Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 lip 2018, 18:42

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Czyli jesteś Mhroczny z natury, nie z wyboru? xPPPPP

Tytuł:
Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
Naughty by nature xD I tak i w sumie z wyboru :P

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”

Tytuł:
Wędrowiec
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Mój nick wziął się z zabawy w którą bawiłem się z kolegami w klasach 1-3 podstawówki, a mianowicie byli to "Policjanci i złodzieje". Do zabawy wymyślaliśmy sobie różne przezwiska i właśnie sobie wymyśliłem "Skorpion". Kiedy z kumplami zaczęliśmy rejestrować się na różnych grach przeglądarkowych używałem tegoż oto przezwiska i tak już zostało. "10", bo kiedy pierwszy raz się rejestrowałem na tym nicku miałem 10 lat, a "pl" ponieważ jestem Polakiem. Czasami można mnie też spotkać jako "MrSkorpion" lub "Kraterious" kiedy trzeba nazwać postać w jakimś MMO:smile::smile::smile:

Tytuł:
Wędrowiec
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Mój nick wziął się od mojej ulubionej postaci z anime, no i ukochanego koloru <3

Edit: @Down: Tak, własna inwencja twórcza musi być. :3

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Choć widzę, że jest zmodyfikowany o "a" dodane na końcu. ;p
Witamy, zapraszam serdecznie do działu "Przywitaj się". :)

Tytuł:
Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Mój się "stworzył" w prosty sposób. Potrzebowałem szybko imienia dla jaszczuroczłowieka. Przychodzę więc do pokoju mojego brata:
- Szymon, jest sprawa, wymyśl mi imię dla lizardmena!
Sekunda ciszy, po czym mój wczytany w książkę brat odpowiada nawet nie podnosząc głowy:
- Slayzee.
- Dzięki.
:D

Tytuł:
Rycerz
Reputacja: 10
Skąd mój nick? Kiedy zakładałem konto w jakiejś grze przeglądarkowej. Nie mogłem właśnie loginu wymysleć... Jakoś samo mi do głowy wpadło: Brex. Nie pomyślcie, że to jakaś podróba Wrexa z ME - dopiero dużo później zauważyłem gigantyczne podobieństwo. ;) Teraz używam tego nicku wszędzie. ;) Spodobał mi się i przywiązałem się do niego.

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Ja chyba w powitaniu mym pisałam o pochodzeniu mojego nicka :) Aaaale nie zaszkodzi napisać tego tam gdzie się to napisać powinno :) No więc...
Tak sobie myślałam i myślałam, jaki tutaj by sobie wziąć nick... Chciałam wykorzystać jakiś z innych stron. Tak jak np. kiedyś był szał na fotka.pl i miałam tam syndromADHD, używałam go na filmwebie... Potem pomyślałam o "grandfjut" albowiem taki nick mam na lastfm, ale no nie chciałam już na początku razić wszystkich tym słowem :D Potem pomyślałam o "psikoza" bo takowy teraz mam na filmwebie. Ale to nie żadne stworzenie powstałe z połączenia psa i kozy, tylko cukier :) Dokładniej ketoheksoza. Wpadłam na to, gdy robiłam notatki z biologii i tak się uśmiałam z tego, że postanowiłam to wykorzystać :D Ale wróćmy do mojego obecnego nicku, po co ja tyle gadam o głupotach...
Potem nagle mnie olśniło i pomyślałam: "No tak ty idiotko... A wiedźmin to co?". No i chciałam Milvę, ale już taka jest na forum... Bo często także ją wykorzystuję do loginów. No bo była fajna i była kobietą. I strzelała z łuku. No to potem problem, bo raczej żeńskich postaci z wiedźmina nie lubię... No i nasunął się mój ukochany Cahir. To moja ulubiona postać z wiedźmina, pierwsza postać książkowa, w której dosłownie się zakochałam i oszalałam na jej punkcie i przez nią mam teraz obsesję na punkcie czarnych włosów u mężczyzn. No i że mój ukochany czarny rycerz ma długą nazwę: Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach, wybrałam ostatni człon, ponieważ najbardziej jakoś tak pasował na nick. No i jestem! :D W skrócie Cea, wymyślonym bodajże przez Dragu.

p.s. Zabijcie mnie kiedyś za te paplanie...

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Żuraw to kawałek mojego nazwiska:)

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
:D
Hej, ja tak sobie przeglądam ten temat, przeglądam... I wygląda na to, że jeszcze się tu nie wypowiadałem, odnośnie mojego nickname'u :D
* odchrząka nieznacznie *
No więc... Na powstanie mojego nicku miały wpływ takie, mniej więcej, czynniki:
- uwielbiam smoki (tadam!) :D,
- uwielbiałem ówcześnie Eragona i jego Saphirkę :D,
- nie chciałem plagiatować jakichś tam Eragonów, czy Dragonów...
- wpisałem "Dragon" i uderzyłem w klawiaturę w sposób wyrafinowanie losowy - czyli na chybił-trafił :D
- tadam! :D

Dragu:
Dragon, czy Drag było przed klepnięciem wyrafinowanie losowym? :P

Draghan:
W sensie, że jak? :D Wpisałem "Dragon" i walnąłem :D I wyszły jakieś krakoły, a po małej edycji [BCKSPACE] i [DELETE] wyszło "Draghan" :D

Dragu:
No i od razu jaśniej. :D Zastanawiałem się, czy od jakiegoś słynnego Hana, lub Ten Shinhana. :D

Draghan:
Nie :D A wiesz, że nawet gdzieś słyszałem, że to imię jest w Niemczech? Znaczy że Draghan? :)

Dragu:
Ciekawe co oznacza. XD Daj cynk jak się dowiesz. :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.