z wiadra; epickość oraz tajemnice. Kompania owiana jest tajemnicą, która rozwiewana jest z tomu na tom. I dopiero w ostatnim tomie tak naprawdę dowiadujemy się wszystkiego o ostatniej Kompanii z Khatovaru. Kolejna sprawa to język – prosty, żołnierski, bez zbędnych opisów i rozwodzenia się na niepotrzebne tematy. Stąd książki średnio mają po 400 stron.
Eh, mógłbym pisać o tym godzinami. Napiszę po prostu recenzję. Tyle wystarczy, aby zachęcić.

10. Ulubiony soundtrack.... ? (gdy w pytaniu znajduje się wielokropek możesz wstawić tam frazę "z gry/filmu/serialu/książki" oczywiście tam gdzie pasuję, bo np. soundtrack z książki raczej nie ma prawa bytu ^^)
ze Sword of the Stranger
z Gothica 3
z Władcy Pierścieni

Przepraszam, nie da się jednego wymienić. Wszystkie trzy to dla mnie coś, czego słucham normalnie, na co dzień i nigdy mi się nie nudzi, zawsze wywołuje niesamowite uczucia.

11. Bohater ... z którym zżyłeś się najbardziej ?
Mój rpg-owy? To myślę, że Haaken Vilhjonmur. Z sesji WH 2ed. Jak graliśmy w oficjalną kampanię Ścieżki Przeklętych przez 3 lata studiów. Naprawdę ciężkie chwile przeżywałem kiedy umarł, a potem jego dusza została gdzieś zaklęta i na koniec wszedł w ciało swojego przyjaciela i wraz z drugim uciekli, ponieważ zaczęła ścigać go inkwizycja zamówiona przez towarzysza podróży. Eh, tyle łez...
A jeśli nie rpg-owy no to chyba Duszołap z Czarnej Kompanii. Najbardziej wielobarwny bohater, jakiego w życiu widziałem. Jego złożoność psychiczna i fabularna powala mnie nawet teraz jak o nim myślę.

12. Moment ... przy którym (za przeproszeniem ) opadła ci szczena 
W połowie i na końcu Żołnierze Żyją. Ale nie będę spoilerował. Powiem tylko, że to jedyna książka, przy której autentycznie oczy naszły mi łzami ze smutku i wzruszenia. Ehh.. będę musiał jeszcze raz przeczytać całą serię.

13. Czy masz jakieś marzenie możliwe do spełnienia ?
Zostać gwiazdą rocka? XD
A serio, to jest plan, że w przyszłe wakacje jedziemy z kumplem na stopa do Chin. Strasznie chciałbym zobaczyć Chiny.

14. Co lubisz w kobietach ?
Cycki... hmmm... nie wiem co jeszcze...

15. Czego nienawidzisz w kobietach ?
Nastrojów. Nie potrafię tego znieść niestety. Lubię stabilne emocje.

16. Wolisz filmy czy seriale ?
W gruncie rzeczy filmy, choć seriale lepiej nadają się w roli wypełniacza czasu podczas jedzenia.

17. Oglądasz anime ?
Tak, jak montuję dubbingi xD A poza tym to w ogóle. W sumie tylko pełnometrażówki. Z seriali to Seirei no Moribito.

18. Co najbardziej denerwuje cię w ... ?
Polakach – ich wzajemna zazdrość i brak pomocy bliźniemu. Nie cierpię przez to większości moich rodaków. Na szczęście powoli to zamiera.

19. Był jakiś czarny charakter któremu kibicowałeś ?
Wszyscy. Ogólnie zazwyczaj bardziej lubię czarne charaktery niż głównych bohaterów. Może to dlatego, że dobro zbyt często zwycięża? Choć jak czytam różne klimaty bajkowe, to jak najbardziej wolę tych dobrych :)

20. Wzruszyłeś się ostatnio ? ^^
Coś tam było, ale nie pamiętam z jakiego powodu. To niezbyt częsty widok.

21. Ulubiony gatunek muzyczny ?
Metal? XD

22. Znasz jakiś świetny, ale mało znany, zespół muzyczny ?
Zależy jak bardzo mało znany. Tyr jest mało znany niby. A z takich totalnie niszowych to myślę, że Moonlight, który już niestety nie istnieje (polecam).

23. Jak oceniasz swój komputer/laptop ? (Mocny,średni czy słaby ?)
Średniaczek raczej. Wiedźmin 2 poszedłby na średnich może. O trójce nie marzę nawet. Ale Skyrim jechał prawie na max detalach chyba. Karta radeon 256 bit (chyba 1Gb), 4 Gb RAM, Intel i3 3,3 GHz, nie narzekam.

24. Jaki według ciebie jest największy problem z jakim boryka się ludzkość ? 
Żądza – władzy i pieniądza. To niszczy ludzi i sprawia, że oni niszczą innych. Gdyby nie chore ambicje poszczególnych jednostek, milionom żyło by się lepiej. Niestety jak ktoś potrafi kraść i oszukiwać, to inni, nawet pracowici, jeśli są uczciwi, będą klepali biedę.

