Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lis 2017, 14:39

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Cóż, też wolałbym, żeby w Dżumie zamiast tytułowej choroby była armia demonów, ale... oh, wait, przecież ja piszę coś właśnie takiego xD

Generalnie przekaz jest dla mnie ponad sieczką i akcją. Najfajniej jest, kiedy da się to połączyć - ale mało któremu autorowi przychodzi to do głowy. No i ciężko to zrealizować tak, żeby nie wyglądało jak tania rozwlekła poezja.

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
No tak, racja. Sieczka i akcja bez przesłania to gunwo. Chociaż... Takie Solaris Lema, które uwielbiam, jakoś akcji jako takiej nie posiadało, a mnie urzekło. Może to przez te naukowe wywody, których nie rozumiałam, a które skradły mi serce :D A przesłanie aż waliło o oczach. Tak samo "Nowy wspaniały świat".
Myślę, że dla mnie to musi być po prostu klimat fantasy, czy sci-fi, czy chociażby horror, czy thriller, żeby mnie zainteresować.

A co do muzyki słuchanej przez ciebie, to podziwiam :D Mało znam osób, które słuchają jazzu, a według mnie, to muzyka dla ludzi poważnych i inteligentnych. Czyli nie dla mnie, bo jazzu nienawidzę :D

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Witam i ja. Nie lubię i nie widzę sensu w długich powitaniach, więc poprzestanę na życzeniu, abyś bawił się tu dobrze.

Ceallach pisze:
Mało znam osób, które słuchają jazzu, a według mnie, to muzyka dla ludzi poważnych i inteligentnych.

Jazz jest spoko, ale nie wiem co ma inteligencja do ulubionego gatunku muzyki. xD

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Meh, jazzowego snobizmu to nie znoszę, lubię ten, który jest właśnie jakoś mimo wszystko skierowany do ludzi. Jak ktoś wielką sztukę robi z kolejnego takiego samego zespoliku obracającego się wokół ogrywania w kółko standardów coraz to bardziej dennymi improwizacjami na trąbce to i sam tego nie trawię - także chyba jednak nie jestem aż takim inteligentem.

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
^Ja nie znoszę każdego snobizmu. xD I powtarzam - ulubiony gatunek muzyki nie jest żadną miarą inteligencji. xD
Równie dobrze można by stwierdzić, że ktoś kto czyta np. Stirnera to taki yntelygent i z pewnością jest mądrzejszy od typa lubującego się w Tolkienie.
Kto udowodni powyższe stwierdzenie, ma u mnie piwo.

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
No mi po prostu jazz kojarzy się z ludźmi poważnymi i inteligentnymi i tyle xD
Mnie te trąbki też wkurzają. Szczególnie xD Nienawidzę tego dźwięku.

A najbardziej tego numeru, z którego potem zrobili jakiś denny popowy remix. Z resztą oryginał też był do dupy xD Ale to chyba bardziej ze względów sentymentalnych mnie irytuje ta melodia. Chociaż nawet bez tego, jest bez sensu XD
Tylko jak to się zwało... O, mam. Tego.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.