Strefa czasowa UTC+1godz.


Dzisiaj jest 20 mar 2018, 01:25Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ben 10 - Formy z Omnitrixa
Post: 27 kwie 2015, 10:53 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3843
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Gigantozaur

Obrazek

Wygląd

W seriach "Obca Potęga"/"Ultimate Alien", Gigantozaur to kosmiczny dinozaur-humanoid. Ma ponad 3,5 metra wzrostu, a może urosnąć aż do ok. 18 metrów. Kiedy rośnie, jego rysy są bardziej wyraźne i dorastają mu kolce oraz płyty. To daje mu bardziej okrutny wygląd. Jego skóra jest twarda i brązowa. Nosi symbol Omnitrixa/Ultimatrixa na klatce piersiowej.

W serii "Omniverse", Gigantozaur ma czarno-białe majtki. Jego paznokcie są czarne, a żuchwa bardziej wysunięta jest do przodu. Nosi zielono-czarny pas na ukos swego ciała.

Umiejętności

Gigantozaur posiada niesamowitą siłę i pancerz z grubej skóry, który zapewnia mu ogromną odporność na uszkodzenia. Według Eugene'a, jest on wystarczająco silny, aby podnieść Way Biga. Gigantozaur ma moc, aby zwiększyć swój rozmiar ciała i masy. Może dorastać aż do ok. 18 metrów, a jego siła wzrasta w miarę jego wzrostu.

Gigantozaur może generować płyty i kolce na grzbiecie bez zmiany rozmiaru. Jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać w przestrzeni kosmicznej przez kilka minut.

Gigantozaur jest też niezwykle zwinny jak na swój rozmiar. Może również wydać potężny ryk.

Wady

Ze względu na swoje ogromne nogi, Gigantozaur jest bardzo powolny i wydaje dużo hałasu, co czyni go trudnym do ukrycia, a także jest nieco niezdarny podczas chodzenia.Ostateczny Gigantozaur

Obrazek


Wygląd

Ostateczny Gigantozaur jest podobny do ankylozaura, istoty mającej 20 metrów wysokości. Ma zieloną skórę i niebieskie płyty na piersi oraz niebieski hełm. Po bokach twarzy są dwa czarne kolce skierowane w dół. Posiada na plecach ciemną kolczastą skorupę. Na końcu ogona ma kolczugę. Symbol Ultimatrixa znajduje się na piersi.

W "Omniverse", Ostateczny Gigantozaur ma błotnistą skórę zamiast zielonej. Na ramionach ma niebieskie naramienniki, a jego kolce są brązowe. Hełm jest większy, a liczba kolców wynosi 5. Na jego ciele można zobaczyć dużo ochraniaczy, jak i srebrnych żył.


Umiejętności

Ostateczny Gigantozaur jest odporny na większość ataków dzięki grubej skórze. Jest on o wiele silniejszy niż Gigantozaur, ponieważ wykazano, że może podnieść Way Biga i rzucić nim.
Skorupa na jego plecach jest bardzo twarda i mało co może ją złamać.

Jego ogon zakończony jest maczugą, którą może użyć w walce wręcz. Jego ręce są masywne i wielkie, dzięki nim może zadawać potężne ciosy.

W efekcie milionów lat walk Vaxazaurów, ich genetyczne DNA pozwala przekształcić dłonie w wyrzutnie rakiet o sile mocnego rażenia (rakiety tworzone są z niestabilnych fragmentów kości).

Wady

Ostateczny Gigantozaur nie może rosnąć, w przeciwieństwie do jego pre-ewolucyjnej formy.


Obcy X

Obrazek


Wygląd

W seriach "Obca Potęga"/"Ultimate Alien", Obcy X to humanoidalny cudzoziemiec, który ma białe dłonie, a poza tym jest cały czarny. Ma drobne białe gwiazdy na całym ciele. Jego oczy są zielone, bez źrenic. Na głowie ma 3 rogi, podobnie jak Way Big. W odróżnieniu od większości cudzoziemców Bena, Iks ma pięć palców. Nosi symbol Omnitrixa/Ultimatrixa na piersi.

