Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 sie 2018, 11:36

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

W której z wymienionych szat chcecie zobaczyĆ Nasze Bestiarium?
5. Insist Rel 45%  45%  [ 9 ]
5. Insist Rel 10%  10%  [ 2 ]
5. Insist Rel 25%  25%  [ 5 ]
5. Insist Rel 15%  15%  [ 3 ]
5. Insist Rel 5%  5%  [ 1 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe Szaty Króla
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
A kiedy masz plany się za to zabrać? :) Bo może byśmy zmotywowali do działania kilku ludzi z dawnej i obecnej gwardii (chociaż w tej drugiej nie ma zbyt wiele osób, ale ich głos także się przyda), zebrali się któregoś dnia o określonej porze i byśmy na czacie (niekoniecznie tutaj, może być na fejsie albo na discordzie) wszystko przedyskutowali wspólnie. Każdy ma inne spojrzenie na całą sprawę, może ktoś doda coś nowego, może ktoś zauważy coś bezsensownego tam, gdzie my nie widzimy :)
I dojdziemy do czegoś w końcu, może coś się ruszy :)

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
To znaczy, mam już wystarczająco dużo materiału, tylko muszę zebrać to w jedno i wtedy przegłosować wszystko.

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Czyli w razie co, będziesz o tym pisał tutaj? :) To postaram się zmobilizować kilka weteranów, żeby się chociaż o tym wypowiedzieli i wtedy będzie łatwiej coś już zacząć robić :) Może akurat razem dojdziemy do najlepszej opcji :)
Żeby nie wyszło, że znowu będzie się to tu kisić i w efekcie nikt się nie wypowie :<
Trzeba ruszyć te grube tyłki, cnie? :D

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Jasne. :)
Napiszę co uważam że powinno być w dziale i dopiszę innym kolorem co z obecnego stanu się do danego działu nadaje.
Jak coś pominę, to będę bardzo wdzięczny za komentarz.

Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Ciocia Cea mnie zmusiła... znaczy poprosiła... zasugerowała delikatnie, żebym przyszedł się wypowiedzieć. Zgadzam się z nią już z własnej woli... proszę uwierzcie.

Rycerz
Reputacja: 10
Dobra, jakoś ogarnąłem propozycje układu forum i wydaje mi się, że propozycja Buły jest bardzo sensowna. W zasadzie zgadzam się ze wszystkim, co napisała, i za wiele do dodania nie mam... Nie ma co kombinować. Teraz często trzeba poszukać żeby coś znaleźć, a nie powinno to sprawiać takiego problemu, bo Best mimo dużej "biblioteki" ogromnym forum nie jest (pytanie czy istnieje w ogóle dzisiaj jakiekolwiek duże forum, ale meh). Niepotrzebne udziwnienia mogą zniechęcić ewentualnych nowoprzybyłych. Dobrze zbudowane, przejrzyste forum to już jakaś podstawa do budowania aktywności. Także no, moje skromne zdanie znacie. Niestety ostatnio tu nie wpadam i nie zapowiada się, żebym zaczął być specjalnie aktywny z powodu nadchodzących obowiązków, ale postaram się bo, cholera, myślę że warto.

Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
No nie brzmi to źle. Może będzie bardziej przejrzyście. A i te:
1. Bestie W Literaturze
2. Bestie W Kinematografii
3. Bestie W Animacji
4. Bestie W Komiksach I Kreskówkach
5. Inne
Jak dla mnie wystarczy wrzucić wszystkie do czegoś typu "Bestie Spod Pióra Wyjęte", podpiąć do tych co wymieniłaś i po problemie.

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”

Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Podział w analizie Cei wygląda przyzwocie, nie mam większych zastrzeżeń poza kilkoma rzeczami, które mi się rzuciły w oczy:
- Nazwa działu "Biblioteka" mi średnio pasuje do tego, co się w niej znajduje. Osobiście nazwałbym to czymś w rodzaju "Wiedza o fantastyce"
- Nazwa działu "Magia na wyciągnięcie ręki" od razu mi się skojarzyła z jakimś zbiorem poradników/DIY typu "Jak ożywić zmarłego chomika przy pomocy magii i rzeczy, które znajdziesz w domu [ZOBACZ ZDJĘCIA][NOT FAKE, LEGIT]". Ogólnie nazwa mi nie pasuje do contentu.
-
Cytuj:
+ jakoś bym połączyła z tym, kiedyś już ja i bodajże Dragon pisaliśmy o tym, że całkiem bez sensu to rozdzielać, ale też ciężko to zasymilować z tym co jest powyżej
1. Bestie W Literaturze
2. Bestie W Kinematografii
3. Bestie W Animacji
4. Bestie W Komiksach I Kreskówkach
5. Inne

