Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lip 2018, 05:44

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie Dnia
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
"Pytanie Dnia" - to temat, w którym ktoś (kto pierwszy zdąży) po północy lub nad ranem zadaje pytanie dla wszystkich na forum (czyli dla każdego, kto zechce na dane pytanie odpowiedzieć).

Przykład:
Wersja 1.: Jaka jest Wasza ulubiona kreskówka z dzieciństwa?
A pozostali odpowiadają i opowiadają dlaczego ta a nie inna.
Wersja 2.: Jaka jest Wasza ulubiona kreskówka z dzieciństwa? Na przykład moja, to "(tytuł)", ponieważ...
A pozostali, jak w powyższym, odpowiadają i opowiadają.

Następne pytanie można zadać w dowolnej chwili, lub (jeśli aktualne pytanie ma potencjał na źródło dłuższej dyskusji) gdy od dłuższego czasu nikt nie odpowie na pytanie.
A można odpowiadać pod jednym pytaniem ile razy się chce, jeśli coś Wam się przypomni lub zainspiruje Was cudza odpowiedź. Natomiast, jeśli nie zdążycie odpowiedzieć na jakieś pytanie i pojawi się następne, możecie odpowiedzieć na oba, żaden problem. :)
Jeśli dwie osoby zadadzą jednocześnie swoje pytania, późniejsze przechodzi automatycznie na następny dzień.
W razie niejasności, piszcie PW do autora zabawy, czyli do Moi. :P

Zatem! :)
Jaka jest Wasza ulubiona animowana seria z dzieciństwa? :)

Tytuł:
Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Kurde, nowiutki temat i już umiera. ;< Trza go ratować. :D Jest troszkę po czasie, ale cóż.

Mam dylemat, bo zawsze uwielbiałem dwie serie - Toma i Jerry'ego oraz Scooby-Doo. Ale chyba jednak wybiorę tę drugą animację, bo mimo, że czasami bywała przewidywalna (wbrew zapewnieniom głównych bohaterów, którzy NIEZMIERNIE się dziwili po odkryciu osoby przebierającej się za potwora XDD), to zawsze mnie wciągała, i cóż - bardzo przyjemnie się to oglądało. Nawet teraz, jak czasem gdzieś na Polsacie leci, to sobie obejrzę.

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Slayzee pisze:
Mam dylemat, bo zawsze uwielbiałem dwie serie - Toma i Jerry'ego oraz Scooby-Doo. Ale chyba jednak wybiorę tę drugą animację, bo mimo, że czasami bywała przewidywalna (wbrew zapewnieniom głównych bohaterów, którzy NIEZMIERNIE się dziwili po odkryciu osoby przebierającej się za potwora XDD), to zawsze mnie wciągała, i cóż - bardzo przyjemnie się to oglądało. Nawet teraz, jak czasem gdzieś na Polsacie leci, to sobie obejrzę.

Jakbym czytała o sobie. Serio, wybrałabym te dwie identyczne "bajki". :D Zawsze kibicowałam Tomowi, on był taki biedny i pokrzywdzony. ;c A Scooby-Doo to takie W-11 dla dzieci. :D Jak byłam mała to zawsze próbowałam rozwiązać zagadkę przed nimi. ;< A teraz jak czasami siedzę przed TV i trafię akurat na którąś z nich to przeważnie się zapatrzę, aż mama na mnie dziwnie spogląda. Jakby oglądanie bajek w wieku prawie 20 lat było czymś dziwnym. :D
I wiem, że odpowiadam po czasie, ale jakoś tu pusto.:(

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
Ja kochałam Króla Szamanów. Do dzisiaj znam opening na pamięć, a jak mama mi wyłączała albo mówiła, że za późno i mam iść spać, to się obrażałam i krzyczałam xD I wiem, że manga ciągle wychodzi i ciekawa jest, ale jednak to nie to samo, co oglądanie codziennie nowego odcinka i w ogóle. No, byłam trochę zakochana nawet w Yoh wtedy :D

Tytuł:
Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
Moja odpowiedź:

DAN DAN Kokoro hikareteku
Kono hoshi no kibou no kakera
Kitto dare mo ga eien wo te ni iretai
ZEN ZEN ki ni shinai furishite mo
Hora kimi ni koi shiteru
Hatenai yami kara tobidasou Hold your hand

:D Ale poza tym klasyczny Cartoon Network for the win.

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Strasznie się cieszę, że zrobiliście w tym temacie takie wskrzeszenie i sam start nie okazał się być tak fatalnym, mimo poparcia gdy chciałem go założyć. :D
W ten sposób dokonaliście chrztu tego tematu i jestem Wam ogromnie wdzięczny. :)
Zasady uprościłem, bo chyba blokowały Was te zasady. xD

U mnie był to Dragon Ball. :) Niesamowicie humorystyczna i pełna akcji seria, którą wielbię do dziś za to co już wspomniałem i za niesamowicie uczące i kluczowe w serii moralne lekcje, które nie są sztywnym przekazem, a inspirującym ukazaniem prawd. :)
Z kreskówek nie będących anime kojarzę chyba najbardziej Motomyszy z Marsa. ^^ Soooooooooooo badaaaaaaaaaaaaaaaaass. :D No i Spidermana. :)

Edit:
Azuuuuu, You son of a gun! :D Well said. ^^

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Zdecydowanie po terminie ale jak zwykle
ja to ja ;]
ja miałem kilka takich ulubionych ;)
1. Dragon Ball - Przygody Goku, Vegety i Drużyny Z nigdy się nie znudzą :D
2. Rycerze Zodiaku - Trochę mitologii, trochę anime ;) Walki, zbroje :] to mój nr. 2
3. Tajemnicze złote miasta :D Animowana przygoda do amazońskiej dżungli szlakiem Corteza w poszukiwaniu Złotych Miast :)

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Spoko. :D Odpowiedzi można dawać, dopóki ktoś nie zada kolejnego pytania. :D I chwała Ci za "Goku", a nie to zmutowane imię zakończone "o". xD
A kolejne pytanie to:

Ulubione zabawy/zajęcie z dzieciństwa?

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Będę chyba trochę monotematyczny
^^
1.
Obrazek
Maratony piłkarskie na boisku szkolnym, szczególnie w wakacje (od 9-10 do późnych wieczornych godzin na boisku z małymi przerwami

2.
Obrazek
Jak nie chowany, to podchody ! ile się kilometrów narobiło podczas takich zabaw :D

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Podchody były spoko. Piłka nie xD Lubiłam też bawić się w chowanego, w piasku... no i lalkami xD Hehe. Beka rzycia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.