W "Omniverse", Obcy X zachowuje swój pierwotny wygląd, ale jego broda jest teraz większa. Jest bardziej muskularny, a jego rogi są ​​nieco większe. Nosi symbol Omnitrixa na piersi.

Opis

Ben przyznaje, że Obcy X jest jego najsilniejszym i najpotężniejszym obcym, ale nie używa go często, gdyż nie może sobie pozwolić na koszty, które przynosi.

Iks ma trzy osobowości: Serenę, głos miłości i współczucia, Bellicusa, głos gniewu i agresji, i Bena, głos rozsądku.

Umiejętności

Iks jest wszechmocny - może zachwiać rzeczywistość i czas/przestrzeń, stając się praktycznie niepokonanym cudzoziemcem.

Obcy X jest tak potężny, że jego zwykłe myśli mogą stać się rzeczywistością. Potrafi również odtworzyć wszechświat. Moce jakich dotychczas użył to:

-Fale czasowe (w odcinku "Obcy X")
-Odtworzenie wszechświata (w odcinku "Cześć i dzięki za koktajle")
-Lewitacja oraz lot (w odcinkach "Kuźnia Stworzenia", "Kosmos przeciwko Tennysonowi" i " Broń XI: część 1")
-Super szybkość, siła, wytrzymałość, zwinność i zręczność (w odcinku "Kosmos przeciwko Tennysonowi" i "Broń XI: część 1")
-Duplikacja (w odcinku "Kosmos przeciwko Tennysonowi")
-Wir i promienie świetlne (w odcinku "Kosmos przeciwko Tennysonowi")
-Telekineza, bądź Gravikineza czyli manipulacja i przesuwanie obiektami z odległości (w odcinku "Broń XI: część 1")
-Kontrolowanie umysłów, bądź ciał innych istot (w odcinku "Broń XI: część 1")

Wady

Żeby Obcy X wykonał jakiś ruch, choćby najmniejszy, muszą się na to zgodzić przynajmniej dwie z jego trzech osobowości. Okazuje się, że jest to jego głównym problemem.

Bellicus, Serena i Ben, czyli trzy osobistości Iksa
W odcinku "Ben 10.000 powraca" ujawniono, że Paradox powoduje jedną z jego wad. Stwierdzono, że w alternatywnej linii czasu Albedo przekształcił się w Obcego X i został zatrzymany w bezruchu przez prawie rok.

Mimo swojej wszechmocy, Iks jest podatny na to, że ktoś może absorbować jego moce, np. Darkstar czy Osmozjanin.

Źródło: http://pl.ben10.wikia.com

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ben 10 - Formy z Omnitrixa
Post: 27 kwie 2015, 10:59 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3843
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Way Big

Obrazek

Wygląd

Way Big jest ogromnym, czerwono-białym kosmitą z dużą kryzą na głowie. Ma takie elementy podobne na ramionach i kolce na talii. Ma czerwone ramiona z trzema czarnymi podłużnymi naroślami i białymi kolcami na łokciach. Ma też bransoletki na ramionach. Na policzkach ma dwie białe rurki. Na czerwonych stopach ma czarne płyty.

W seriach "Obca Potęga" i "Ultimate Alien", Way Big ma czerwone koło na piersiach z linią do pasa. Szyje ma całą czarną. Jego ręce są białe i mają czerwone łokcie. Jego stopy są czerwone. Nie ma już rurek na policzkach. Ma zielone oczy i czerwone policzki. Nosi symbol Omnitrixa/Ultimatrixa na piersi.

W "Omniverse", Way Big jest bardziej podobny do oryginalnej serii. Na policzkach ma rurki i ma też trzy czerwone blaszki na szyi. Jego ostrza na ramionach i w okolicy tali wróciły. Ma również czarne rękawiczki bez palców. Jest bardziej muskularny i ma dużo czerwonych elementów na nogach. Symbol Omnitrixa znajduje się na piersi. Tak samo wygląda 11-letni Way Big.

Umiejętności

Way Big jest bardzo silny - jest w stanie pokonać przeciwników nawet jego wielkości jak np. Vilgaxa w odcinku "Primus". Way Big jest też bardzo wytrzymały. Potrafi strzelać niebieskim promieniem kosmicznym. Robi to poprzez skrzyżowanie rąk. Może przetrwać w próżni oraz w ekstremalnych temperaturach. Jest też bardzo szybki co widać w odcinku w "Wir śmieci".

