Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 lip 2018, 18:41

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
Rycerz
Reputacja: 10
Dragu pisze:
Brex pisze:
Może jestem jakiś dziwny, ale ja ani razu nic sobie nie pociąłem, przebiłem, złamałem czy skręciłem. :D Ani razu.
Może jestem jakimś pieprzonym robotem? XD

Nie, Brex. Po prostu byłeś grzecznym dzieckiem. :P

Nah, nie sądzę. Nie wiem, czy to ślepy traf, czy po prostu troszku bardziej uważałem, ale rzeczywiście większych obrażeń nie miałem, ino obtarcia i skaleczenia, ale to standard. Tylko jedno pamiętam, jak na lodzie się wyłożyłem do przodu i uderzając szczęką dziabnąłem się w wargę. xD
Poza tym warto wziąć pod uwagę, że lubię sport. Dużo biegam, gram w piłkę, skaczę i jeżdżę na rowerze. A nic mi się nie stało, w jaki sposób uniknąłem nawet skręcenia kostki (przy dużej ilości sportu to niemal nieuniknione :D) - nie mam pojęcia. xD

Tytuł: Re: Debilne autoobrażenia
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Brex, nic, tylko zazdrościć. :p

Z moich poważniejszych obrażeń to złamanie obojczyka w wieku 4-5 lat po upadku z hamaku zawieszonego na wysokości jakichś 35 cm... Do tej pory mam prawe ramię nieznacznie niżej i chodzę taka krzywa :P
No i totalne rozwalenie sobie kostki dwa i pół roku temu na trampolinie, kiedy to mój młodszy brat zakupił sobie na urodziny taką dużą i namówił mnie do wejścia na nią i tam był jeszcze mój starszy brat, a ja się bałam i nie skakałam, a oni jak na komendę podskoczyli jednocześnie wybijając mnie w powietrze i moje wrodzone sieroctwo sprawiło, że lądowanie skończyło się na pogotowiu. Tam, o 20, powiedzieli mi, że "O tej godzinie to tutaj już nikogo nie ma!!" i kochane panie, lekarki czy tam pielęgniarki, nie wiem, które mnie, zszokowaną, wystraszoną przepytywały jakieś dwie godziny później, a ja nawet nie umiałam podać im mojego miejsca urodzenia, bo prawie mdlałam z bólu, nawet mi tej nogi w zwykły bandaż nie zawinęły, tylko spojrzały, z daleka, bo przecież gdzieżby dotknąć i posmarować czymkolwiek! Tylko stwierdziły skręcenie i już, idź sobie. Bez sensu spędziłam tam ponad dwie godziny siedząc i cierpiąc, by one sobie wklepały raport do komputera. Jedynym plusem było to, że mi prześwietlenie zrobili i kości miałam całe. Jak się później dowiedziałam od znajomego znajomego, który gdy tylko spojrzał na moją nogę powiedział, że miał to samo i powinnam to mieć gipsem usztywnione to mi się łezki w oczach zakręciły, bo jakieś 3 lub 4 tygodnie spędziłam leżąc w domu, bo chodzić nie mogłam, a kul czy czegokolwiek też nie dostałam...
I się dziwić zaś, że niechęć do służby zdrowia się pojawia...

W sumie nie wiem, czy to jest powiązanie, ale mniej więcej od tamtej pory, właśnie zimą mam skłonności do bezprzyczynowego przewracania się. :p Idę sobie chodnikiem, ładnym, bez żadnych dziur i innych pułapek, i nagle leżę, zupełnie jakby mi ktoś nagle nogi podciął... Żebym jeszcze na coś nadepnęła, poślizgnęła się albo żeby mi się noga przekrzywiła. Nie. Idę normalnie i nagle leżę. To dla mnie niewyjaśniony fenomen jest.. :D

Tytuł: Re: Debilne autoobrażenia
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Taka ta służba. :P Ja tam się cieszę, że po wypadku mi obwieścili pełną mobilność i brak uszkodzeń wewnętrznych oraz zewnętrznych. :D

Ale Angela... AUĆ. XD
A to upadanie to może być właśnie przez ten brak gipsu wtedy, choć mogę się mylić.
Bo następuje odrętwienie odcinka układu nerwowego, w wyniku czego ma miejsce bezwład niezaleczonej odpowiednio części ciała... ale co ja tam wiem, nie znam się, to tylko inteligentnie brzmiące spekulacje. xD

Tytuł: Re: Pechowe upadki i samookaleczenia
Administrator
Awatar użytkownika
A tutaj trochę cudzych boleści oraz ujęć typu "Dumb ways to die", bo czemu nie? xD

Obrazek

Obrazek

I dla odmiany ujęcie z GTA w temacie. xD

Obrazek

Wojownik
Awatar użytkownika
GTA wygrało xD ja dam aktualne: kolega zagrywał na siatkówce a on zagrywa tak, że kości łamie. Chciałam odbić, za mało się cofnęła i w twarz dostałam.
A na egzaminie wybuchłam śmiechem prawie bo to sobie przypomniałam - babka z komisji jakoś dziwnie się na mnie spojrzała...

Administrator
Awatar użytkownika
Oni zawsze dziwnie siepaczą. :D Od tego tam są. :P
Ja jedyne samookaleczanie jakie miałem ostatnio, to pójście w stanie krytycznym na drugi dzień szkolenia po 1,5h snu i reszcie nocy przecierpianej trzymając się za brzuch (błędnie domniemane "zatrucie pokarmowe" xD).
To. Było. Głupie.
(A i tak po godzinie nie dałem już rady i musiałem kolejne pół godziny tachać się z powrotem do mieszkania.)

Obywatel
Awatar użytkownika
O,o,o, kiedyś wsiadłam na konia,na którym nikt nie jeździł od wielu lat.bez kasku,obok tylko koleżanka,nikogo dorosłego obok.No i biedna kobyłka się wystraszyła,pobiegła przed siebie,a ja spadłam do tyłu,zrobiłam podwójne salto w powietrzu,na ziemi jeszcze zrobiłam ze trzy fikołki.Pół minuty nie mogłam się ruszyć i wziąć oddechu.Jak próbowałam się podnieść dostałam drgawek.A skończyło się tylko nawracającym zwichnięciem?Skręceniem? lewej stopy.W sumie jakbym upadła troszkę inaczej,skręciłabym kark.
A oprócz tego w wieku 6 lat,na wakacjach bawiłam się kółkiem ratunkowym w salonie.Nogi mi się w nie zaplątały,straciłam równowagę i rypłam kością policzkową w kant stołu.Bliznę mam do dzisiaj,cudem nie straciłam oka :)

Administrator
Awatar użytkownika
Konie są niesamowicie strachliwe jak na tak majestatyczne i potężne stworzenia.
Szczęście w nieszczęściu, i chwała że tylko to Ci się stało! :D

A co do takiej blizny, to powinienem mieć podobną tuż nad uchem.
Mój ukochany duży pies bawiąc się ze mną przez przypadek wrzucił mnie między blachy. Blisko oka, na szczęście wystarczająco daleko. xD

Obywatel
Awatar użytkownika
Hah,co do psów,to kiedyś jak bawiłam się z roczną suczką,to wbiegła we mnie i autentycznie zwaliła z nóg xD

Administrator
Awatar użytkownika
Psy są świetne, ale przy większych psach trzeba uważać, bo mogą przez przypadek wyrządzić krzywdę. Parę takich akcji w rodzinie już się zdarzyło. xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.