Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 20 lis 2017, 06:41

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 212, 213, 214, 215, 216
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hej, hej :)
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Daj znać czy jest faktycznie tak dobry jak ludzie mawiają. :D
Bo rozważam zapoznanie się z tym musicalem. ;D

Tytuł: Uszanowanko
Wędrowiec
Reputacja: 0
Witajcie,

Jestem Kwaki, się interesuję fantastyką od blisko 15 lat, na co dzień testuję gry, w które również namiętnie gram - pasjonuję się oprócz tego czytaniem i pisaniem opowiadań fantasy. Czytam praktycznie wszystkich autorów, ale kilku darzę szczególną atencją - Pratchetta, Sapkowskiego, Ericksona i Piekarę.

Zostałem zaproszony na forum dzięki tematowi w grupie Fantastyka na FB, przez wymienianą w licznych tematach Ceallach. Niestety trochę czasu zajęło mi znalezienie chwili na rejestrację :)

Tytuł: Re: Uszanowanko
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
O proszę :D Super, że ktoś jeszcze się pojawił :) Prawdę mówiąc, tylko kilka osób z moich zaproszeń się z nami przywitało, jeszcze mnie zostało na dłużej. Ale to nic, zdarza się.

Trochę nam ostatnio aktywność podupadła, ale ostatnio coś tam więcej zaczyna się tu dziać, mam nadzieję, że coś przypadnie ci do gustu. Planujemy tu trochę z adminem Drage zrobić porządki, także coś na pewno się zmieni, pojawi się coś nowego.

Jeśli chodzi o wspomniany przeze mnie projekt, to o ile jeszcze go nie znalazłeś, link jest w tabelce z ogłoszeniami na głównej stronie forum :) Mile widziany będzie nowy wkład w nasze małe przedsięwzięcie. Zachęcam również do udzielania się w innych działach, jeśli tworzysz, to możesz założyć własny temat ze swoimi dziełami. Mamy tu kilku pisarzy, ja sama sobie pisuję strasznie amatorsko ;>
Mamy też całą masę innych tematów, w których możesz znaleźć coś dla siebie, wskazane jest również zakładanie własnych tematów, jeśli najdzie cię taka ochota i nie będzie to coś dziwnego (przykłady możesz zobaczyć sobie w Koszu... :D ).

Także no. Miłej zabawy życzę i wogle. W razie czego ja, albo ktokolwiek inny z naszych weteranów, służymy pomocą 8j

Tytuł: Re: Uszanowanko
Administrator
Awatar użytkownika
O, bardzo miło że głos Ceallach rozbrzmiał w tylu usz... oczach? :D

Tak czy inaczej, witamy na Bestiarium. :)
Dla każdego coś dobrego, zapraszam do własnych małych poszukiwań, a jeśli masz jakieś pytania, to pytaj śmiało nawet tutaj. :)
Jeśli tworzysz, podziel się, zaznacz czy szukasz oceny krytycznym okiem czy akceptacji swojej twórczości, a na pewno ktoś też się odezwie.

No i podsumowując, raz jeszcze, witamy na Bestiarium. :D

Tytuł: Witajcie
Wędrowiec
Cześć :)
Z racji zapałania nagłą miłością do zgłębiania rodzimej mitologii słowiańskiej, zawędrowałam na to forum, które już właściwie kiedyś odwiedzałam, chociaż anonimowo. (Najwidoczniej zostały mi dobre wspomnienia) Tym razem, po kilku dniach podglądania pomyślałam, że warto by się przywitać ;)

Oto więc jestem, a skoro jestem, to fantastyką się oczywiście interesuję.
Głównie czytam - Pratchetta, Tolkiena, Pilipiuka... Wspomniałam Pratchetta? :D

Na co dzień podobno studiuję, uczę się włoskiego i piekę: ciasta, ciastka, ciasteczka i torty w różnych kształtach. Dobrze, że mieszkam w akademiku, to zawsze znajdzie się ktoś głodny ;)

Raz na jakiś czas przychodzą mi do głowy takie rzeczy jak decoupage lub inne robótki ręczne, loty szybowcem, nauka tańca, czy szukanie informacji o najgroźniejszych mordercach okresu międzywojennego, które to pomysły ze zmiennym zapałem realizuję :D

Zdarzają mi się też jakieś grafomańskie popisy, ale zazwyczaj lądują one w szufladzie bądź innym miejscu niedostępnym ludzkiemu oku.

Dobra, starczy tego rozpisywania się.

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło ;)

Och i jeszcze jedno: gdyby ktoś miał wątpliwości odnośnie mojej płci, to na imię mi Kinga.

Elfy są urocze. Rzucają urok.
Elfy są czarowne. Splatają czary.
Ich uroda powala. Strzałą."