Wady

Way Big może zostać sparaliżowany poprzez zaatakowanie jego kryzy na głowie.


Ostateczny Way Big

Obrazek

Wygląd

Ostateczny Way Big jest podobny do Way Biga, ale jest o wiele większy. Jego twarz, dłonie, klatka piersiowa, ręce, nogi i kolce na głowie są błękitne, barki i paski obiegające białe części są czerwone, a reszta ciała niebieska. Na głowie ma teraz 3 błękitne rogi.

Umiejętności

Ostateczny Way Big jest o wiele silniejszy. Mógł ściągnąć Dagona na ziemię. Ostateczny Way Big potrafi latać. On może wystrzelić większą i silniejszą wersje kosmicznych promieni, a także kosmiczne dyski. Jest też o wiele szybszy od swojej pre-ewolucyjnej formy, co pozwala mu biegać w kółko, przez co powoduje tornada i odbija ataki.

Wady

Tak jak Way Big ma problem z walczeniem w zamkniętych pomieszczeniach. Nie jest odporny na kwasy i kwaśne deszcze.Inferno

Obrazek

Wygląd

Inferno to płonący obcy, którego ciało jest zbudowane z czerwonych kamieni. Jego głowa jest całkowicie "zapalona". Jego stopy mają tylko dwa palce. Symbol prototypu Omnitrixa znajduje się na piersi.

W "Ultimate Alien" jego wygląd uległ lekkim zmianom. Jego oczy nie mają linii biegnących ku brzegom twarzy, a skalne odłamki na jego ciele są ciemniejsze. Jest odrobinę mniejszy. Nosi symbol Ultimatrixa na piersi.

W odcinku "Kuźnia Stworzenia" gdzie widzimy 11-letnią wersję obcego, wygląda tak jak w oryginalnej serii, lecz zmieniona jest jego animacja.

W "Omniverse" Inferno Bena 11-letniego i 16-letniego wygląda tak jak w "Ultimate Alien", lecz z jego oczu znowu pociągnięte są linie do krańców twarzy, podobnie jak w oryginalnej serii. Obaj różnią się jedynie symbolem Omnitrixa, który w przypadku młodszego jest srebrzysto-szary, a starszego szaro-biały z widocznym cieniem.

Umiejętności

Inferno ma zdolność do generowania, manipulowania i projektowania żaru i ognia z ciała. Może kształtować ten płomień w kule ognia, ognisty oddech, ogniste strzały, płonące tarcze i tornada ognia. Może również używać ognia do obronnych manewrów.

Przez napędzanie się jak rakieta lub surfowanie na desce z ognia, Inferno jest w stanie latać. Może też jeździć na małej platformie z ognia bądź z odłamków skalnych.

Jest odporny na ogień, ciepło, zimno, lód i magmę. Ma zwiększoną wytrzymałość i trwałość.

Chory Inferno jest w stanie tworzyć lód zamiast zwykłego ognia. Jego pyrokineza staje się kriokinezą.

Wady

Zbyt duża ilość wody lub substancje gaśnicze sprawiają, że Inferno się wygasza.

Jego ataki są także bezsilne w walce z jego naturalnym drapieżnikiem Crabdozerem.


Źródło:http://pl.ben10.wikia.com

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ben 10 - Formy z Omnitrixa
Post: 27 kwie 2015, 15:59 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3843
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Fangampir

Obrazek


Wygląd

Fangampir ma bladą skórę i smukłą sylwetkę. Nosi czarny obcisły kombinezon, który ma z tyłu zielone skrzydła, przypominające te należące do nietoperza. Na twarzy widnieje zielona maska, z rogami na głowie i szpiczastą końcówką na brodzie. Symbol Omnitrixa znajduje się w pasie.

