Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 20 sie 2018, 04:09

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Gra o Tron] Dyskusja otwarta [SPOILERY!!]
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Zakończenie walki o życie Tyriona w 8 odcinku ostatniego sezonu...
O ja pierniczę! ;___;
No nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć o tym. XD
No po prostu, kurna, nie. xD

I smutne słowa ślepego starca z fortecy kruków: "Tysiące książek, a oczu by je przeczytać brak". :/ Niby proste zdanie, a jednak smutne.

Rycerz
Reputacja: 10
Ano. BTW ludzie się rzucali, że niby "mug zabic" i w ogóle, ale przeca nie do końca o to chodziło Oberynowi. Chciał najpierw usłyszeć od Góry, jak przyznaje się do tego wszystkiego, o czym Żmija nawija podczas walki. Zapewne to było dla niego nawet ważniejsze niż przeżycie tej potyczki. No. To tyle.
Szok był niezły, bo Oberyna polubiłem już od pierwszych scen z nim, jedna z moich najulubieńszych postaci, może nawet najulubieńsza. A zginął tak szybko, kurna.

W ogóle, warto zwrócić uwagę na samo przedstawienie walki, jej choreografię. Cudo. O ile się nie mylę, aktor grający Oberyna sam nauczył się tych ruchów, rozwiązano to bez dublera. Bez kontekstu fabularnego i tak uznałbym tę scenę za świetną.

Administrator
Awatar użytkownika
Nooooo, ten taniec z włócznią był niesamowity. Świetna scena, ale ta śmierć... :/ Dammit!
Góra powinien zdechnąć po tym jak się uwalił obok ranny.

Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
Też to pamiętam. Góra go podciął to tylko takie "oh come oooooooooooooooooon".

Pisarz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Dragu pisze:
Nooooo, ten taniec z włócznią był niesamowity. Świetna scena, ale ta śmierć... :/

Tak sobie zajrzałam na forum na chwilkę.. i akurat musiałam to przeczytać. ;c Specjalnie nie oglądałam tego odcinka chyba 2 tygodnie, żeby tylko nie przeżywać tego "na ekranie". XD Biedny. Ale fakt, scena świetna. ;< Poza tym jakby wygrał Oberyn to byłoby takie.. nie w stylu Martina. W końcu wszyscy muszą umrzeć.. xd

Administrator
Awatar użytkownika
Damn You, Martin! xD
No, ale prawda. To byłoby zbyt... sprawiedliwe. :P

Ostatni istniejący odcinek obejrzany.

Cały fragment z Deanerys taki smutny... Najpierw ten nauczyciel niewolnik, później ojciec spalonej dziewczynki... A później zniewolenie smoków... kurde, trzy ciosy. ;___;
A później jak John się żegnał... i śmierć tego, który prowadził Brana. Ogólnie to powstanie umarłych, bardzo zaskakujące.
No kurde... świetny odcinek.

Wszyscy umierają tak smutno, a Hound tak zabawnie... XD

Pożegnanie braci Lannisterów takie cool. Do tego sprawiedliwość. :) Inaczej wyobrażałem sobie śmierć na (za przeproszeniem) sraczu. xD
A Varis (czy jak się go pisze, bo oglądam od pierwszego sezonu cały czas bez napisów xD) jak usłyszał dzwony to pierwsza myśl pewnie "Dobra, tam już nie mam po co wracać" i w tył zwrot. xD

I końcówka, medalion. ^^ Ułaaaa, teraz muszę czekać z Wami na nowy sezon! xD Z nie mniejszą podjarką. xD

Rycerz
Reputacja: 10
Damn You, Dragu! xD Nie John, tylko Jon. I Varys, nie Varis. :D

Co do Daenerys - nie lubiłem jej, a ostatnie sceny tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu. To, co ona tam wyprawia myśląc, że robi dobrze, to jakieś cyrki. xD

Ogar zabawnie? Yyy, nie przypominam sobie, by było coś zabawnego w jego śmierci. Znaczy, możliwe że była zabawna, ale jeśli była, to ja nie pamiętam już tak dobrze tej sceny. xd

Co do śmierci na sraczu - Tyriona zawsze lubiłem (aczkolwiek nie tak jak zachwycające się nim 3/4 czytelników czy oglądaczy), ale pod koniec to zaczął przesadzać. :p Nie myślał logicznie i spieprzył sobie przyszłość. Mógł to lepiej rozwiązać - siedzieć spokojnie, kiwać głową, zgodzić się na dołączenie do Straży, a dopiero potem, po drodze na Mur, gdzieś się wymknąć.
A Tywina mi szkoda, chociaż wszyscy mówią, że dobrze że zginął. ;d

Ano, podjarka na nowy sezon jest. Myślałem, żeby sobie w międzyczasie przeczytać książki dziejące się po czwartym sezonie. Ale trochę w serialu jest jednak pozmieniane, więc najlepiej byłoby zacząć od początku. I weź tu teraz czytaj te wszystkie księgi wielkości encyklopedii. xD

Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
Brex myślałem to samo xD Tywina też gdzieś tam lubie, ale jednak Tyrion ftw. Na Jamiego też patrze inaczej po utracie ręki :p Śmierć Ogara była bardzo w jego stylu, nie nazwałbym jej zabawną :p

Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Spieprzył sobie przyszłość? Ale w jaki sposób? :D Był skazany na śmierć. To, co mówił do niego Tywin to przecież brednie. Chciał dać sobie trochę czasu. Chyba nie wierzył, że Tyrion jest w stanie go zabić.
A Dancia... ciekawe, co z nią będzie dalej. W sumie ją lubię, choć nie zapomnę jej wygnania Mormonta. Zaczyna tracić kontrolę nad smoczkami, zobaczymy jak to się potoczy. Osobiście chciałbym, żeby Bran był w to zamieszany, żeby mógł się w nie wwargować, czy coś. :D
I tak wogle. Naszła mnie pewna refleksja. :D Otóż Jaime. Bardzo go lubię od trzeciego sezonu i chyba nie jestem w tym osamotniony, ale pamiętacie, jaki on był w pierwszym sezonie? Jak walczył z Nedem? Był beznadziejny. Serio. :D Był taką płytką postacią, typowym czarnym charakterem, który gadał bez sensu, byle tylko brzmiało to złowrogo. Miło, że to zmieniono.
No i Ogar. Mi tam go szkoda. Był całkiem ciekawą postacią.

Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
A ja płaczę za Tywinem. Jedyna postać, która mi się w całej serii naprawdę podobała i której żałuję, naprawdę każdy inny mógł ginąć. I uważam, że mógł jeszcze dużo zrobić. A Tyrion to w ogóle po prostu człowiek-fart. Wszystko mu się udaje, nie znoszę dziada.
No i w sumie szkoda trochę Danki, bo dobrze chciała, a wyszło jak zwykle. No, ale liczę, że jeszcze ten wątek będzie ciekawy, bo do tej pory był dla mnie najciekawszy.
Ogólnie to chyba sobie przeczytam następny tom, o ile zdążę. Ciekaw jestem czy Martin się wyrobił w pisaniu po tylu książkach.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.