Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lis 2017, 14:41

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siemaneczko
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Cześć wszystkim!

Już od jakiegoś czasu zaglądam, ale dopiero teraz postanowiłem zacząć się udzielać. Forum polecił mi Ingvar, którego z innego forum (o którym wkrótce usłyszycie) znam jako Oska.

Mam 20 lat, studiuję reżyserię dźwięku w Poznaniu. Od dziecka jarałem się wszystkimi twórczymi dziedzinami, także swoje coś umiem w pisaniu i grafice, no ale ostatecznie stanęło na uznaniu muzyki za priorytet, bo komponowanie wychodzi mi najlepiej i najlżej.
Generalnie zwykłem mówić, że muzyka ma dla mnie priorytet nad tworzeniem autorskiego świata Eiranu, w który wkładam od dawna sporo zaangażowania, ale ostatnio właśnie Eiran zupełnie zdominował muzyczne kwestie, bo zacząłem go rozbudowywać mocno, a w ostatnich miesiącach nic nie udało mi się wartego uwagi skomponować - także ten priorytet jest chwilowo nieaktualny.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
A, to Ty jesteś tym znajomym studentem z Poznania, czy jakoś tak. xD
Witam Cię na naszym forum, mam nadzieję że przypadnie Ci do gustu.
Pewnie Ingvar oprowadził Cię już, lub oprowadzi po forum, więc wiesz czego możesz spodziewać się w poszczególnych działach i gdzie możesz podzielić się z nami swoją twórczością. :)

Baw się dobrze. Niedługo pozostali użytkownicy pospieszą z powitaniami i pytaniami. :)
Życzę miłego pobytu i pozdrawiam, Admin Jr Dragu

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Cześć, masz dosyć oryginalny nick, ale to nie nowość na tym forum. :D

Mam nadzieję, że zostaniesz i będziesz się dobrze bawił.

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Muahah xD Nie wierzę w to co widzę.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Witam :D Ja pana kojarzę, bo wiem o jakie forum chodzi, które odwiedziłam, ale mi się zapomniało o nim i tak jakoś wyszło... Hehe :D
Także ten. Baw się tutaj dobrze, jeśli odwiedzałeś już nas, to pewnie mniej więcej wiesz o co cho.
Niech moc cycków będzie z tobą i możesz mówić mi Cea :) Może pamiętasz mnie z Anduiny, wydaje mi się, że miałam tam taki sam nick.
:)

Tytuł:
Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
Witam witam. Zajrzyj do regulaminu i tak dalej xd Jakby co to pewno Ingvar Ci podpowie/wskaże itp a jak nie to pisz na CB. Pozdrawiam, Potępiony.

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
@Dragu: Ja o tobie też słyszałem, ale trzeba przyznać, że poziom twojej aktywności aż przerósł moje wyobrażenia, szacun : d

@Szoklettt: Nick w sumie często przekręcany przez skojarzenia z różnymi makumbami itp. (często widziałem "Ptakumba"), a prawdę mówiąc, to po prostu Ptak+Kuba : D

@Ceallach: Moc cycków przyjmę i doceniam : D I rzeczywiście, pamiętam cię z Andu, trochę pośpiewałaś w nazwach wątków i zniknęłaś : P

@Potępiony: Przejrzałem już wcześniej regulamin, żeby wiedzieć, czy mogę od razu bezczelnie na wstępie dać link do PBFa xd Niestety nie mogłem ;_;

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Dragu to nie tak zawsze... Co jakiś czas machnie na raz ze 100 postów i potem zmusza innych, by pisali XD Hehe.
Tak, tak, zniknęłam... Chciałam potem wrócić i coś porobić, ale jakoś tak głupio mi było xD Ingvar mnie zachęcał, bo to on mnie zachęcił to odwiedzenia was, jednak nadal mi trochę niezręcznie, po takiej przerwie i po obietnicach robienia dużej ilości postów...
Druga sprawa to taka, że choruję na lenistwo wrodzone. Heh.

PBF? Co to? :D

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
Spoko, robimy tutaj konspirę służącą rozreklamowaniu Andu. Zresztą, zobaczycie : D Żeby nie było, to nie żaden mroczny spisek, bo Dragu o wszystkim wie jakby co : p

PBF albo inaczej fRPG albo na masę innych sposobów nazywana rzecz to po prostu Play By Forum czyli rozgrywki za pośrednictwem forum w RPG albo słowne strategie itp. Akurat ja prowadzę taki najbardziej charakterystyczny rodzaj PBFa gdzie nie jest to pojedyncza sesja a cały dział z tematami pełniącymi role lokacji, ze swobodnym przepływem graczy w dowolnym momencie itp., na pewno coś takiego już gdzieś widziałaś.

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaah. No to wiem. Tylko nazwy nie znałam XD Brałam udział tylko w sesjach, ale widziałam takie fora, które pełniły rolę takiej jednej wielkiej sesji :D

To ja może w najbliższym czasie was odwiedzę. Albo coś. Albo kiedyś. :)

Ah. I na forumowego czata zapraszam też jakby co, bo nikt o tym nie wspomniał :) I zachęcam do podzielenia się twoimi dziełami, z chęcią zobaczę :)

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.