Umiejętności

Największą zdolnością Fangampira jest umiejętność hipnozy, za pomocą kontaktu wzrokowego, lub przy użyciu Kiereszur. Potrafi też wysysać energię życiową z istot, w celu zwiększenia swoich kompetencji. Fangampir jest też odporny na hipnozę, gdyż jest przedstawicielem gatunku Vladatów. Kiedy jest otoczony, może wytworzyć ogromny wybuch, który ogłusza i odrzuca przeciwników.

Fangampir potrafi latać, a także ma zwiększoną siłę i wytrzymałość, oraz ostre kły i pazury. Gdy wisi do góry nogami, lepiej mu się myśli. Oprócz tego, Fangampir widzi nerwy i energię swoich ofiar. W odcinku "Blukic i Driba lecą do strefy 51" pokazał zdolność zmiany w małego nietoperza podobnego do Kiereszur.

Wady

Fangampirowi ciężko się oprzeć pokusie wyssania energii życiowej z innych form życia, co jest niebezpieczne dla sojuszników, a dodatkowo pali się w świetle. Gdy Omnitrix rozładowuje się, Kiereszury rozpadają się, pozostawiając swoje ofiary wolne.


Fantom


Obrazek

Wygląd

Fantom jest szarym duchem z jednym, fioletowym okiem . Nie posiada nóg. Symbol Omnitrixa jest na lewej piersi wrośnięty w głąb skóry. Gdy Fantom używa niewidzialności jego kolory przemieniają się w tryb negatywny do kolorów normalnego, widocznego Fantoma.

W "Ben 10: Obca Potęga", Ben przybrał prawdziwą formę Fantoma. Miał fioletową skórę, wystające kości i czaszkę obróconą o 180 stopni z jednym, zielonym okiem. Miał symbol Omnitrixa na piersi.

Fantom w "Ultimate Alien" ma jasno-szarą skórę i większe, zielone oko. Układ pasów się nieco zmienił. Ma symbol Ultimatrixa na piersi.

Fantom 11-letniego Bena znacząco się zmienił od oryginalnej serii. Na jego ciele znajduje się mniej linii, a kolor jego skóry jest taki sam jak w "Ultimate Alien". Na nadgarstkach i bicepsach ma metalowe obręcze. Kajdany na szyi i w pasie połączone z łańcuchami z symbolem Omnitrixa. Głowa Fantoma ma teraz prostszy kształt, a jedno oko stało się dwoma. Kosmita posiada też czarne usta.

Fantom 16-letniego Bena znacznie się nie zmienił się w porównaniu do 11-letniego. Jego łańcuchy są w intensywnym zielonym kolorze. Tak jak młodsza wersja, Fantom ma mniej linii na swoim ciele. Posiada jedno, zielone oko a nie dwa fioletowe tak, jak jego młodszy odpowiednik. Symbol Omnitrixa jest podpięty łańcuchami do obręczy, prawdopodobnie, żeby nie uciekł De Szrama.

Umiejętności

Fantom to duch, który posiada moc niewidzialności i niematerialności. Ma zwiększoną siłę, wytrzymałość, zwinność, szybkość, ruchome oko i możliwość przetrwania w próżni. Może również używać telepatii.
Fantom potrafi ściągnąć skórę i ukazać swoją prawdziwą formę lub przerażające macki. Prawdziwa forma ma dodatkowo możliwość używania telekinezy.

Będąc duchem, Fantom może wchodzić w istoty żywe i przejmować nad nimi kontrolę. Wtedy ma również dostęp do umiejętności innych istot, jak w przypadku Darkstara, gdy przejął jego moce.

Fantom jest odporny na zdolność pochłaniania energii Darkstara, jako że jest duchem i nie ma energii życiowej, którą można pochłonąć.

Fantom potrafi również obracać swoją czaszkę.

Wady

Niektóre substancje mogą zneutralizować niewidzialność. Gdy Fantom ściągnie białą skórę, jego fioletowo-szara jest łatwopalna przez promienie słoneczne.


Szybkołak

Obrazek

Wygląd

Szybkołak jest oparty na klasycznym wilkołaku. Ma on czarną grzywę i długi, czarny ogon. Jego pysk jest siwy. Nosi czarno-biały strój. Na każdej kończynie ma po trzy pazury. Nosi symbol Omnitrixa na pasie.

