Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 17 gru 2017, 15:02

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Gra o Tron] Dyskusja otwarta [SPOILERY!!]
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 19
Na ekonomii o tych gościach też uczą ale bardziej w kontekście wykuwania się państwowości UK.

Tak sobie ostatnio myślałem, że kiedy dokładnie przeanalizować historię Europy z ostatnich 3000 lat to GoT wypada na grzeczną bajkę dla małych dzieci na dobranoc :D

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Nie no, po prostu jest realistyczny na swój sposób.
Tylko faktem też jest, że tamte wydarzenia działy się co kilka lat, czasem dziesięcioleci, a tutaj wszystko w parę lat nawrzucane, więc nie wiem czy to takie grzeczne. :P

Trochę ciekawostek na śniadanie. :D

Tak mi się wydawało, że co najmniej Drogon nosi imię po Khalu.

Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
Ludzie, ludziska, jak wrażenia po pierwszym odcinku szóstego sezonu?
Moim zdaniem jak najbardziej na plus, dobre otwarcie, nie mam się do czego przyczepić. Pewne kwestią zostają wyjaśnione i domknięte, mamy tez przebieżkę po różnych ludziach miejscach coby sprawdzić, co tam teraz słychać u nich. A, no i wątek Dorne został dosłownie zabity. xD Co też jest na plus, bo w rzyci miałem co się tam działo.
No i najważniejszy w tym momencie element: wydarzenia w Czarnym Zamku. Dzieje się sporo, jest klimat, jest napięcie jak cholera - wiemy, że zaraz coś się wydarzy, ale nie wiem co i kiedy.
Jeśli tego nie spierdzielą, sezon będzie lepszy od poprzedniego. Nie żeby to był jakiś trudny wyczyn... xD No i tak w ogóle w rzyci mam, że już nie na podstawie książek robią, jakby kogoś interesowało moje zdanie w tym temacie.

Czekam, czekam, czekam. Czekam jak cholera na kolejny odcinek, znowu poczułem hype na GoT, mimo mojego wcześniejszego braku entuzjazmu na nadchodzący sezon.

Administrator
Awatar użytkownika
Stare cyce, stare cyce, stare cyce... brrr! xD

A tak serio, to fajnie związali wątek Sansy i Brienne (czy jak tam się ją pisze xD).
Ogólnie też bardzo mi się podoba wstęp do nowego sezonu i mam nadzieję, że nie zagną czasoprzestrzeni z tym "macie czas do wieczora", a oni będą pół sezonu siedzieć w tym pokoju. xD

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
UWAGA UWAGA
WŁAŚNIE ZARZUCAM WAM NAJBARDZIEJ RZETELNĄ RECENZJĘ OSTATNIEGO ODCINKA SZÓSTEGO SEZONU GRY O TRON

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
A mnie się podobało! Zwłaszcza zmiana konwencji pracy kamerą. A scena z Tommenem to po prostu bajka. Popracowali trochę nad konwencją prezentowania obrazu i wyszło im naprawdę super.

Co do fabuły. Starkowie górą! Winter has come!

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Ja nie mówię, że mi się nie podobało xD Po prostu tyle się działo, że nie wiem na czym skupić emocje. Szit, to było dobre i nawet już nie patrzyłam na żadne tam prezentowanie obrazów czy inne gówna, po prostu... WYSZŁO IM BAJECZNIE
Oczywiście ubolewam nad Margaryną, ale cóż. Życie.

Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Nieubłaganie zbliża się końcówka siódmego sezonu Gry o Tron. Moim skromnym zdaniem, najlepszego sezonu.

Chciałbym się skupić na odcinku 5. który oficjalnie wyszedł w poniedziałek oraz odcinku 6. który oficjalnie jeszcze nie wyszedł. ;]

Trailery odcinków:

A teraz do meritum...
Spoiler:
7. sezon to właściwie to na co czekaliśmy tyle lat. Splecenie wątków Daenerys :skierka: i Jona :paladyn:, którzy zaczynają się coraz lepiej dogadywać. :<3: :<3: :<3: ...i chyba z tym mam największy problem. Z jednej strony odcinki trzymają nas w napięciu a z drugiej akcja toczy się tak jak wielu z nas oczekiwało. Oczywiście jest to widowiskowe. Bo mało co jest mniej widowiskowe niż armia (armie :rock: ) puszczane z dymem przez smoka. Z drugiej wiedzieliśmy, że kiedyś to nastąpi. Chociaż wsparcie lotnicze w pewnych miejscach faktycznie robią wrażenie. :castle: :mumia: :skierka: :trololo:

Chyba tylko te tarcia między Aryą i Sansą naprawdę irytują.

Nie miej każdemu polecam obejrzeć. Bo to świetne historii którą obserwujemy od tak dawna.

Inną ważną kwestia jest to, że w końcu mamy sezon serialu wyprzedzający książki. ;)

A teraz, nie byłbym sobą gdybym nie był złośliwy...

Spoiler:

Obrazek

Administrator
Awatar użytkownika
Muszę przyznać, że wątek miłosny w następnym odcinku rozkwitł jeszcze bardziej. :D

Ale to co działo się w ostatnim dotychczas odcinku po prostu zostawiło mnie z opuszczoną szczęką i zasłaniającego swojej dziewczynie oczy, bo spoilery. xD
Świetny był. Nie wiem co tu więcej powiedzieć. :D

W sumie wuj Benjen tak od czapy trochę sobie wyskoczył tylko po to, żeby zginąć.
No są różne teorie skąd wiedział kiedy się pojawić, ale trochę tak na siłę zrujnował scenę rozpaczy Jona, gdy nie miał ŻADNEJ drogi ucieczki. :P
Ale całokształt pierwsza klasa. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa UTC+1godz.