Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 gru 2017, 00:38

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pogaduchy czyli...
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
A skąd wiesz, że to nie Mikołaj w tym roku trafi do wszystkich dzieci? I w ogóle Han Solo strzelał pierwszy. xD

W ogóle nadal mam zaciesz, że koncern Coca Cola zaprojektował dzisiejszy najpopularniejszy wizerunek Świętego Mikołaja. ^^

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
U mnie od kilku lat święta nie mogą obejść się bez kłótni w rodzinie xD To już chyba taka nowa tradycja. Chociaż to i tak przez cały rok jest identycznie, ale mam wrażenie, że w moim przypadku przynajmniej, wyolbrzymia się to, chociażby w postrzeganiu, właśnie w święta.

Dla mnie święta już od dawna nie znaczą to co powinny, czyli że to czas spokoju, pojednania, rodzinnej atmosfery. Mam wrażenie, że w ogóle pojęcie rodziny mi się zmieniło, bo dawno temu rodzina przestała być taka, jak być powinna. Tak samo jest w każde inne święta, uroczystości, urodziny. Raczej nie chce mi się wtedy cieszyć, jest zupełnie odwrotnie, depresja wtedy osiąga maksimum lokalne właściwe (zboczenie matematyczne, sory). A cała atmosfera wokół zdaje się jeszcze bardziej to pogłębiać. Wiesz, widzisz wszędzie obrazki zadowolonych mordek, a domyślasz się, że nie czeka cie to w najbliższym, a może i dalszym czasie.

Sory za takie smuty, jakoś mnie tak wzięło xD Polecam olanie.

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Spoko Cea, nie jesteś jedyną osobą, która ma taki klimat w święta.
W sumie u mnie właśnie w święta najbardziej widać tę ściemę i zmuszanie siebie do udawania super miłej osoby dla bliskich. Dzień po świętach już rozpoczyna się na nowo stan wojenny (który dla przykładu mam z matką, od której chyba będę musiała się wyprowadzić).

W sumie chcę wierzyć, że jak wyjadę na magisterkę do jakiegoś większego miasta, a rodzina będzie mnie widzieć raz na ruski rok, to wtedy coś się zmieni. Mimo wszystko nie jestem jedynym zbawicielem narodu i wątpię, by to jednak tak mogło zadziałać.

A jak tam Wasze plany na Sylwestra? Bo w sumie mimo wszystko już i tak jest po świętach :D

Administrator
Awatar użytkownika
Hmmm... *rozgląda się*
Diablo 3
Coca Cola
Mandarynki
Dwóch nerdów
Ciasto
Frytki
Pizza
Procent jakiś, bo jeden nerd nie lubi szampona
Słodycze aka cukrzyca w sztabkach i pigułach
Bestiarium
No i ja. xD

Fajnie, że Wy macie Sylwestra godzinę wcześniej, to będę mógł z tymi co zajrzą pogadać. :D

Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
Fallout 4, Bioshock, House of Cards i sernik. xD Tak, tak, wiem, nerdoza level over 9000. Ale jakoś nigdy nie odczuwałem większej potrzeby świętowania tego dnia. Ot, wypić szampana, postrzelać fajerwerkami, posłuchać trochę muzyki i tyle.
A, no i jeszcze - choć nie wiem, czy można to zaliczyć do sylwestrowych planów - zawsze co roku robię sobie w głowie małe przypomnienie i podsumowanie odchodzącego (jak i również ogólnych planów i nadchodzących wydarzeń nadciągającego) roku. Wszyscy robią postanowienia. Ja robię plany. Te z zeszłego roku w zdecydowanej większości się sprawdziły, w przeciwieństwie do 90% ludzi którzy mają postanowienie by zacząć ćwiczyć/schudnąć (chyba najpowszechniejsze), a słomiany zapał kończy się po miesiącu.
Mały tip: jeśli już robicie takie postanowienie, to pójdzcie o krok dalej - zmieńcie postanowienie na plan. Powiedzcie sobie konkretnie kiedy zaczynacie, w jaki sposób i co chcecie osiągnąć.

Wszystkiego dobrego, oby rok 2016 był lepszy niż którykolwiek poprzedni. :)

Administrator
Awatar użytkownika
W sumie ja nie mam zbytnio postanowień noworocznych.
Chyba jedynie, jak stwierdził to Brex, "plan", by pracować ile się da i odłożyć ile się da.
A Wy macie jakieś plany nowojorczne? :P

Rycerz
Awatar użytkownika
Prócz planów związanych z zakupem nowej elektroniki, to chyba na razie mam spokój względem jakiś odległych planów.
Konwenty na ten rok wybrane, a i tak pewnie wpadną jakieś dodatkowe.
Poza tym to chyba będę planować krótkoterminowo.

Administrator
Awatar użytkownika
Dokładnie, najlepsze są plany krótkoterminowe. Póki się je szybko odhaczy i będzie się je miało od razu z głowy, to nie ma co się martwić na zapas. :D
Takie dalekosiężne plany często nie mają sensu.

Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
Połowa wakacji już, no ale dobra.

Jak macie wakacje zaplanowane? Oczywiście o ile macie wakacje. :D Skupiacie się raczej na leniwym odpoczywaniu, czy raczej na aktywnym, produktywnym spędzaniu wolnego czasu?
Ja pierwszą połowę przepierdzieliłem na głupoty, nie robiąc praktycznie nic. xD Ale teraz to zmieniam i pozostały miesiąc rozplanuję lepiej, starając się być bardziej produktywnym.

Rycerz
Awatar użytkownika
No ja właśnie nie wiem kiedy mi cały lipiec minął. Ogarniałam Medalikon, ogarniałam Animatsuri i w sumie miałam wziąć się za papierkową robotę po urzędach, a dalej nie skończyłam. Aktywnie przełaziłam sporo dni po mieście, po lasku, na spacery z siostrami. Nawet nie miałam w sumie czasu by sobie pograć za bardzo.

W sierpniu mam w sumie tygodniową domówkę dla niektórych znajomych, więc się nie ponudzę, a pod koniec miesiąca ogarniam Gakkon w Łodzi. Poza tym to w sumie nic ciekawego się nie zapowiada.

A na wrzesień wypadałoby iść sobie do pracy trochę dorobić. Skoro nie muszę robić praktyk na uczelnię, to i tak mogę ten miesiąc jakoś wykorzystać xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.