Tytuł: Re: Witajcie
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Ej. Gdyby nie ten włoski, to mogłabyś zostać moim klonem :D No dosłownie wszystko pasuje. Chociaż Pratchetta nie czytałam jeszcze, ale zaznaczam to "jeszcze" :D

Też studiuję, też piekę czasem, też mieszkam w akademiku, zdarza mi się wykonywać jakieś ręczne robótki, no może nie latam szybowcem, ale dziwne info w internetach też zdarza mi się wyszukiwać :D

Wydaje się, że wpasujesz się do nas idealnie :) Zachęcam do założenia swojej galerii w Twórczości Użytkowników. Nawet jeśli się wstydzisz, może to forum pomoże ci się rozwinąć :) Tak było u mnie. Wprawdzie wciąż piszę jak amatorka, ale na pewno lepiej niż kilka lat temu. A to wszystko przez to, że ktoś stąd namówił mnie do wrzucenia swojego zaszufladkowanego dzieła, a potem do dalszego pisania. Z resztą tak samo było z rysowaniem. Także tym bardziej zachęcam do podzielenia się swoimi dziełami :) W miarę możliwości możemy pomóc i doradzić, a możliwe, że okaże się, że jesteś urodzonym geniuszem i wcale nie trzeba ci doradzać :D

Poza tym mamy tu dużo sesji RPG (całe trzy xD ), możesz do którejś dołączyć. Mamy też mały forumowy projekcik, do którego możesz się dołączyć - tworzymy swój autorskie uniwersum science-fiction. No i mamy tu jeszcze masę innych rzeczy, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Co do płci - pod nickiem każdego użytkownika jest info o płci, także nie musisz się o to martwić :D Kiedy forum było jeszcze w innej szacie graficznej, nie było chyba takich rzeczy, o ile dobrze pamiętam, stąd przez kilka dni jeden z użytkowników pomyślał, że jestem mężczyzną :D

Także ten. Miłej zabawy życzę! ;>

Administrator
Awatar użytkownika
"zawędrowałam na to forum, które już właściwie kiedyś odwiedzałam, chociaż anonimowo. (Najwidoczniej zostały mi dobre wspomnienia)" Ooo, jak miło. :D

"Na co dzień podobno studiuję" Podobno. :D

Na ciepłe przyjęcie możesz liczyć każdego dnia, wystarczy że się odezwiesz do nas, przywitasz się, zagadasz na ChatBoxie na stronie głównej.

Jak tworzysz, to koniecznie się z nami tym podziel.
Jeśli nadal się rozwijasz w danym kierunku, chętnie pomożemy. :)

Zatem, witamy na forum! :D

Wędrowiec
Cytuj:
"Na co dzień podobno studiuję" Podobno. :D

Czasami ciężko się zorientować :D

Cytuj:
Jak tworzysz, to koniecznie się z nami tym podziel.

Cytuj:
W miarę możliwości możemy pomóc i doradzić, a możliwe, że okaże się, że jesteś urodzonym geniuszem i wcale nie trzeba ci doradzać

Na pewno. Po prostu skrzętnie to ukrywam :D
Ale zanim się ujawnię z moim mniej lub bardziej wątpliwym talentem, to jeszcze się trochę porozglądam.

Cytuj:
Mamy też mały forumowy projekcik, do którego możesz się dołączyć - tworzymy swój autorskie uniwersum science-fiction.

O! To mi się podoba. Muszę tam zajrzeć :) Macie w planach przerodzić to w jakąś powieść (inną formę literacką)?

Cytuj:
wystarczy że się odezwiesz do nas, przywitasz się, zagadasz na ChatBoxie na stronie głównej

Na pewno. Muszę tylko zacząć funkcjonować w godzinach, w których inni jeszcze nie śpią :D

Elfy są urocze. Rzucają urok.
Elfy są czarowne. Splatają czary.
Ich uroda powala. Strzałą."

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Wax pisze:
Cytuj:
Mamy też mały forumowy projekcik, do którego możesz się dołączyć - tworzymy swój autorskie uniwersum science-fiction.

O! To mi się podoba. Muszę tam zajrzeć :) Macie w planach przerodzić to w jakąś powieść (inną formę literacką)?

A to się zobaczy :) Ogólnie kiedyś tworzyliśmy podręcznik do gier rpg, ale jak już przyszła okazja żeby go wydrukować, wszystkie te dedlajny skutecznie odstraszyły naszą motywację. Teraz po prostu staramy się stworzyć uniwersum, a potem robić z nim co nam się rzewnie podoba :) Mogą być powieści, gry rpg, piosenki, filmy, czy co komu się spodoba :D
Link znajdziesz w tabelce z ogłoszeniami na stronie głównej. Możesz zobaczyć co już wymyśliliśmy i dodać coś od siebie. :)

Administrator
Awatar użytkownika
Dokładnie. Jest to raczej tworzenie świata, na którym bazować mogą opowiadania, historie, itp. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 212, 213, 214, 215, 216

Strefa czasowa UTC+1godz.