Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 lip 2018, 20:57

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Temat dyskusyjny] Co w pikselach trzeszczy - czyli spam... dyskusyjny temat dla graczy
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Jak zapewne poznaliście po nazwie tematu :D tutaj możecie gadać ile wlezie na temat gier.
Snujcie teorie, dzielcie się wrażeniami, pytajcie o rekomendacje, pytajcie o opinie. Możecie gadać o wszystkim co dotyczy gier, ALE o spoilerach ostrzegajcie. :)
Have Fun, Play'az!

Tytuł: Re: [Temat dyskusyjny] Co w pikselach trzeszczy - czyli spam... dyskusyjny temat dla graczy
Rycerz
Reputacja: 10
Dobra, to kontynuując zalążek dyskusji w innym temacie, na pierwszy ogień niech będzie "Elder Blood", czyli najnowszy zwiastun Wiedźmina 3. Skoro trzecia część, to i pytania będą trzy:
1. Jakie są Wasze ogólne wrażenia po obejrzeniu?
2. Kto według Was jest tą drugą grywalną postacią?
3. Czy myślicie tak jak ja, że wbrew opiniom 3/4 graczy ten trailer jest zajebiaszczy? :D
Ja odpowiem na własne pytania później.

Tytuł: Re: [Temat dyskusyjny] Co w pikselach trzeszczy - czyli spam... dyskusyjny temat dla graczy
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
WIEEEEEEEEEEEEEDŹMIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Trailer był super, mimo grafiki nietegesującej trochę. Była Ciri i Yen i Geralcio i wogle... No i zastanawia mnie ten kolo:

Obrazek

Niektórzy piszą, że to Zoltan, ale nie wygląda mi na niego. Pewnie jakiś mag, albo bohater, który był w 1 części i ja o tym nie wiem bo nie grałam xD

Co do drugiej postaci, to nie wiem xD Większość stawia na Ciri, więc to chyba najbardziej prawdopodobne. Yen już mniej, bo wiadomo, modyfikacja systemu walki. Ale kurczę, byłoby super pograć czarodziejką, no nie? :D
Poza tym, jak dla mnie, to obie postacie jakoś dziwnie by było dać na grywalne. Bo tu Geralt przez dwie części ich szuka, no Ciri to inna sprawa, ale podobna, a tu nagle można sobie nimi grać. No ale nie wiem, zobaczymy.
Poza tym ktoś z redakcji napisał, że w tym zwiastunie są pokazana wszystkie najważniejsze dla fabuły postacie. No i tu się zrodziła u mnie myśl, że może kolesiem na tym zdjęciu jest Vilgefortz? :D
Bo właściwie to nie ma takiego konkretnego przeciwnika dla Geralta. No niby jest cesarz Emhyr, jest Eredin z Dzikiego Gonu razem ze swoją zgrają... No ale... Ale brakuje mi kogoś takiego jeszcze.
Ale w sumie nie. On nie żyje. Chociaż w sumie twórcy gry mogliby zrobić taki surprajs i okaże się, że jednak przeżył :D

A tu coś takiego jeszcze:

Chociaż jak dla mnie to brakuje mi 6 punktu, czyli muzyki :D Bo będzie super :D

Rycerz
Jeszcze nie odpowiem na swoje własne pytania, a już rzucę następny temat. A jest nim...

Przesunięcie premiery Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu z dwudziestego czwartego lutego na dziewiętnastego maja. Dobrze to czy źle według Was?

Z jednej strony gra będzie dużo lepsza, bo jednak tyle dodatkowego czasu robi ogromną różnicę. Wszystko będzie sto razy lepiej zoptymalizowane, dopieszczone, zpaczowane i w ogóle.
Z drugiej strony jednak, cały czas panowała atmosfera typu 'zara wyjdzie wiesiek'. Twórcy karmili gameplayami, zapewniali że główny wątek jest w całości ukończony, ekscytowali się swoimi wrażeniami z obecnej wersji gry i ogólnie - roztaczali przed nami wizję produkcji, która praktycznie jest ukończona, a trwają ostatnie generalne poprawki. A, i wspominali, że ostra kampania marketingowa zacznie się już za chwileczkę, już za momencik, bo za miesiąc. A tutaj bum, obecne gameplaye najprawdopodobniej będzie można w rzyć wsadzić, bo build do premiery zdążą zmienić parę razy. Trochę też szkoda, jeśli ktoś napalił się na ostre nerdzenie w lutym, a tu... No.

