Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 18 lis 2017, 14:52

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć i czołem
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Witam serdecznie, nazywam się Klaudia, choć wolę pseudonim "Dyszka". Znalazłam to forum przypadkiem (szukając jakiejś wzmianki o Jeźdźcach Apokalipsy). Od razu musiałam się zapisać :)

Jestem studentką logistyki, jarają mnie motocykle, uwielbiam pisać, słuchać muzyki (rock, metal, eurodance z lat 90), grać na ps2, oglądać seriale (Arrow, Spartacus, Synowie Anarchii) i czytać książki o fantastyce religijnej, tj. anioły, demony i te sprawy ;)

Mam nadzieję, że nie będę sprawiać kłopotów, a ten bestiariusz online stanie się największą i najciekawszą stroną o stworach wszelkiego rodzaju w "Internetach".

Pozdrawiam serdecznie.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Dyszko, nocna duszyczko. :D Witam Cię serdecznie w Naszych mniej lub bardziej skromnych progach. :)
Do PS2 ostatnio sam powróciłem, ale pod koniec roku powrót do PS3 i odświeżonych nań klasyków. ^^ Tak czy inaczej, dobre gusta masz, dziewczyno. :D
Po tak przyjemnym i pozytywnym powitaniu szczerze wątpię, byś sprawiała tu kłopoty (a uwierz, trochę już tu nadzoruję rejestr przylotów i mocnych odlotów, więc jako tako potrafię to poznać po powitaniu :P), więc z uśmiechem wyglądać będę Twoich pierwszych kroków na dworzyszczu Bestiarium. :)

"[...] a ten bestiariusz online stanie się największą i najciekawszą stroną o stworach wszelkiego rodzaju w "Internetach"."
Oj, My również do tego dążymy i dziękuję za trzymanie za Nas (teraz Ty również się do tych "Nas" zaliczasz, cyrograf powitaniem tym już podpisany :P) kciuków. :smile:

No, to teraz klepanie regułki standardowej. :P
Koniecznie zajrzyj do działów Off-topic oraz Gry i Zabawy, bo tam najszybciej dowiesz się z jakim elementem masz do czynienia tu na forum. :D
Pewnie Nasza Ceallach zjawi się tu za parę godzin i powita z nietypowym dla dam pytaniem. :D
Jeśli ciekawią Cię cudze twórczości, koniecznie zajrzyj do Galerii Użytkowników. Jeśli sama coś tworzysz, również koniecznie pozostaw tam po sobie jakiś ślad.
I na koniec dodam, że gdybyś miała jakieś pytania, lub wątpliwości, kliknij na prawą połówkę obrazka w mojej sygnaturze, zapytaj w temacie Szukasz pomocy? Zadaj pytanie (temat dowolny), lub zapytaj na ChatBoxie na stronie głównej. ;)

*patrzy w QuestLoga* To jest... to też... uhum... aha... No, to chyba wszystko. :D
Resztę znajdziesz zwiedzając, a życzę Ci, żeby poznawanie nowych tematów i ogółem pobyt na forum był dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. :)
Witam Cię jako swą nową podopieczną i życzę przyjemnego pobytu.
Pozdrawiam, Administrator Jr Dragu

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Cześć Dyszko! :D Gdzie studiujesz? :) I skąd ten pseudonim? :D
Wszystko Dragu już powiedział, mi pozostaje tylko... Niech moc cycków będzie z tobą! :D

Baw się dobrze :)

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Vitam Cię. :papa:
Udzielaj się i baw się przy tym przednio, jako i ja się bawię. I wszyscy. Bo my tu przyjaźni ludzie. :D
Będziesz tu pasować, mówię Ci. ^^
Zajrzyj na ChatBoksa, to na stronie głównej (albo jak wklikasz "chatbox full" na belce) - tam zazwyczaj toczą się luźne rozmowy na różne różniste tematy - nie bój się tam odezwać, będzie fajnie. :D

Zdaje mi się, że Dragu nie wspomniał o Dragulaminie... D: To ja wspomnę. Zajrzyj, poczytaj, nie łam (zbyt często xD). I tyle. :D

Miłego! :D

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
Dziękuję Wam za miłe przywitanie :) będę wchodzić tu bardzo często i - jak powiedział Draghan - bawić się przednio.

@Ceallach - studiuję na Uniwerku Łódzkim, pseudonim wziął się od nazwiska :)

Tytuł:
Obywatel
Hm. Mnie tylko zastanawia dlaczego nie zarejestrowałaś się jako "Dyszka", but that's none of my business...

Hey. I'm Alpha.

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Zapewne z tego samego powodu, dla którego ja nie zarejestrowałem się jako "Balu". 8)
A pewnie i tak napisałeś to tylko po to, żeby mieć dłuższego posta. xD

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Salutto koleżanko - studentko!
Baw się dobrze, korzystaj z dobrodziejstw forum i zachęcam również i ja do zabaw w dziale Hyde Park
Jak rysujesz, piszesz - cokolwiek tworzysz :) zaszczyć nas swymi dziełami w galeriach użytkowników :)

Pozdrawiam!

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Witaj ^^.
Anioły, demony, milusio :D Łączę się z Tobą odnośnie maniaczenia przy PS2 ;D.

Co do muzyki. Masz może jakieś ulubione zespoły?
W jakie gry zazwyczaj grywasz na PS2?
Pojawiasz się czasami może na jakiś konwentach?

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: -2
Siemasz, siemasz.
Yay, motocykle. I PS2. Już Cię lubię :D
No, tak ogółem to baw się dobrze tutaj :)
Pozdrawiam,
Meph.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.