Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 13 gru 2017, 11:54

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Swobodne dyskusje użytkowników] Spoilerami naszpikowana o anime gawęda
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Aaaa, to tę mangę czytałaś do późna. :D
Intrygi, odejście od tytanów jako czołowego zagrożenia, różne rzeczy się podobno dzieją. :D

Tytuł: Re: [Swobodne dyskusje użytkowników] Spoilerami naszpikowana o anime gawęda
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Jezu, koleś... "Intrygi, odejście od tytanów jako czołowego zagrożenia" brzmi jak błahostka w porównaniu do tego co tam się dzieje xD Znaczy, to bardzo dobrze opisuje, co się tam dzieje, ale wywołało to we mnie takie emocje, że wiesz. Tyle rzeczy się okazuje... Takich smutnych rzeczy. Takich łamiących mi serce :(

Ale muszę przyznać, że geneza tytanów i ogólnie wyjaśnienie idei murów i całego świata nie zwaliło mnie z krzesła. To jest takie "hhmm, no ok, brzmi sensownie, podoba mi się". Ale bez szału i skakania z dachu xD Raczej to co dzieje się wokół tego, historie ludzi w to zaplątanych, to najbardziej wywołuje emocje.

Kiedy pierwszy sezon w mojej ocenie jest po prostu smutny, to cała reszta, szczególnie ostatnie chaptery które wyszły niedawno - jest już strasznie przygnębiająca. Tam już nie chodzi o to, kto wygra. Bo tam już zwyczajnie jest wszystko tak pogmatwane, tylu bohaterów umarło, stały się takie rzeczy, że nawet jeśli ludzkość od tytanów i innych rzeczy zostałaby uwolniona... To już nie ma znaczenia. Pierwszy sezon to taka bajka dla dzieci w porównaniu z dalszym ciągiem.

Musicie też wziąć poprawkę na to, że ja mogę to wszystko wyolbrzymiać, bo po prostu jestem oddaną fanką SnK, strasznie wrażliwą fanką, przez co wszystko wywołuje to u mnie takie emocje xD Najgorsze, że nawet nie mam z kim o tym pogadać, bo osoby, które znam i które interesują się mangą, tej akurat nie przeczytały :(

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Oooo, to jak wyjdzie drugi sezon, który PODOBNO ma odbiegać od mangi, to pogadamy i dasz znać jak bardzo w Twojej opinii odbiega. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.