Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lip 2018, 05:48

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkicownik Dragu (aka Artworks by Dragu)
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
///[Dragu: Dla osób, które pokusiły się o przejrzenie całej mojej galerii, lub chociaż kilku najstarszych zamieszczonych prac, dodaję do pierwszego posta nowej galerii jedyny filmik przedstawiający proces rysowania jaki nagrałem. :)

One Piece - Luffy

Wszystkie posty sprzed poniższego znajdziecie tutaj.
A poniżej druga część mojej galerii. :)]

Tu możecie komentować Krokoboćka, który już niedługo znajdzie się w Laboratorium. :)

Obrazek

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Widać, że globalne ocieplenie... :D Boćki nie będą już odlatywać na zimę, ale przystosują się do nowych ekosystemów :D W Polsce wyrośnie dżungla, gdzie krokodylory będą hasały na bocianich łapkach, a boćkom bardziej przydadzą się... Takie... łapencje na wątłych ramionkach... :D Nóżki wyglądają jak ramiona chudego człowieka :D Zwieńczone takimi łapencjami :D Fajne toto :D To skrzydło, które wystawił, jest za duże, co nie? Czy tylko mi się tak zdaje? I jakoś wydaje mi się, że jest jakieś... Koślawe? Wykrzywione? Nie wiem...
Ale wrażenie ogólne... Superowy ten krokoboć :D

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Dzięki za uwagi. :)
Od razu dorzucę kolejne rysunki do oceny, bo nareszcie po długim oczekiwaniu na poprawianie długopisem zostały ukończone! :D

Obrazek

Kotopies, również z życzenia Ingvara.

Obrazek

Murderlfy, zamówiony/a/e (xD) przez Chillkę (sex_w_lodówce. :P).

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Najbardziej spektakularny/a/e jest Murderfly ;]
Chociaż mam kilka uwag, co do niego/niej/tego :D Kończyna lewa przednia chyba nieco za bardzo "wygięta" jest... I prawa też :D Ale to tam mi się pewnie wydaje, ponadto nie znam się na anatomii takich stworzonek :D
Lasery wyglądają trochę, jakby w tę muchę rąbały, a nie na odwrót :D
Ale świetnie przedstawione skrzydełka i odwłok i oczy... ^^' [tu przypomniał mi się jakiś teleturniej :D "- Ile par oczu ma mucha? - Sto milionów." ;]]
A ten kociaczko-szczeniaczek ma śmieszne oczka :D Ale zarąbisty cień ^^' I efekt zjeżonego futerka :D Super ;)

Dragu:
W sumie stawy przednich kończyn powyżej łap bazowałem bardziej na muchach, więc... yep, niestety to musi tak być. XD
O laserach już wspominałeś. :P Zależy jak się patrzy. xD
Ale przyznaję rację, że znawca owadów pewnie by się oburzył, jeśli chodzi o fizykę tego stworzenia. xD

Dzięki ogromne za kolejną opinię. :)

Draghan:
Bo te lasery się zwężają w kierunku muchy, co daje efekt ich oddalenia, taka jakby perspektywa :D
Tak, to pewnie o to chodzi :D I jeszcze te takie na końcach promieni, co wygląda, jakby takie je*ki prosto w oczyska :D
Niemniej - masz świetną kreskę, Dragu ;) I powodzenia z kroko-koto-boćko-psem ;]

Dragu:
To jak Ty byś przedstawił wystrzał laserów? XD Może powinienem je zakończyć po prostu, to by było widać gdzie front jest. :P Albo musiałbym w sumie Dragon Balla przejrzeć. :D
Dzięki, bo się przyda. xD

Kolgrim:
Widzę chyba inspirację laserową xD:

Spoiler:
Obrazek

Dragu:
Dokładnie. :D
Kolgrim okazał mi ogromne wsparcie jako fan DeBeściaka. :P

Dragoneon:
Dragu, a widzisz różnicę w tych laserach?

