Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 sie 2018, 11:37

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Propozycje nowych tematów
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Znaczy mi chodziło o tworzenie uniwersum, nie o system. Wiem, źle się wyraziłem :D. W każdym razie fajnie, że macie ochotę poszaleć twórczo. Wobec tego chyba potrzeba nam zgody szanownego pana admina i rozpocząć zabawę, bo to ma być zabawa właśnie ;). To jak Dragu? Można tworzyć temacik? :)

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
I tak wczytując się tu w genezę powstania nowego projektu, też wolałbym, żeby to był świat, nie system, bo nie jest dla mnie atrakcyjne tworzenie mechaniki, itd.
I choć już odpowiedziałem na Twoje finalne pytanie, odpowiem ponownie, wciąż jestem za. :D

Administrator
Awatar użytkownika
Ludzie i ludziska! Ważna propozycja.

Mianowicie, proponuję połączenie działów "Przywitaj się" i "Offtopic", a dokładniej jego podrozdziału skupiającego się na samych użytkownikach.
Jeszcze nie wiem dokładnie jak to będzie wyglądało i gdzie będzie się mieściło, ale chcę znać Wasze zdanie, im więcej opinii tym lepiej, niekoniecznie różnych w każdym przypadku. xD

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Właśnie sobie wpadłam na taki pomysł, słuchając muzyczki na jutubach.

Co myślicie o założeniu bestiariumowego profilu na jutubie i zbieranie tam muzyczek?
Już wyjaśniam. Od kiedy mam w miarę stabilny internet (w końcu, po latach męczenia się z Plusem), muzyki w większości słucham na jutubie i od niedawna, to co mi się spodobało zapisuję na prywatnych playlistach.
Myślę, że coś takiego moglibyśmy zrobić na skalę Bestiariumową. Mamy kilka tematów muzycznych, a to co tam nazbieramy moglibyśmy zapisywać w publicznych w tematycznych playlistach. Zawsze to się wygodniej słucha i nie trzeba wyszukiwać. Sama często słucham czegoś nowego w konkretnym klimacie bez skutków, a tak moglibyśmy wymieniać się fajnymi nutkami. Np. na sesje, w konkretnych klimatach, smutne, straszne, psychodeliczne, wesołe, folkowe i wymyślać można w nieskończoność. Nawet kiedyś Drage sam mnie pytał o energiczne trailerowe nutki no i miałam problem z wyszukaniem, bo tego tyle mam na kompie, że sama nie wiem czego słucham. Takie playlisty na jutubach znacznie ułatwiłyby wszystkim życie :) Nie wiem dokładnie jak działają, ale może można zaprosić do ich współtworzenia kilku użytkowników, dzięki czemu ten kto by profilem zarządzał, nie musiałby non stop się tym zajmować.

Tu też wychodzi druga sprawa. Wiecie jak działa Pinterest? To bardzo przydatne narzędzie, polecam wszystkim :D Działa tak, że tworzymy sobie tablice i zapisujemy tam obrazki z całych internetów (wszystko dzięki odpowiedniej wtyczce w przeglądarce). Wszystko zapisuje się razem ze źródłem, więc możemy zapisywać tam i artykuły i całe strony i wszystko inne. Myślę, że fajnie by było również coś takiego zrobić dla Bestka. Zawsze to jakaś forma promocji, może marna, ale ciekawa :D Sama prowadzę taki profil dla mej grupy rysunkowej i hendmejdowej na fejsiku, zapisuję tam przydatne tutoriale i inne takie. Trochę ludzi z tego co widzę w powiadomieniach z tego korzysta, więc myślę, że się przydaje :D
Tu przykłady:
https://www.pinterest.com/SzkicCodz/
https://pl.pinterest.com/wielkipingwin/

Co o tym sądzicie? ;>

Administrator
Awatar użytkownika
Pomysł omówiliśmy w sumie na CB i uważam go osobiście za dobry. :D
Możesz założyć jakiś kącik na proponowanie utworów do playlist. ;)

