Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lip 2018, 23:18

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogłoszenia Administracji
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Tutaj My, czyli Administratorzy i Moderatorzy będziemy ogłaszać Newsy, nowinki i przedsięwzięcia.
Wszystko będziecie mogli komentować do woli.

Pierwszym ogłoszeniem będzie, iż wszystkie tematy związane z muzyką, zostają część po części przeniesione do działu Muzyka w podforum Radio i Multimedia.

Nadal rozmyślam nad tym, na co przerobić dział "E-book'i, Audiobook'i i Poradniki", ale to już niedługo. ;)

Tytuł:
Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
Yeah :D Obrazek

A tamte działy można wrzucić do Radio i Multimedia w temacie "Teksty" czy inny chwytliwy tytuł xd

Dragu:
Nie, właśnie w "Radio i Multimedia" jest dział "E-book'i, Audiobook'i i Poradniki" i po usunięciu całej zawartości jest teraz pusty i gotów, by przyjąć trochę tematów. :p

Potępiony:
Aaaaaaah w ten sposób :D Kiedyś bym mógł tam powrzucać te ebooki co dodają do CD-Action, legalne i często fantasty:)

Dragu:
O, to droga wolna. :) Byłoby ekstra, Az. ;)

Metaldragon:
Az, jesteś pewien, że zamieszczanie audiobooków z CD-Action będzie legalne? Bądź co bądź, oni z pewnością zapłacili za to, aby je umieścić na płytkach. A więc, gdybyśmy umieścili je tutaj, to bylibyśmy niczym takie Chomikuj.pl - uploadujemy i przechowujemy pliki (które nie są za darmo), które ktoś ściągnąć. To chyba nie jest legalne?

Potępiony:
Teraz toś mi zadał. Niby można to podpiąć jako "użyczanie znajomym" ale kurde nie wiem teraz xd

Dragu:
W sumie racja. Zmienię ten dział na jakiś inny temat, tylko poprzeglądam dzisiaj forum.
Z ebooków i rozprzestrzeniania wszelkich nie-darmowych plików rezygnujemy na zawsze.

Metaldragon:
Wtedy musielibyśmy przyjąć, że każdy zarejestrowany jest naszym kolegą. ;p
Spróbuję jeszcze poszukać info na ten temat, no bo, przywołując znów przykład Chomika, jakoś jeszcze go nie zamknęli, choć przechowuje się na nim pliki komercyjne. Ogarnę, jak oni to robią.

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
News: Kilka galerii w galeriach użytkowników zostanie usuniętych na życzenie autora.

Uwaga, uwaga! Drodzy użytkownicy!
Ogłaszam event. :D
Kto przez cały dzisiejszy dzień odpowie w największej ilości różnych tematów, dostanie repkę ode mnie i od wszystkich chętnych by pogratulować. :)
Posty muszą być na temat i nie mogą być pisane na siłę, byle by były.
Nie będzie w tym zbyt wiele rywalizacji, wiem, ale chciałbym byście potraktowali to jako zabawę i pomoc w pompowaniu życiodajnych postów w serce forum. :)
Pozdrawiam, Admin Jr Dragu

PS: Jest to próba jednej z kilku metod na konkurs. Chcę przy okazji zobaczyć jak na to zareagujecie i czy opłaca się tak jak kiedyś, ze starym składem, robić tego typu konkurs. ;)

Jeśli nie macie nic przeciwko, przeciągnę to do niedzieli. ;)

Wyniki:
1. Brex - 15
2. Ceallach - 10
3. Ingvar - 7

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Słabo coś. Robimy powtórkę od jutra do niedzieli? :P

Ingvar:
Słabo, bo przegrałeś? xD Jak dla mnie może być :P Ja specjalnie się nie przykładałem szczerze mówiąc, ale też z braku czasu.

Kolgrim:
Słabo, bo nie uczestniczyłem, to raz. No i bieda taka jakaś... :P

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Może za jakiś czas zrobię na cały tydzień. ;)

Uwaga, moi drodzy!
Odświeżam wszystkie tematy w dziale Regulamin Bestiarium i wprowadzam zmiany, usuwam wtórności i zbędności.
Zachęcam do zerknięcia co się zmieniło.

W sumie jak będzie gotowe, to ustawię wszystkie te tematy jako nowe, więc do wtedy. :p

Ludzie i ludziska, Panie i Panowie, miłośnicy gier wszelakich!
Przemeblowałem trochę offtopic i rozbudowałem jeden dział w multimediach:

Gry bez prądu, gry darmowe oraz dyskusje o grach ogółem

W tym dziale znajdziecie dyskusje o różnych grach, czy to komputerowych, czy to papierowych, karcianych, planszowych. Mam nadzieję, że Wam się podoba. :) Nie bójcie się pisać w tych tematach, nie bójcie się skomentować tego posta, nie bójcie się zakładać tam własnych tematów. :)
Pozdrawiam, Wasz Admin Jr. ;)

PS: W przemianowanym temacie i przeniesionym do odpowiedniego działu, możecie dawać pozostałym znać na których koncertach się pojawicie. ;)

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
O, bardzo fajnie pomyślane, D. :D

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Dzięki, staram się jak mogę, żeby uprościć nam wszystkim poruszanie się po forum. :)