Piccolo ma CAŁE OCZY w tych laserach pogrążone, a mucha tylko jakąś małą część tych oczu...

Chodzi oto, żeby otoczka laserów u muchy obejmowała całe oczy, żeby było wiadomo, że laser wychodzi z OCZU ( a nie z kawałka oczu). Rozumisz? :D

Dragu:
Rozumiem, ale spójrz z kolei na to, czym odbiję Twój argument:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakby lasery leciały w kierunku oczu, to miałyby inną otoczkę, zawianą w przeciwnym kierunku niż kierunek lotu. A gdyby trafiały w oczy, to ukazałbym obrażenia na tych oczach, pasi? xD

Dragoneon:
Nie... bo te obrazy są wyrwane z kontekstu :D Ponieważ nie są to typowe arty, tylko wycinki z filmu animowanego, czaisz? :D Bo teraz to wygląda jakby oni dostawali tymi laserami prosto w oczy, a nie strzelali tymi laserami. A w filmie widać, że z ich oczu to "wylatuje" :D

Art graficzny, a "wycinek graficzny" z filmu to co innego... ;). Wszystko ma swoje prawa, i tu również to widać ;).

Dragu:
Kopnę Cię w tyłek. :)
O to mi chodzi. Tobie się WYDAJE, że oni dostają laserami. Koniec tematu. :P
Wyraziłeś swoje ubolewanie na ten temat, ja przyjąłem to do wiadomości, wystarczy. xD

Dragoneon:
Oddam Ci.
KAŻDEMU się wydaje, że ta mucha dostaje obrażenia w oczy! :D Koniec tematu :P
Wyraziłem ubolewanie, jestem szczęśliwy :D Wystarczy :D

Brex:
Moim zdaniem ta mucha skupia promień w jednym "segmencie" oczu i z niego go wystrzeliwuje. :P
A poza tym rysunki fajne, i jeden i drugi. :)

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
To dorzucam zlecenie od Dariunixa, tutaj można je komentować - nie tylko wykonanie, ale i pomysł zlecającego.

Obrazek

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Hahahaha xD Tobie się WYDAJE, tak mówi Mistrz i nawet nie próbuj pomyśleć inaczej xD
Nie no, nieźle, Dragu ;]

A teraz beholder, czy jak to się tam zwie...
Rysunek jest MEGA @.@ Dragu - wykonanie pierwsza klasa :) Jak się czyta opis zlecenia, to chce się śmiać, ale jak się spojrzy w oczyska tego... To chce się spieeaalać :D

Tytuł:
Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Oj, rzeczywiście bardzo ładny ten beholder. ;) W sumie wygląda dość... ciekawie. ;] A murderfly jest dziwny... :D Ale mimo wszystko, ładnie połączyłeś to wszystko do kupy. I co do tych laserów, to wg mnie też to wygląda, jakby dostawała po oczach. :P

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
O, dzięki serdeczne. :D
I Brexowi za opinię, i Draghanowi za komentarz do nowego rysunku. :) Też mi się podoba jak to ogólnie narysowałem i fajnie, że komuś również się podoba. :) Choć faktycznie, zlecenie było uber-chaotyczne...
Slay, dzięki. :D I za opinię i za komentarz. :)

Czyli jest 3:3. xD Ja utrzymuję zdanie, że to jest kwestia perspektywy i tyle.

A oto nowy rysunek na zlecenie Dariunixa.
Tutaj możecie go komentować i tutaj zostaną przeniesione ewentualne komentarze z laboratorium. :P

Obrazek

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Mega :D Tyle wystarczy za komentarz? :D Jak dla mnie, również (do pary z beholderem) nadawałby się do Nawii :D

Dariunix:
Dzięki wielkie bo to mój pomysł był na stwora i za beholdera należy się podziękowanie o takie-Mega wielkie dzięki za stwory Dragu.