A pinterest to tak samo jak deviantart, można coś o tym pomyśleć, ale najpierw trzeba zrobić porządek z tym co już mamy (o czym poniżej). :p

A ja mam taką rzecz do skonsultowania.
Zacząłem przenosić wszystkie istoty pochodzące z literatury do działu "Bestiariusze w Literaturze" i stwierdziłem, że można to połączyć z grami tworząc podforum "Bestiariusze w Mediach" żegnając tym samym w przyszłości dział "Media".
Ale na razie wypowiedzcie się co myślicie o tej zmianie.
Malutkie podforum w dziale Bestiariusz, prawie na samym dole, zmieniłem i zaczynam gromadzić tam istoty należące ekskluzywnie do konkretnych dzieł.
Nawet jeśli sprzeciwicie się tej decyzji, będę miał przynajmniej uporządkowaną już część tematów gotowych do usytuowania ich w odpowiednich tematach. :)

Administrator
Awatar użytkownika
Patrząc na figurkę z kolekcjonerki The Last Guardian, pomyślałem, by założyć temat "Chcę i koniec!", czyli taki, w którym byśmy wymieniali się pomysłami na to, czego bardzo chcemy.
Od figurek, ubrań, po tatuaże, albo i jakiś kurs.
W odpowiedzi inni mogliby wyrażać opinie na temat danego "pragnienia". :)

Co sądzicie? Znajdzie się miejsce dla tego tematu?

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
W tym momencie zablokuj mi dostęp do tego tematu, bo jak zaczynam przeglądać wisha albo aliexpress, to spamię dziwnymi i uroczymi rzeczami gdzie popadnie xD

Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Obrazek

Administrator
Awatar użytkownika
Deśś, to byś wrzucała coś takiego z wyższej półki. :D
Taki Want pośród Want-ów. :D

Administrator
Awatar użytkownika
Panie i Panowie, zanim wprowadzę wyżej wspomniany temat w życie, mam do Was pytanie.

Nie da się ukryć, że tematów mamy za dużo.
Podczas gdy dodanie takiego tematu jak powyższy nie zaszkodzi, rozmyślałem nad połączeniem niektórych tematów, a przynajmniej takich, które nie są konkretnie fantasy.

Przeglądając stare zakładki "do zrobienia" napotkałem temat z postaciami z Batmana i wpadłem na pewien pomysł.
Wyobraźcie sobie, że wszystkie postaci z Batmana, czy też całego DC są w jednym temacie ALE! W pierwszym poście mamy graficzną listę wszystkich postaci, galerię małych portretów przedstawiających wszystkie postacie z (w tym przypadku) Batmana.
Pójdźmy dalej, bo nie bez przyczyny powstałaby taka graficzna lista.
Po kliknięciu w każdy z portretów zostajemy przeniesieni bezpośrednio do posta go reprezentującego zaczynającego się dużą wersją wcześniej widzianej grafiki w tym samym temacie.
Jeśli postów dotyczących danej postaci będzie więcej niż jeden, w indeksie znajdzie się więcej obrazków.

Wiem, może wydawać się to chaotyczne, gdy będziemy mieli na ostatniej stronie na przykład posty Joker, Harley, Joker, Two-Face, Robin, ale po to będzie spis na początku, który będzie aktualizowany z każdym nowym postem przeze mnie osobiście, lub przez kogoś, kogo o to poproszę z dokładnymi wytycznymi i później sprawdzę, czy wszystko działa jak należy.

Jeśli post zawierał będzie jedynie obrazki, też dostanie swój skrót w indeksie w pierwszym poście. :smile:

Co myślicie o takim sposobie?
To nie są tematy fantasy, choć wiem, że wiele osób je lubi, dlatego by oba fronty pogodzić, postanowiłem zrobić takie galerie. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.