Myślę, że można by dać im subforum zbiórcze(np. Znane bestie/Potwory w mediach/Medialny bestiariusz) w działe Bestiariusz i dopiero tam dokonać podziału tak jak powyżej.
- Scaliłbym dwa pierwsze subfora w dziale Fantastyka na żywo, bo nazwy się trochę pokrywają znaczeniem, a myślę, że wszystko by się nie pogryzło w jednym poddziale.

Na tą chwilę tyle co znalazłem, jak coś dojdzie to dopisze do tej listy. Reszta jest wg mnie w porządku i widziałbym taki podział. Martwi mnie jednak to o czym napisał Brex, czyli czy takie wymyślne nazywanie działów nie wpłynie negatywnie na przejrzystość strony. Może być problem od razu się domyśleć co ma się znajdywać w danym dziale podczas przeglądania czy tworzenia nowego tematu. Przydałoby się gdzieś umieścić łatwy do znalezienia, krótki opis działu, jeśli zostaniemy przy takim nazewnictwie. Tyle ode mnie na tą chwilę.

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Krzysiek pisze:
- Nazwa działu "Biblioteka" mi średnio pasuje do tego, co się w niej znajduje. Osobiście nazwałbym to czymś w rodzaju "Wiedza o fantastyce"

No o tym akurat sama wspominałam, więc jestem jak najbardziej za xD co do reszty problemów z nazwami działów - ja nie jestem w to dobra, więc brałam większość z tych, które wymyślał Drage. Jak dla mnie można dac jakiekolwiek, byleby były ciekawe i żeby podział został.

Cytuj:
Myślę, że można by dać im subforum zbiórcze(np. Znane bestie/Potwory w mediach/Medialny bestiariusz) w działe Bestiariusz i dopiero tam dokonać podziału tak jak powyżej.

Jestem za.

Cytuj:
- Scaliłbym dwa pierwsze subfora w dziale Fantastyka na żywo, bo nazwy się trochę pokrywają znaczeniem, a myślę, że wszystko by się nie pogryzło w jednym poddziale.

W sumie racja. Jestem za.

Cytuj:
Na tą chwilę tyle co znalazłem, jak coś dojdzie to dopisze do tej listy. Reszta jest wg mnie w porządku i widziałbym taki podział. Martwi mnie jednak to o czym napisał Brex, czyli czy takie wymyślne nazywanie działów nie wpłynie negatywnie na przejrzystość strony. Może być problem od razu się domyśleć co ma się znajdywać w danym dziale podczas przeglądania czy tworzenia nowego tematu. Przydałoby się gdzieś umieścić łatwy do znalezienia, krótki opis działu, jeśli zostaniemy przy takim nazewnictwie. Tyle ode mnie na tą chwilę.

Opisy tak czy siak będą, poza tym planowaliśmy zrobić przewodnik forumowy, gdzie opisy wszystkich działów będą i inne przydatne info.

Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Mi też się ten podział podoba, tak w ogóle i w szczególe, tylko jak dokładnie to:
Buła pisze:
[dział] Fantastyka na żywo Subfora:
(...)
3. Sztab Dyskusyjny [czyli nasze dyskusje o wszystkich książkach, filmach, rekomendacje i inne, teorie spiskowe, teorie na temat tego co może się dziać w następnych sezonach GoT na przykład xD]
Się różni od tego?
Buła pisze:
[dział] Kwatery Wypoczynkowe Subfora:
(...)
6. Rozrywkoznawca [Opis: Gry planszowe, karciane, towarzyskie - dyskusje, opisy, ciekawostki.]
- Gry planszowe, karciane, towarzyskie
- Muzyka
- Filmy i Multimedia
Bo wynika z tego, że i tu, i tu można dyskutować np. o filmach. :d
A tak poza tym to elegancko.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.