Żeby nie było, to powyżej to tylko dwa różne punkty widzenia. Ja jestem nastawiony pozytywnie, gra stanie się dużo lepsza przez to. Ba, nie obraziłbym się nawet, jeśli wyszedłby na początku wakacji. Powody? Brak szkoły = więcej czasu na granie, urodziny drugiego lutego = wiesiek za darmo. xD A i gra byłaby JESZCZE lepsza.

[plz nie bijcie za składnię/gramatykę/sens/logikę powyższego tekstu, jestem wyczerpany psychicznie XD]

Rycerz
Dobra, czas odpowiedzieć na własne pytania.
Cytuj:
1. Jakie są Wasze ogólne wrażenia po obejrzeniu?

Może nie mistrzostwo świata, ale nadal zarąbisty, biorąc pod uwagę to, że miał w ogóle nie powstać. Pokazano najnowszą wersję twarzy Geralta, widać też było Yen, Ciri i Lamberta. To wszystko jak najbardziej na plus. Spodobała mi się także forma trailera - niemal nic nie zdradza, mało dowiadujemy się z niego za pierwszym obejrzeniem. Zwiastun zrealizowany bardziej w formie reklamy, co mi się akurat spodobało. Ta muzyka! I ta walka Geralta i Lamberta z upiorami Gonu!11!!1!!
Cytuj:
2. Kto według Was jest tą drugą grywalną postacią?

Stawiam na Lamberta (co może sugerować scena współpracy Geralta i jego w najnowszym trailerze), Vesemira (tutaj dobrym tropem jest intro - w końcu powinien on przedstawiać to, co ważne; a jest Geralt, jest Yen, i jest właśnie Vesemir) lub, tak jak dziewięćdziesiąt procent ludziów, Ciri (tu nie muszę pisać wyjaśnienia). Cóż, bardziej bym się cieszył na wieść o tym, że zagramy którymś z wiedźminów niźli Cirillą. :D

btw - https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/ ... rd-edition & https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/ ... rd-edition
Spójrzcie tylko na te przeceny. Kusi jak cholera, ale powstrzymam się - wolę w przyszłości zaopatrzyć się w edycje pudełkowe.

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Nie żeby coś, ale tak jakby Cirilla też jest wiedźminką xD Może nie przeszła wszystkich prób, ale styl walki jest ten sam, mimo że kobiecy. Przecież to wiedźmini uczyli ją walczyć :D
Także ten. Ja bym tam się cieszyła jakby można było nią zagrać, ale jeszcze bardziej cieszyłabym się, gdyby można było zagrać Yennefer :D

Rycerz
Ale nie jest wiedźminem, lel

Yen na pewno nie, bo to byłaby zupełnie inna gra. Znaczy głównie system walki. Musieliby zrobić wszystko oddzielne, cały system naparzania na odległość. I to w ogóle by nie pasowało i... nie, to na pewno nie będzie Yen. xD To ktoś z wiedźminów/ktoś walczący podobnym stylem.

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Ale jest wiedźminką i siedź cicho dziecko, nie czytałeś wszystkiego to nie wiesz :D

Ja nie mówię, że to będzie ona, po prostu ja bym chętnie sobie nią pograła, bo ganie czarodziejką pewno byłoby super :D

Rycerz
Cytuj:
Ale jest wiedźminką i siedź cicho dziecko, nie czytałeś wszystkiego to nie wiesz :D

Okay, czyli Ciri w ostatnim tomie zmieni płeć i z wiedźminki stanie się wiedźminem. Aha, spoko. xD

Granie czarodziejką może i byłoby git, ale nie ta seria, nie ta gra. :P

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Dziecko, czytaj ze zrozumieniem, napisałam że jest "WIEDZMINKĄ", a ty mi tu ze zmianą płci xD

Jak nie ta gra? Przecież tam większość rzeczy kręci się wokół czarodziejów i magii, a to że gra się Geraltem to już tam wiesz. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.