Dział "Świat książki i komiksu" ma wiele ciekawych tematów, jednak dyskusja w nich nawet się nie zaczęła.
Jeśli macie swoją opinię o którymś z autorów z tego działu, lub chcecie dodać tam nowego autora lub dzieło, piszcie śmiało - może kogoś zachęcicie, lub ustrzeżecie, gdy będzie szukał czegoś ciekawego do przeczytania. ;)

Ej, Ludziska! Właśnie odkryłem coś świetnego! :D
Jak włączycie pojedynczy post, to działają w nim wszystkie rozwijane menusy!! :D
Czyli Reputacja, menu po kliknięciu na nick autora posta, wszystko co powinno być dostępne jest. :D

Przykład: Ten post. Spróbujcie kliknąć na mój nick pod tym linkiem, a jeśli pomogłem, to możecie od razu wypróbować reputację. ;)

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Moi drodzy...
Z przykrością muszę stwierdzić, że Bestiarium zostanie zamknięte na tydzień w dniach O5.O4.2OI4-11.O4.2OI4.
Przyczyną jest awaria źródła, na którym stoi nasz i wiele innych serwerów, więc niestety nie mamy na to nawet najmniejszego wpływu...
Jest jeszcze parę dni do wyłączenia, ale chciałbym poznać Waszą opinię, co sądzicie na temat takich nagłych, niespodziewanych awarii.
Pozdrawiam, Administrator Jr Dragu

///[Dragu: A poniżej przemiła reakcja użytkowników na ten Prima Aprilisowy żart. :)]
[BB Spoiler]
Draghan:
No cóż - jeśli nic nie można zrobić, to wypada się jedynie pogodzić :) Nie jest to koniec świata :)

A co można myśleć o takich awariach? No nic szczególnego - zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. W końcu to tylko niedoskonałe maszyny. Szkoda trochę, bo sesje i wgl... Ale chociaż dobrze, że wiemy, że się zdarzy :)
Bo ja osobiście byłbym lekko zaniepokojony, gdyby nagle Forum przestało dawać znaki życia przez tydzień...
I miejmy nadzieję, że owa awaria nie wpłynie niekorzystnie na samo Forum.

Pozdrawiam - ja, wyżej podpisany :P

Ceallach:
TYLE SMUTKU ;__________;

Obrazek

Nie chcę :( Ja myślę, że to do dupy. Bardzo do dupy i się na to nie zgadzam :( Rozkazuję serwerom się nie awariować.
;____;

Slayzee:
*płacze*
W tych dniach moje życie zostanie brutalnie obdarte z jakiegokolwiek sensu, przeistaczając się jedynie w ponurą egzystencję... xD No cóż, szkoda, ale to tylko tydzień, jakoś to przeżyję.

Szoklettt:
No... to już wiem co się stało z konwerterem YouTube-Mp3. Szkoda no... na tydzień... ludziska... no... niema co płakać... *łezki*. Przecież to tylko... trochę czasu... *chlip*. Znajdziemy sobie... *chlip*...jakieś zajęcie... *sniff*.

Dragoneon:
Osz kurna... a ja osobiście mam nadzieję, że przez ten czas być może naprawią się wszelkie błędy na forum. Ale dobrze, że już teraz wiadomo, to szybciutko skopiuję moją sesyjkę do worda... więc nie ma co się martwić, na pewno wszystko zostanie ocalone ;)

I kurna pozostałym Mistrzom Gry polecam to samo ;)

Kolgrim:
Rzęcham z tego powodu zaświerdliwie pod chermatynicznym nieżemożliwym kocem. xD

Dragoneon:
Tylko się zastanawiam, jak można przewidzieć awarię... xDxDxD

Dragu:
Awarię dla nas, dla nich planowaną nieczynność. ^^'

Kolgrim:
Korzystając z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, by naszym userom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, chcę zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program. xD (kto skojarzy ten badass)

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/9EfdiKz-z8U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Dragu:
Dobra ludziska, bo większość i tak się domyśliła. :D Prima Aprilis. ;) Nie przewiduję żadnej przerwy w dostawie forum do Waszych domów. :P
Ale Wasze odpowiedzi były fajne, więc aż miło się je czytało. :D
Pozdrawiam, Dragu :)

Slayzee:
TY TROLU!! XDDDD Heheheh. xDxD Nie domyśliłem się. :D:D Ale ładnie żeś nas strollował. :P Łap goodies za to. :P

Metaldragon:
Well played, Dragu. :D
[/BB Spoiler]

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Uwaga. Gdyby ktoś zauważył spory ubytek postów, to nie panikujcie. ;)
W dziale Gry i Zabawy Użytkowników w największych tematach (pod względem ilości wpisów) usunąłem ponad 4 tysiące postów (uff...), które były przedawnione, żeby nie obciążać forum.
Nie martwcie się stratą postów na liczniku, gdyż w tym dziale i tak się one nie naliczają, ale o tym i tak wiecie. :)

Pozdrawiam, Administrator Jr Dragu

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Niszczysz staty tylko. xD

Dragu:
Mówię przecież, że te posty i tak wam się do statów nie liczyły. xD

Metaldragon:
No nam nie, ale już forum tak. :D Teraz jest 55,213, a mogłoby być 58,713. ;_;

Dragu:
Wolałbym, żeby było 58k postów w bestiariuszu. xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.