Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 24 lut 2018, 03:17

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witajcie Kronikarze!
Obywatel
Reputacja: 0
Witajcie!

Otóż zawitałem na wasze forum, jako że Dragu bardzo je wychwalał.
Otóż szukam fajnych ludzi do współpracy przy tworzeniu książek i gier jak i samodzielnych autorów.
Sam nieco pisałem/ piszę, choć z braku czasu dość słabo to idzie, jednakże jeśli czujecie się na siłach, zapraszam do współpracy :]

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Napisz coś o sobie, dziadu, a nie od razu murzynów szukasz. xD
Siemasz. :D

Tytuł:
Obywatel
O sobie, o sobie... Co ja mam ciekawego do powiedzenia o sobie?
Jak ten Maciej pochodzę z zadupia, chodź może nie jest to straszna wiocha, Częstochowa metropolią nie jest.
Słucham epickiej muzyki, czasem i podrę ryj do mikrofonu, nie znoszę za to wszystkich szeroko pojętych łupanek i gansta rapów.
Lubuję się w fantastyce, niemniej nie nazwałbym się fanboyem, ani nie mam specjalnie długiej listy przeczytanych książek.
Lubię walczyć, czy to wręcz czy bronią białą, choć jeśli o to chodzi to najchętniej miecze, w sumie każdego rodzaju ostrza plus coś dłuższego a'a kostur czy włócznia. Nie wolno mi tylko dawać toporów bo sobie krzywdę zrobię.
What else?
Poza Polskim władam płynną angielszczyzną i podstawowo Francuskim oraz Niemieckim.
Jestem zasadniczo Erudytą, pogadam w sumie o wszystkim, choć jest kilka dziedzin, w których uważam się za "dobrego".
Łat els? Nie wiem serio co powiedzieć.
Lubię piwo i rpgi, sam zaprojektowałem własny system, a jak gram jestem munchinoróbcą, jak prowadzę, piszę kampanię i paczam jak gracze sobie zeń radzą.
Trochę rysuję, w zasadzie rysowałem niegdyś, dziś mam trochę krzywą kreskę.
Enough Master Administer?

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
No, widzicie? To od tego dziada się zaraziłem karaoke bez podkładu. :D (bo wcześniej to tylko na programie UltraStar się darłem, ale tam leciał wokal w tle, a teraz bez tego wokalu jadę :D)
Kiedy masz urodziny? Kupię Ci topór. :D Nie no, żartuję, nie mam tyle hajsu, na chleb oszczędzam. xD
Pewnie inni przyjdą zaraz z jakimiś pytaniami, Cea ma bardzo fajne pytanie dla wszystkich nowych użytkowników. :D
Więc ja Ci życzę przyjemnego pobytu, czuj się jak u siebie na dzielni. :D
Dlaczego na dzielni? Bo jak narozrabiasz, to wpier... xD

Pozdrawiam, "Master Administer" (lol) Dragu :D

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
No heeeej ^^.
Ja raczej pytań do Ciebie nie mam. Powodzenia przy szukaniu ludków do współpracy ;).

Tytuł:
Obywatel
Dragu pisze:
Kiedy masz urodziny? Kupię Ci topór. :D

Jutro :P
Wole porządny miecz,
Cytuj:
Więc ja Ci życzę przyjemnego pobytu, czuj się jak u siebie na dzielni. :D
Dlaczego na dzielni? Bo jak narozrabiasz, to wpier... xD

No no. Dawaj!
Tylko najpierw chcę miecz :P

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
ALPHA pisze:
Lubię walczyć, czy to wręcz czy bronią białą, choć jeśli o to chodzi to najchętniej miecze, w sumie każdego rodzaju ostrza plus coś dłuższego a'a kostur czy włócznia.

Łooo, super. Ja zawsze chciałem walczyć w jakikolwiek sposób, choć najbardziej marzyłem o walce mieczem. Niestety póki co ćwiczę kijami imitującymi broń. :D Czy to się w przyszłości zmieni, zobaczy się. Ale dobra, nie o mnie ma tu być, a o Tobie. :D

ALPHA pisze:
Poza Polskim władam płynną angielszczyzną i podstawowo Francuskim oraz Niemieckim.

Też fajnie. ]Trochę rysuję, w zasadzie rysowałem niegdyś, dziś mam trochę krzywą kreskę.[/QUOTE]
Tyż super. Fajnie by było, gdybyś podzielił się swoimi dziełami w specjalnie do tego utworzonej Galerii w odpowiednim dziale, ale to już tylko Twoja decyzja. :D

Iii jeszcze piszesz, tak? Również zachęcam do podzielenia się swoimi dziełami. ^^ Z chęcią skomentuję, jeśli już takowe się pojawią. :)

Poza dopiskami powyżej, witam Cię serdecznie i życzę miłego, długiego pobytu tutaj. Oraz oczywiście dobrej zabawy. :D

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Witam i ja. Kurde idealnie tu pasujesz. Świetnie, że zgodziłeś się wpaść, myślę, że forum Ci się spodoba i znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Zwłaszcza przy takiej ilości zainteresowań. Jeśli chodzi o pisanie, to robię to regularnie, ale w tym momencie raczej opisówy niż proza.
A Ty co pisywałeś?

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Tytuł:
Obywatel
Ingvar pisze:
A Ty co pisywałeś?

Głównie krótkie opowiadania fantastyczne, zdarzało się post-apo, głownie były to podwaliny do tworzonych uniwersów, które gdzieś tam niestety zginęły w odmętach internetów, bądź co bądź było to parę ładnych lat temu.
Często zdaje mi się że przesadzam, jeśli historia mojej postaci do RPG przekracza 20 stron, ale lubię szczegółowość. Jakiś rok temu zacząłem prace nad powieścią, która na razie jednak utknęła w martwym punkcie, niemniej mam nadzieję że kiedyś ją skończę.
Wydawnictwo ma być poniekąd takim "popchnięciem się" w tą stronę, ale to dopiero w przyszłości. Na razie, jak wcześniej wspomniałem szukam osób, które coś same pisują i chciałby ze mną współpracować, ale to też jest temat oddalony, choć nie o lata a o tygodnie :)

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Kurna, Ty faktycznie masz dzisiaj urodziny! Jaki zbieg okoliczności. xD
Zatem ja życzę spełnienia marzeń i sukcesu w swym planie wydawniczym. :)
No i ruszenia dalej z powieścią! :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.