W serii "Ultimate Alien", Szybkołak nie zmienił się zbytnio, lecz jego pysk jest teraz biały, a jego futro i skóra są bardziej niebieskie. Jest bardziej umięśniony. Nosi symbol Ultimatrixa na piersi.

W serii "Omniverse", Szybkołak 16-letniego Bena ma nowy, zielony strój i opaski na rękach. Jego futro wydaje się być teraz bardziej niebieskie. Symbol Omnitrixa znajduje się na jego klatce piersiowej.

Szybkołak 11-letniego Bena wygląda podobnie jak w oryginalnej serii, ale ma teraz czarne opaski na rękach. Na jego brzuchu zniknęły podwójne czarne pasy. Jego Omnitrix znajduje się na białej obroży na szyi.

Umiejętności

Szybkołak, oprócz swoich pazurów, ostrych kłów, jest też silny oraz potrafi wysoko skakać. Jego największą zaletą jest atak dźwiękowy z paszczy poprzez rozdzielenie jej na cztery części. Ma także zwiększoną wytrzymałość, refleks, zaostrzone zmysły węchu i słuchu.

Wady

Szybkołak ma tendencje wilka. Widzi tylko w kolorze zależnym od koloru swoich oczu, w jego przypadku widzi na zielono. Jest również podatny na wysokie dźwięki przez swój wrażliwy słuch.


Źródło:http://pl.ben10.wikia.com

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ben 10 - Formy z Omnitrixa
Post: 27 kwie 2015, 16:05 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3843
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Atomix

Obrazek


Wygląd

Obcy ten z wyglądu przypomina nieco białego robota posiadającego zielony pas, na którym znajduje się symbol Omnitrixa, a także inne elementy w tym kolorze. Jego koło na klatce piersiowej, ramiona oraz czubek głowy wyglądają tak, jakby były wypełnione płynną substancją. Jego głowa jest bardzo podłużna. W niektórych partiach ciała jest także pokryty śrubami.

Umiejętności

Jego umiejętnością jest generowanie zielonych ładunków energii dzięki swoim dłoniom. Podczas ich tworzenia krzyczy "Jabadabada-jabadabada!".
Atomix potrafi także uwolnić swoją energię w postaci eksplozji atomowej, która może zadać poważne obrażenia przeciwnikom i osobom w jego otoczeniu. Prawdopodobnie ze względu na to jest on najpotężniejszym obcym Bena, nie licząc Obcego X.

Energia może zostać także uwolniona w formie promienia odpychającego lub kilku mniejszych wybuchów (wtedy, gdy zrzucił Ostatecznego Gigantozaura). Ramiona potrafią emitować energię trawiącą niektóre substancje, np. sieć Ostatecznego Pajęczarza.

Atomix potrafi także latać oraz uderzać z bardzo dużą siłą.

Wady

Ze względu na to, że Atomix zbudowany jest z niestabilnych atomów, jego ciało musi pozostać w zbroi dla bezpieczeństwa.


Szara Materia

Obrazek


Wygląd

Szara Materia ma szarą skórę, jest nieco podobny do żaby. Ma tylko sześć cali. Szara Materia nosi biały kombinezon z linią w dół. Ma symbol Omnitrixa na plecach.

W "Ultimate Alien", Szara Materia jest taka sama, tyle że ma zielone oczy i symbol Ultimatrixa na klatce piersiowej.

W serii "Omniverse", Szara Materia ma zielony strój, czarny pasek, czarne buty i rękawiczki bez palców. Tarczę Omnitrixa ma na plecach.

Umiejętności

Szara Materia ma bardzo rozbudowany intelekt, zwłaszcza w dziedzinie technologii. Może stworzyć wszystko z niczego. Jego intelekt służy do rozwiązywania problemów w trudnych sytuacjach. Jego wielkość pozwala mu na wcisnąć się do małych pomieszczeń i może wspinać się po ścianach dzięki doskonałej przyczepności. Szara Materia posiada również ostre zęby i jego skóra jest śliska, dzięki czemu trudno go złapać.

Wady

Rozmiar Szarej Materii sprawia, że nie nadaje się do walki. Ma też problem ze zwierzętami, ponieważ mogą widzieć w nim jedzenie. Czasem nie wie, co mówi.


