Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 sie 2018, 11:36

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
A przypieka przypieka niby na ruszcie, jak te kartofelki w kożuszkach zimowych co się we reklamie jakoweyjś pojawiły razu pewnego. Jeno ciemno ciut, jakby z deczka dekla założyli, żeby nie wiało-dymiło w tlenoazot. I pewno dlategom jak dymomen się obco czuję, bo jakże się tak dymać, gdy dym że swędzący ulecieć nie może, a nawet tunel jaki choćby i zapchany by się przydał.

No to żem uradowan twoją li niezmierną mądrością dot. odpowiedniej konstynstencji brownmazi na bialusieńkim kloszu zwróconym szyją w dół. Tak owo śmiem twierdzić, że dyploma jakowygoś otrzymać powinieneś...

A powiedzże, braciszku, jakich to pogodowych anomalijy Nowyrok przygotował u Cb?

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Anomalyje u mnie takie, że jakaś magiczna niby kurtyna jest... I cały czas przed oczyma moimi... Wszystko zdaje się falować i pływać, a naprawdę stoi wszystko twardo, jako czasem owo coś, co ląduje na szlachetnej porcelanie w miejscu wiadomym...
Ale cóż poradzić, kiedy Mana rozsadza mnie... Mam więcej many, niż maksymalny mój limit przewiduje, toteż i jakaś niezwyczajna fala co i rusz mi się zwiduje...
Ale cóż poradzę? Ach... Owszem... Zaklęcia i zaklątki mogę porzucać w swą nogę i przeróżne zakątki...
Lecz poradzić mi musisz, bracie, bo księgi czarów nie posiadam w mym inwentarzu...
Jakie Ty czary znasz i czy inkantacji odpowiednich nauczyć mnie możesz i zdołasz...?

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Primo odpowiedź na primo pytanie: Czary ja znam takie... a np. jest so takie zaklyncie, co rozsadza członki, na dwójnasłup... poprzez rozwewnętrznienie odprzodowe, a jeżeli byś chciał efektów ekstraekstremalnych możesz dodać szczyptę infiltracji głębokościowej, jeno nie odkrywkowej, bo ta zrobi bigos z sałaty, a nie z kapusty, jak być winno.
O! Jeszcze takie zaklyncie na rzucanie guzika w cipkotrollolola, ale to jest bardzij kompliknięte, bowiem trza najpierw owego trollowego osobnika se wyczarować, poprzez zrodzenie mieszałkowate i odbytorodne. Cóż, tak bywa... :D

Primo odpowiedź na erste pytanie: Nauczyć Cię mogę, aczkolwiek za darmochę nic nie jest. To wiedz, że w myśl tego, u mnie za darmo owe zaklyncia dostaniesz...

Primo odpowiedź na szóstne pytajło: Zdołać mogę, ale czy Ty zdołasz opanować tajemnice Hogwałtu? ;]

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Owszem, jeśliby interpretacyję od Twojego postulatu ostatniego rozpocząć, niepotrzebnym zdałby się trud czytania kolejnych, albowiem w świetle ostatniego słowa ze zdania Twojego ostatniego, a - jeśli interpretować będziemy w myśl moich zasad, od początku końca - nic ruszać dalej z owymi zaklęciami nie będziemy...
Gdyż Hogwałtem się nie pa(p)ram, nie masz co na to liczyć, Czar(n)odzieju...
Powiedzże mi tedy, dlaczego u mnie nadal jakoweś świetliki po niebie latają, kiedy to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują i im nakazują, żeby spały sobie o tej porze co najmniej smacznie? :D

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Jeżeli myślisz, a myślisz! że nieczyste myśli masz, a masz! to twoja to sprawa, jasne? A jasne!! Bo jeżeli uważasz, że Hogwałt szczyci się plugastwem obyczajnym rozporządzaniem i po(w/b)ielaniem Muminkowymi Hatifnatami, to się grubo mylisz!! Tak grubo, że stu krowów podnieść byś nie zdołał!!!

A teraz czyli chcesz w magyji Hogwałtu się rozpoznać?

A... a bo te świetliki naświetliły się twoim niespożytkowanym nadmiarem magyji, jeżeli tego nie powstrzymasz, psy wokół również będą latać i świecić?!! To realna groźba o panie....

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
A Ciebie, bracie, widzę nie nawiedziła Magyja Przecinasków... Nico ze zdań Twoich rozpoznać me (nie)wprawne oko może jedynie...
I wiem jedynie, że psy (czyżby o PSY Ci chozzziło?) świecić i fruwać poczną... A skoro tak, ja Ci jakowegoś piesa złapać mogę, ażeby Ci Twoją Mhroczną Drogą Przez Przecinki oświetlał, czy też przez jej środek wycinkę, nie przebierając w środkach, zrobił...
Ale do tego musisz go Magyi nauczyć, bo On wycinki czynić niezdolnym...
Ale z Twoją magią świąteczno-hogwałtową udać się pomyślnie powinno...
Także mów teraz, co z owym piesem zrobić zamierzasz, albowiem powiada Ci Pan (huehue...! * diaboliczny śmiech * "Cipan!" :D), że piesa musisz (mysisz?) świecącego przygarnąć...!