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Ty wiesz, Draghan, że to nawet jest jakiś pomysł? Gdyby kilka rzeczy mu zabrać, bo wydaje się nieco op, to w sumie można by go do Nawii dać. :) Oczywiście za zgodą autora.
A rysunek super, nieadekwatny do odbiorcy. ;) Wgl takie to posrane strasznie, ale nie dziwię się, po przeczytaniu treści zlecenia (xD), której zresztą ni uj do końca nie mogę ogarnąć, jestem pełen podziwu.

Dragu:
Hahah, stąd tyle moich pytań i wątpliwości. :P
A do Nawii możecie po prostu zlecić coś podobnego, ale z innych stworzeń na bazie skorpiona, bo kto bogatemu zabroni, a i zgody specjalnej na to nie trzeba. :P

Dariunix:
Zabrać rzeczy nie dodać do Nawii tak bo to ja jestem autorem zlecenia a Dragu autorem obrazka

Metaldragon:
Dariunix, ja się cieszę, że Ty chociaż umiesz w stopniu komunikatywnym językiem polskim się posługiwać, choć i z tą niewątpliwie trudną umiejętnością ciężko rozszyfrować to, co chcesz nam przekazać.
I nie wiem, czy przeczytałeś dokładnie to co napisałem, nikt nie mówił o zabieraniu zlecenia. Czytanie ze zrozumieniem, uczą tego w czwartej klasie podstawówki. :)

Dariunix:
Ja zrozumiałem że chcesz nie zlecenie ukraść tylko że chcesz większość części mojego skorpiona ukraść ja tak to zrozumiałem.

Dragu:
"Ukraść" to złe słowo.
Dariunix, stosuj interpunkcję. Kropka na końcu całej wypowiedzi to za mało...
Od teraz wszystkie wypowiedzi bez interpunkcji (kropka na końcu całej wypowiedzi to nie jest interpunkcja) zostaną podklejone, albo usunięte, tak jak zapowiadałem wcześniej.

Dariunix:
Ja po prostu niewiem gdzie wkładać przecinki.

Draghan:
Dariunix pisze:
Zabrać rzeczy nie dodać do Nawii tak bo to ja jestem autorem zlecenia a Dragu autorem obrazka

WAT?! Nie no, naprawdę. Powoli zaczynasz mnie rozbrajać xD
Oczywiście zgadzam się co do tego, że wypadałoby najpierw zapytać autora stworka, zanim się go gdziekolwiek wykorzysta. Jednak na chwilę obecną nikt niczego nie bierze, nie "zabiera rzeczy", nie "nie dodać do Nawii", nie "do Nawii tak"...
Ja ze swojej strony mówiłem o wizualnym przedstawieniu owego stworka, które to przedstawienie stworzył nasz drogi Dragu ;) I chciałbym nadmienić, że - jak już zostało napisane - zapewne stworzylibyśmy na własne potrzeby własnego stworka ;)
Skoro "niewiesz", jak się pisze, to nie pisz. Proste.

Pozdrawiam i uczulam na poprawną (błagam, chociaż komunikatywną...!) polszczyznę.

Metaldragon:
Proszę bardzo Dariunixie, tutaj dowiesz się, gdzie stawia się przecinki - > http://pl.wikipedia.org/wiki/Przecinek
Tak btw. to to nie jest żadna wymówka, bo ja też nie znam wszystkich zasad interpunkcji, a jakoś ją stosuję. :P
"Ukraść" było bardzo złym słowem. "Inspirować się", o, to już bym się zgodził.
Ogólnie jestem zdziwiony tonem jakim się posługujesz w większości swoich wypowiedzi, trochę traktujesz innych z wysoka, z takim totalnym brakiem poważania, typowym zresztą dla pewnego rodzaju ludzi. Radzę Ci popracować nad tym, bo jak będziesz tak wciąż robił to... a zresztą, sam się dowiesz.
A więc prosta piłka z mojej strony - Ty mnie szanujesz, ja Cię szanuję. W drugą stronę to też funkcjonuje. I gwarantuję Ci, że ta zasada zadziała z każdym innym człowiekiem, nie tylko użytkownikiem tego forum.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.