Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 sty 2018, 04:36

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

W której z wymienionych szat chcecie zobaczyĆ Nasze Bestiarium?
5. Insist Rel 45%  45%  [ 9 ]
5. Insist Rel 10%  10%  [ 2 ]
5. Insist Rel 25%  25%  [ 5 ]
5. Insist Rel 15%  15%  [ 3 ]
5. Insist Rel 5%  5%  [ 1 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowe Szaty Króla
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Panie i Panowie!
Oto nadszedł moment, w którym odsłaniamy 5 wybranych top-styli!
Spośród kilkuset, ostało się 51! Z tych 51 wybraliśmy te, które widzicie poniżej!
Prosimy o przemyślenie decyzji i oddanie głosu, bo jak wspólnie wybierzecie, tak nie tylko możemy, ale i będziemy wyglądać już niedługo. :D
Uwaga! Weźcie również pod uwagę, że kolory, grafiki i niektóre kształty bez problemu można zmienić. Spójrzcie zatem na każdy styl pod kątem odczucia jakie daje. Zastanówcie się czy widzielibyście Naszą ekipę w tych a nie innych szatach. :)

1. WoW5thAnniversary

2. Dirty Board 2.0

3. Archaik

4. Weapons and Adventures

5. Insist Rel

Tytuł:
Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Pierwsza opcja jednak. :P Co prawda ostatnia też była przyjemna, ale jedynka nie wygląda aż tak obco, a przy tym wprowadza trochę świeżości. No i chyba bardziej pasuje pod forum fantasy. :)

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
mi też się chyba numero 1 najbardziej podoba ;)

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
Zdecydowanie pierwsza opcja. Najbardziej pasuje do tematyki forum i wygląda, jakby był nowszą i ładniejszą wersją obecnego skina.

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Zdecydowanie pierwsza. Jest taka, no, najbardziej klimatyczna. xD Reszta jest ok, ale raczej średnia, natomiast Archaik jest w ogóle obrzydliwy, nie wyobrażam sobie Best w tak ciemnej kolorystyce.

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Moje odczucia, odnośnie każdego ze skinów. :D
1. WoW5th(...) - wszystko ładnie dobrane, w miarę czytelne. Podoba mi się (obecnie Best również jest zaskórowane WoWem, co nie? :D).
2. DirtyBoard 2.0 - podobają mi się belki i kolorystyka, natomiast uważam, że coś tam jest nieczytelne. Może chodzi o grafiki po lewej (te do każdego podforum i tematu)?
3. Archaik - zdecydowanie nie, zbyt ciemna szata, taka nieprzyjemna.
4. Weapons & Adwentures - Ten styl również mi się podoba, widziałbym Best w takiej szacie.
5. Insist Rel - Trochę zbyt oficjalny, taki... taki suchy. Gdyby go trochę podrasować, to kto wie...? Ale nie w tej formie, w której jest teraz.

Trochę jeszcze pomyślę, zanim oddam głos. Waham się między 1 a 4. :D

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Dla równowagi oddałem głos na mojego drugiego faworyta, Weapons and Adventures, ale widzę że jako jedyny. xD

Z ogromną przewagą, wygrywa #1., styl z World of Warcraft.
Panie i Panowie, oficjalnie stwierdzić mogę, iż jeśli obędzie się bez jakichkolwiek komplikacji, to na tym stylu bazować będzie nowa szata graficzna forum.

Serdecznie dziękuję za głosowanie i zachęcam do udziału w kolejnym głosowaniu, które pojawi się za kilka dni. :)

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
A będzie inne tło? :D

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Tak, tło jest dowolnie wymienialne.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Pierwsza? A Kosą chcecie? Pogieło? Pogmerało was i zostawiło, wy biedne sierotki?
Litość jak to czytała to poszła do kuchni po nóż i liczy na to że się wykrwawi z nadgarstków nim zdąży się spakować i wynieść zaraz za siostrzyczką nadzieją...

...no, cofkę mają, z jelita grubego normalnie...
Pod wowa...nie, jak wygra pierwsza opcja to zadzieram kiece i będę performować burleskę...* Kościany facepalm wygruchotał nawet całkiem przyzwoity bit gdy zjeżdżał po jego fajcacie*.
- W rzyc...wrrrróć! W życiu tu więcej nie zajżę jak zmienicie wystrój na infantylną gimbazę z trzeciego świata.

Ustawiam swój głos na wybór D, choć przekora...*głaszcze zewłok papugi na ramieniu*-...się z tym nie zgodzi ale ją przekupię, karmnik postawię przy nagrobku...*westchnął*-...a jego echo padnie na Archaik. Choć i tam zmian kilka byłoby można wprowadzić.

PS - Ten nade mną wciąż wierzy we Wróżkę Zębuszkę. ^^ *chichot przeszedł w gardłowe gdakanie. Skrobnął ostrzem swej kosy po posadzce, co otworzyło wąski portal. Odłożył kosę tóż obok niego i schylił się - nie bez udawanego wysiłku - i chwycił za krawędzie portalu próbując go rozszerzyć. Kilka stęknięć i potknięć językowych później, udało mu się poszerzyć otwór tak by się w niego zmieścić. Sięgnął więc po kosę, odchrząknął i wszedł jak gdyby nigdy nic w ścianę korytarza, niczym w taflę wody.
...Po najdłuższych trzech sekundach życia obserwatorów zajścia, ze ściany wychyliła się jego zakapturzona głowa.*
- Tych co nadal będą tutaj 'wowować', osobiście ukatrupię kolacją z pierogów z bąko-farszem domowej roboty i wrzucę w tę otchłań ciasnawą jak utyci dość będą cobym mógł po nich skakać przez dobę żeby zwały bąko-tłuszczu weń zmieścić...no. smakrnął w dziurę aż zasyczało i znów zniknął w murze.*

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.