Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 lip 2018, 21:11

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przemowa Motywacyjna Do Użytkowników Bestiarium
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
A, chyba że w ten sposób. Ale mnie jakoś zawsze zniechęcały przymusy. Może dlatego, że ja potrafię coś zrobić na bestku z sercem i chęcią właśnie ;)

Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 19
Nikogo nie zmuszam do mojego pomysłu. Tylko proponuję rozwiązanie. Część osób może działać tą metodą a część inną lub wręcz indywidualną.

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Raczej byłbym za otwarciem kilku ciekawych dyskusji (bo w recenzjach nie ma potencjału interakcji z czytelnikami) i aktywnych 2-3 sesji RPG, do tego bardziej wymagające gry i zabawy, na zasadzie konkursów, ale nimi nie będące.
Do tego zrobić selekcję tematów z bestiami i uprościć trochę listę zleceń do Bestiariusza - bestie, które są, ale na temat których DA SIĘ znaleźć jakieś informacje. Należałoby też wziąć pod uwagę przeróżne bestie, czy to z fantasy, czy z SF, czy z folkloru, jeśli jakieś jeszcze nie występują, lub opis jest bardzo ubogi.
Myślę, że to idealny moment, bym zaczął wprowadzać na forum nowy schemat, który niedawno zaproponowałem.

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Ja też byłabym za tym, żeby kilka tych dyskusji otworzyć. Tylko nie takich typu, co sądzisz o tym czy o tamtym, bo to można w Spam tematach wrzucić czy w Pogaduchach. Powinny to być tematy, na które konkretnie da się wypowiedzieć, ale można od nich wyprowadzić tysiące pomniejszych dyskusji :)

Ja jeden wymyśliłam, ale to dlatego, że lubię ładne dziełka pooglądać, nie wiem czy kogoś by to wciągnęło. Mianowicie chodziło mi o to, żeby ktoś raz na jakiś czas wrzucał jakieś dzieło, które go zainteresowało, czy go nie rozumie, czy cokolwiek (piosenka, obraz, wiersz, fragment filmu, fragment anime, czy cała seria nawet, czy cokolwiek mającego związek ze sztuką), i cała reszta przeprowadzałaby dyskusję na jego temat. Albo zrobilibyśmy kolejkę, że ktoś co jakiś czas coś wrzuca i reszta nad tym dyskutuje. Dla mnie wydaje się to dobry pomysł, ale nie wiem jak to się przyjmie.

O jaki schemat ci chodzi? :D Może ja się dzisiaj trochę wezmę za jakieś tematy w bestiariuszu, miałam już dawno uzupełnić obrazki w temacie o wiedźmińskim bestiariuszu. Mogę pouzupełniać wygasłe obrazki na stronach o artystach i powrzucać nowych. Ale nie wiem jak to dzisiaj wyjdzie, bo teraz, jak sami wiecie, już nie o lenistwo moje chodzi :D

Administrator
Awatar użytkownika
O ten schemat: viewtopic.php?p=103615#p103615
Cieszę się, że otrzymałem w odpowiedzi takie wsparcie. Nie wiem co bym bez Was zrobił. ^^

Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 36
Ja z chęcią zajmowałbym się wszelakimi bestiariuszami (w dyskusjach raczej nic ciekawego nie powiem :V) Już wcześniej zapowiedziałem że stworze parę nowych, lecz przez problemy z internetem będzie to musiało poczekać. Chciałbym się dowiedzieć jakie są priorytety : aktualizowanie zdjęć, aktualizowanie bestiariuszy, tworzenie ich od początku (w niektórych jest niezły bajzel) czy robienie nowych.

I jeżeli chodzi o bestiariusze to przydałaby się coś w stylu spisu treści. Niektóre mają po kilka stron a taki spis umieszczony w pierwszym poście w temacie mógłby ułatwić ogólną przystępność.

Jak dla mnie problemem jest budowa forum. Zobaczcie na dział Bóstwa i Anioły viewforum.php?f=10. Jak widać jest tam ponad 12 stron. I jeśli ktoś chciałby uaktualnić jakiś temat z tego działu to i tak zapewne wybierze sobie coś z pierwszej (ew. ostatniej) strony, a istoty ze stron 2-11 nie tknie praktycznie nikt. Chodzi o to by unikać sytuacji gdy w jednym miejscu znajdują się zbyt duża ilość różnorodnych tematów. Na tych 12 stronach przeplatają się bogowie Egipscy, Greccy, bogowie z gier czy różnych powieści. Moim zdaniem takie tematy mogły by być lepiej pogrupowane. Dzięki temu osoby chcące uaktualnić wyżej wymienione tematy miały by łatwiej ponieważ w jednym tygodniu mogłaby się zająć istotami z działu np. Bogowie Greccy a w następnym uzupełniła by Bogów Egipskich. Jak dla mnie łatwiejsze by było uzupełnianie mniejszych działów niż wyłapywanie jednego tematu z kilkuset chaotycznie porozrzucanych po tych kilkunastu stronach :F

Wiem że to co napisałem może nie mieć najmniejszego sensu ale po prostu chciałem się z wami podzielić pomysłami które w wielkim bólu narodziły się w mojej dziwnej głowie ;V

Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
I ten pomysł jest spoko. Masz moje poparcie Fenrir ;)

Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 19
Przyszło mi do głowy, że zrobić w jakimś widocznym miejscu wpis z dokładnym "spisem treści" wszystkich tematów o istotach mistycznych na best bez podziału na kategorie tylko taka rozpiska od A do Z. Oczywiście Każdy tytuł powinien być podpięty pod link do tego tematu.

Np.

A

[url="Abonesi"]http://www.bestiarium.pl/viewtopic.php?f=7&t=5905[/url]
[url="Ammut"]http://www.bestiarium.pl/viewtopic.php?f=30&t=4540[/url]
[url="Anat"]http://www.bestiarium.pl/viewtopic.php?f=10&t=4920[/url]

PS. Tylko z działającym kodem html :D

Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 36
Jak dla mnie pomysł naprawdę dobry ale byłoby przy nim sporo pracy. Ale gdyby już się udało można by było przy każdym linku dać znaczek ( chociażby + albo - ) który pokazywałby że ten temat jest rozbudowany i ogólnie cacy (+) albo że brakuje w nim obrazów lub te już wygasły (-)

Administrator
Awatar użytkownika
Fenrir, bardzo dobry pomysł. :) Na pewno będę o nim pamiętał.
Myślę, że jak już będę w Szkocji, to możemy powoli się za to zabierać.

Shadi, też o tym pomyślałem, jak zobaczyłem pomysł Fenrira i popieram. Będzie przy tym masa pracy, ale gdy będę tworzył nowe podfora (myślę, że to już ze Szkocji będę robił również), to każdy przenoszony temat podrzucę (link) już po przeniesieniu osobie, która zdecyduje się być naszym skrybą i każdy taki temat zapisze według schematu.

Musicie mi wybaczyć, że ostatnimi dniami jest mnie trochę mniej, ale z powodu wyjazdu właśnie, chcę spędzić jak najwięcej czasu z najbliższymi mi ludźmi, których spotkam dopiero za parę miesięcy. Mam nadzieję, że zrozumiecie i mimo że sam obudziłem mobilizację (a przebudzenie forum miło mnie zaskoczyło, jesteście świetni!), pozwolicie mi na kilka chwil ospałości. :)
Oczywiście staram się to nadrobić i odpisać co najmniej w kilkunastu tematach, gdy już znajdę chwilę skupienia. ^^

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.