25. Interesujesz się polityką ?
Poniekąd. Lubię pooglądać Tak czy Nie, albo inne programy polityczne, choć temat musi być ciekawy i mówcy znający się choć trochę na rzeczy, a nie tak jak sz. p. Szumlewicz, którego zapraszają tu i ówdzie nie wiedzieć po co, skoro ten człowiek na niczym się nie zna, a jego jedynymi argumentami są krzyk i machanie rękami.

26. Co ci się najmniej podoba na Pyrkonach?
Mała ilość pryszniców i toalet. To jest zawsze bolączka przy takiej ilości osób. 5-6 pryszniców na 1000 osób to trochę za mało.

27. Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny i dlaczego akurat on?
Już było. Metal. Z wielu powodów. Po pierwsze i najważniejsze – po prostu trafia do mnie prosto do środka, sprawia, że poprawia mi się humor i chce się żyć. Poza tym lubię związaną z tym agresję, którą w ten sposób można fajnie wyładować, lubię dźwięk mięsistych gitar i ładnie wkomponowane melodie.

28. Patrząc w przyszłość wolałbyś mieć pracę związaną z muzyką, czy z geologią?
Z muzyką, choć wiem, że są to na razie marzenia. Ciężko jest związać się z branżą muzyczną.

29. Który okres od powstania ziemi do dziś jest dla Ciebie najciekawszy?
Sądzę, że Karbon, w którym powstały pierwsze gady oraz wiecznie zielone lasy, kiedy to fauna i flora osiągała gigantyczne rozmiary. Choć to dziwne pytanie :)

30. Ile drobin kwarcu mieści się w skale granitowej ważącej ok. 450 gram wyłowionej z dna morza niedaleko północnego krańca Grenlandii i przewiezionej do Instytutu Badawczego w Dallas, a potem rozkruszonej na szesnaście części i wysłanych do innych instytutów badawczych na całym świecie? Hę? HĘĘĘ??! (Proszę o dokładną odpowiedź, wiesz... obliczenia, rozpiskę wzorów, udowodnienie takich obliczeń a nie innych  )
Niestety za mało danych, a nie chce mi się szukać składu granitu z grenlandii. Ale w ogólności pomiędzy 4245, a 12735.

31. Jak tam studia? 
A spoko, egzamin poprawkowy 31 sierpnia z rozpoznawania drzew za pomocą ich pyłków. Poza tympraca magisterska stoi, a ja powoli zabieram się do pracy.

32. Co fajnego jest w Twoim mieście, co mógłbyś polecić innym? 
Kopalnia Złota, Leśny Park Przygody, Góry Złote, Śnieżnicki Park Krajobrazowy, Drogę Krzyżową, Średniowieczny Park Techniki, wapienniki oraz masa dzikich sztolni, które można eksplorować.

33. Uważasz się za duszę towarzystwa, czy raczej czekać aż ktoś inny rozkręci ekipę?
To zależy. Jak nie znam ludzi to czekam, ale jak znam, to sam staram się nakręcić wszystko. Mam po prostu taki moment przełamania jak kogoś nie znam, że przez pewien czas raczej obserwuję.

34. Ulubiona planszówka? 
Siedem Cudów Świata oczywiście ;)

35. Jak chciałbyś spędzić ostatnie lata swojego życia?
Bujając się w fotelu, z długą brodą i fajką, pisząc powieści na swoim laptopie i grając w erpegi z ekipą. No i podróżując oczywiście. Bez tego ciężko złapać inspirację na tyle opowieści.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Pisarz
Awatar użytkownika
Reputacja: 2
Dragu do ciebie!

11) Why so serious?
12) Najgorsza choroba jaką przeżyłeś?
13) Czemu takie forum? Znaczy się taka tematyka?
14) Często bywasz na konwentach?
15) Masz jakąś piosenkę do której czujesz sentymenty?
16) Odkąd rysujesz?
17) Ulubiona gra? (może być komputerowa/konsolowa albo planszowa)
18) ♫ Do you believe in magic? ♫
19) WAŻNE PTYTANIE. Lubisz Warhammera 40,000?
20) Mniej ważne pytanie. A Warhammer fantasy battle?
21) Lubisz sobie poadminować?
22) Do you hear the voices too?

To są bardzo ważne pytania!

Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
23. Czemu nie przyjedziesz do Wrocławia ? :P
24. Jak widzisz siebie za 10 lat?
25. Jak siebie określasz - jako pracowitego, czy unikającego niepotrzebnych walek?
26. Czy wiążesz swoją przyszłość z tworzeniem komiksów?
27. Jak to robisz, że znajdujesz tyle czasu na Bestiarium?
28. Ulubieni wykonawcy muzyczni?

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.