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
CIPAN?!! Ohohohoohohohohoh ożeszeszeszeszeszek... z CIPANem nie ma żartów, o nie! Przygarnę, a jakże! Tedy nie nauczę Cię mojejże magyi hogwałtowej, bowiem zniweczyła by ona wszyśkie latające dogi w okolicy twojej. To idźże na polowanianie i zdobądźże mi okrutnego... warczącego... przerażającego... szablozębnego... igłozębnego... potwornowego... straszliwego... CHIHUAHUA! Takiego sem se o chowańca poprosić przystąpił do Cię.

Przecinki się mię niestety nie imają, bowiem nie posiadam ja imadła, by kropeczki, czyli fundamentalne elementa, przekształcić w przecinanki. Bo to fachowa kowalowa robota musi być... a skończył mi się klej z ośmirornicy, ten jak się zwał, o!: Kalmarniczka! Tedy widzisz, żem w kropce... :D

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Ale z kropki można, przy przymrużeniu powieki, albo i innego osprzętu specjalistycznego, przecinek otrzymać, jak się patrzy!
Ale niee... Dostałem ja kłuesta i wykonać go muszę, ale nie mam ja pojęcia, gdzież miałbym ja szukać owego odrażającego monstrum...
Chyba zajdę w poszukiwaniach aż do Hiszpanii... Sądzę, że nikt się w tamtejszych rejonach nie spodziewa, iż jedna z owych prawie-że-cerberowych bestyj miała zniknąć...
Ale radzę Ci, żebyś manę swą również oszczędzał, gdyż przy wabieniu możnych-z-morza-wymizianych-miziadeł Ci się wielce pomocna okazać może...

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
W wabieniu m-z-m-w-m to ja nimam wgl interpersonalnej skillowatości, albowiem to ja wiem, jak to miziające się wymiziadła się miziająco z miziajowatego miziojeziora wymiziują? Nie wiem...

... ale hola hola! Zaraz zaraz! Łopata po łbach nam musi się przysposobić, bo my tu gadziu gadziu a temat zawalon jak ta lala... co się w kołdrach zachacharzy i zadłupczy... ale ten nieważnyj to, albowiem nadszedł ten czas, że...

Eeee?? Draghan?? Zostawiłeś mi list co gołębiem go żeś przysłał, co przez okno moje zamurowane wpadł i podałże twój list, co go sam przepilotował przez turbulencje powietrzno-desantowe. Napisane zaś było w nim, że żegnasz się już, że niestety nie zdołasz oddać ostatniego słowa w tymże temacie, bowiem, na spoczynek udać się musiałeś, tam gdzie twój spoczynek się podziewał. Dobrze, więc skończę to ja. Z całą odpowiedzialnością!!

___________________________________________________________________________________________________

DROGA EKIPO MODERATORSKA
NIECO SPÓŹNIONE (BOŚMY ZA PÓŹNO NA TO WPADLI),
ALE JAK NAJBARDZIEJ AKTUALNE I SZCZERE
NOWOROCZNE ŻYCZENIA WAM ŚLEMY
I JAKO DRAGONEON I DRAGHAN PODPISUJEMY.
ŻYCZYMY WAM JAK NAJMNIEJ OFFTOPU DO SPRZĄTANIA,
JAK NAJMNIEJ MULTIKONTOWCÓW DO SPRZĄTNIĘCIA
I JAK NAJWIĘCEJ ŚMIECHU, HUMORU I WSZELKIEJ UCIECHY
W NADCHODZĄCYM 2014 ROKU!!

DROGA LICZNA GRUPO UŻYTKOWNIKÓW BESTIARIUM.PL
RÓWNIEŻ ŚLEMY ŻYCZENIA NOWOROCZNE,
ABY CHĘCI WSPÓŁDZIELENIA FORUMOWYCH WRAŻEŃ BYŁO JAK NAJWIĘCEJ,
ABY POWROTÓW ZAGINIONYCH USERÓW BYŁO JAK NAJWIĘCEJ,
ABY WSPÓLNEGO FUNU RÓWNIEŻ BYŁO JAK NAJWIĘCEJ
W NADCHODZĄCYM 2014 ROKU!!

KŁANIAMY SIĘ NISKO
DRAGONEON I DRAGHAN

;];];]

Obrazek

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: -2
W ramach witania nowego roku wypiłam za wszystkich cytrynową herbatę zieloną, której nie da się pić bo jest niewyobrażalnie kwaśna. NIE KUPUJCIE herbaty imbirowo-cytrynowej firmy Malwa. xd
I zjadłam naleśnika. Postanowienie noworoczne -> osiągnąć i utrzymać wymarzoną figurę, wykonanie -> zacząć rok od naleśników z dżemem i cukrem o 1:30 ;dddd

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.