Gała

Obrazek


Wygląd

Górna część ciała Gały jest pokryta zielonymi oczami i czarnymi źrenicami, choć jak na ironię, kosmita ten nie ma oczu na głowie, która składa się z jamy ustnej i bardzo dużej pary uszu nietoperza. Ma jasnożółtą skórę na piersi i łapach, a reszta ciała ma ciemnożółty kolor. Gała nosi czarne spodnie z białymi okręgami i białym pasem, na którym ma symbol Omnitrixa.

W serii "Ben 10: Ultimate Alien" Gała wygląda tak samo jak w serii oryginalnej, tyle że ma symbol Ultimatrixa na piersi. Z tego powodu oko na jego piersi zniknęło.

W serii "Ben 10: Omniverse" wygląda prawie tak samo jak w oryginalnej serii, ale teraz białe kręgi na jego spodniach zostały zastąpione zielonymi paskami, a jego pas jest teraz zielony z białym paskiem, na którym znajduje się symbol Omnitrixa . Nosi zielone mankiety i ma mniej oczu na ciele, choć są one większe niż kiedyś. Nie ma teraz oka na klatce piersiowej. Zdobył również oczy na rękach.

Umiejętności

Ze swoich oczu może wystrzelić różne wiązki energii. Oczy mogą być łączone w celu tworzenia różnych efektów, np. trzy na jego ramieniu mogą tworzyć promień mrożący. Według Derricka J. Wyatta , Gała może również strzelać ognistymi wiązkami energii. Poprzez połączenie każdego oka w jedno duże na piersi, Gała potrafi wystrzelić swój najsilniejszy wybuch energii. Kiedy to robi, jego oko niemal odrywa się od jego ciała.

Gała może, dzięki swoim oczom, widzieć ze wszystkich stron, co utrudnia przeciwnikom podkradanie się do niego. Jego widzenie przypomina widzenie u owadów - wszystko widzi w zielonym odcieniu. Ma również znakomity słuch.

Wady

Gdy jego oczy zostaną podrażnione, słabo widzi.


Źródło:pl.ben10.wikia.com

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ben 10 - Formy z Omnitrixa
Post: 27 kwie 2015, 16:11 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3843
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Klon

Obrazek


Wygląd

W oryginalnej serii Klon jest kosmitą dziecięcego wzrostu. Ma białą skórę i czarny kombinezon. Jego ręce są duże z czterema palcami na dłoni, a nogi ma małe. Ma trzy czarne płetwo-podobne narośla na głowie. Na ramionach posiada dwie zielone kule, a w tali trzy zielone narośla podobne do guzików. Nosi symbol Omnitrixa na głowie.

W serii "Ben 10: Ultimate Alien", Klon jest praktycznie taki sam jak w serii oryginalnej, tyle że symbol Ultimatrixa ma na piersi.

W "Ben 10: Omniverse" płetwy na głowie 11-letniego Klona są białe, a te po bokach połączone są z jego oczami. Posiada również dwa małe kolce wystające z policzków. Jego palce są teraz ostrzejsze i zielone kule na jego ramionach zniknęły. Ma guzki, takie jak na jego talii na ramionach i nadgarstkach. Symbol Omnitrixa jest na głowie.

16-letni Klon wygląda podobnie do jego 11-letniego odpowiednika, tyle że ma zielone płetwy zamiast białych, a jego kombinezon jest teraz zielony z czarnymi łatami pod ramionami i na kostkach. Trzy kamienie są teraz na czarnym pasie. Symbol Omnitrixa jest na głowie.

Umiejętności

Klon ma możliwość klonowania się bez ograniczeń. Każdy z nich działa niezależnie, bez względu na to, co inni chcą zrobić, a każdy klon jest nie do odróżnienia. Zielone guziki na ciele to węzły czuciowe, które pomagają stworzyć sieć zmysłową wokół klonów. Ta sieć pozwala klonom dzielić się zmysłami i doznaniami fizycznymi.

Klon jest bardziej elastyczny niż ludzie.

Wady

Każdy klon jest połączony, co pozwala im doznawać wzajemnie uszkodzeń fizycznych, więc jeśli jeden klon zostanie zraniony, to inni też. Także gdy oryginalny klon zostanie pokonany, automatycznie klony też, co niweczy zdolność do tworzenia armii klonów.

W "Ben 10: Omniverse", słabości Klona zostały usunięte. Jak widać w odcinku "Zaginiony syn", klony nie są już ze sobą połączone.


Chromaton[b]

Obrazek


[b]Wygląd


Chromaton jest stworzony z fioletowego krzemu, który jest bardzo twardy. Jego dłonie i twarz są z różowego kryształu, który widnieje także na plecach w postaci kolców. Ma jedno zielone oko. Symbol Omnitrixa i Ultimatrixa znajduje się na piersi.

Chromaton nie zmienił się znacznie. Widoczniejszą różnicą jest wielkość kolców na plecach, które są dłuższe. Symbol Omnitrixa znajduje się na klatce piersiowej.

Umiejętności

Chromaton jest bardzo wytrzymały przez swoją twardą powłokę skalną. Ma zdolność absorbowania różnych promieni i przekierowywania ich w ultrafioletową energię, którą można strzelać. Potrafi też dość szybko latać.

W odcinku "Wróg ostateczny: część 2" zostało pokazane, że nie musi nic absorbować, by strzelać energią. Kiedy w odcinku "Zemsta Vilgaxa: część 2" został "zniszczony", regenerował się jako Diamentogłowy z powodu interwencji Omnitrixa, ale w rzeczywistości umiejętność ta nie należy to do jego naturalnych uprawnień.

Wady

Chromaton nie może wchłonąć energii, gdy jest zbyt słaby, gdy energia jest zbyt potężna, albo gdy energia przepływa przez wodę, gdyż może zostać dotkliwie porażony. Ataki dźwiękowe mogą spowodować potężne uszkodzenia jego ciała.


Czteroręki

Obrazek


Wygląd

Czteroręki ma 3,5 metra wzrostu i cztery ręce, a całe ciało ma widoczne dobrze rozwinięte mięśnie. Posiada dwie pary pomarańczowych oczu, a ubranie składa się z czarnych spodni bez stóp i białej koszulki w czarne pasy na klatce piersiowej i rękawach. Symbol Omnitrixa znajduje się na lewym górnym ramieniu.

Czteroręki ma złote pasy owijające na krzyż klatkę piersiową, a także widnieją one na nadgarstkach i kostkach. Nosi czarne majtki, które przytrzymuje złoty pas. Z czarnego pasa na głowie wyrasta kitek włosów. Symbol Ultimatrixa znajduje się na klatce piersiowej.

16-letni Czteroręki ma trzy kolce na głowie zastępujące czarny pas. Dodatkowo posiada wąsy i czarne otoczki pod oczami, natomiast żuchwa wysunęła się do przodu. Do czarnych rękawic bez palców dołączone są czarno-zielone mankiety. Nosi czarne spodnie bez stóp i czarny podkoszulek z zielonym pasem po środku. W pasie można zauważyć zielono-biały pasek, na którym znajduje się symbol Omnitrixa.

11-letni Czteroręki jest bardzo podobny do tego z oryginalnej serii, różni go większa masa muskularna.

Umiejętności

Szczególną umiejętnością Czterorękiego jest jego super siła, dzięki której jest w stanie podnieść przedmioty kilka razy cięższe od ciężaru własnego ciała. Oprócz tego posiada zwiększona wytrzymałość, która czyni go niezniszczalnym. Poprzez klaśnięcie czterema rękoma na raz, wytwarza silne fale dźwiękowe ogłuszające i powalające przeciwników. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonywania wielkich skoków, umożliwiających przeskakiwanie dwa razy większych budynków.

Wady

Masa mięśniowa Czterorękiego sprawia, że jest ​​stosunkowo wolny, a jego rozmiar nie pozwala mu walczyć z wiele mniejszymi przeciwnikami.

Kiedy jest przeziębiony, jego siła i wytrzymałość są osłabione, a także pojawia się wysypka pod pachami i jego skóra jest wyblakła.

Źródło: pl.ben10.wikia.com

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron