Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 19 lut 2018, 18:50

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Salve.
Obywatel
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Witam, cześć i czołem. Na imię mi Paulina, jednak większość znajomych zwraca się do mnie "Akina", "Akiś", "Akisiowa". Co kto woli, wcale się nie obrażę jeśli ktoś wymyśli jeszcze coś nowego! :D Mam 18 lat, uczę się w technikum i mieszkam w super, hiper mieście zwanym Częstochową (phi).
Skąd ja się tu wzięłam? Chociażby stąd, że Deśś sobie tu ostatnio grasuje, o.
Stwierdziłyśmy razem, iż napisanie tutaj, że jest mym MENSZEM, a Dragu to mój szwagier wystarczy, jednak postanowiłam napisać nieco więcej, bo mogę!

Więc, interesuję się głównie muzyką. Jak chyba większość osób na świecie, ale to już mniej ważne. W moim przypadku jest to głównie muzyka japońska. Ogólnie pojęta scena visual kei i te sprawy. Do tego dochodzą różne ciężkie brzmienia. Od folku po różne cory. W sumie jakby nie spojrzeć, to staram się nie ograniczać to tych wszystkich gatunków. Jak mi się coś spodoba to słucham, o :D Do tego pogrywam sobie od czasu do czasu na gitarze, a i w śpiewie się lubuję.

Do tego często grywam na forach pbf, jakby nie spojrzeć już prawie 8 lat. O tematyce przeróżnej. Świat realny, fantastyka, klimaty animu & mangu. Nawet udało mi się być adminką na kilku, ale to już csii. Nikt nie wie.

Czy jest coś lepszego od wieczoru przy dobrej książce? Czytam dużo, jeśli tylko mam na to czas.
Kiedyś wolałam wieczory z anime, bądź mangą, jednak chyba troszku mi już przeszło.

Chyba napisałam wystarczająco dużo, ale jeśli ktoś ma jakieś pytanka, to ja z chęcią udzielę na nie odpowiedzi ^^ Nie gryzę. Czasem tylko połykam w całości :D

EDIT: A, no i zapomniałam wspomnieć o tym, że sama swego czasu pisałam opowiadania. Obecnie nie mam na to czasu, ale nie mogę powiedzieć, że nic nie planuję.
I jakieś tak covery też kiedyś były, ale nimi to się już nie pochwalę ;p

Ostatnio zmieniony 01 gru 2014, 10:48 przez Akinami, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł: Re: Salve.
Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Nie zjadaj naszych użytkowników ;D

O konwenty, na których byłaś nie pytam, ale zapytam się jakie eventy masz w planach na najbliższy czas? ^^.

Obywatel
Awatar użytkownika
Na obecną chwilę mam w planach tylko bXmass. Z imprez, które będą w przyszłym roku to tylko Pyrkon. Dalej w przyszłość nie wybiegam, bo to nigdy nic nie wiadomo!

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Siemaneczko! :D

Fajnie, że mamy tutaj kogoś kolejnego z tak szerokim wachlarzem zainteresowań XD No i widzę, że już należysz do naszej forumowej rodzinki, więc jest super :D Bo my tu mamy skomplikowaną sieć połączeń rodzinnych, więc wiesz... :D

Chętnie zobaczyłabym te opowiadanka i covery xD Mało mamy tutaj muzyków, którzy śpiewają tak serio... Byłoby super jakbyś pokazała :)

No i jakie książki lubisz czytać? :) Ja ostatnio coraz mniej czasu na to mam, na wszystko mniej czasu :< Studia takie wspaniałe.

Baw się tu dobrze i długo! :D I mów mi Cea w razie czego :D

Obywatel
Awatar użytkownika
Takie rodzinki są najlepsze! I uwierz, rodzinka moja i Deśś jest tak zawiła, że czasem sama się w niej gubię ;p

Opowiadania gdzieś jeszcze są na starym kompie, więc jak tylko mamuśka mnie do niego dopuści, to być może coś tutaj umieszczę c:
Z coverami będzie gorzej, bo na obecną chwilę nie posiadam mikrofonu. A nic z tego co mam raczej nie nadaję się do pokazania, haha. Przynajmniej w mojej opinii.

Co do książek to różnie. Naprawdę, jeśli tylko coś mnie zainteresuję, to potrafię z tym siedzieć. Kryminały, fantastyka, horrory. Czasem nawet jakieś romansidło podkradzione mamuśce czasem wpadnie mi w łapki. Nie faworyzuję specjalnie żadnego z gatunków. Chyba nie umiałbym wybrać, o :D

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
A masz chociaż jakąś ulubioną książkę? :) Albo bohatera, do którego wzdychasz? XD Tudzież bohaterkę? :D

Nasza rodzinka też jest zawiła xD Fajnie, że ktoś znowu do niej dołączył :)

Obywatel
Awatar użytkownika
"W obliczu oszustwa" Iris Johansen. Całkiem ciekawa w sumie, chyba jedyna którą przeczytałam w całości za jednym razem. A bohaterka...Hm. Eve Rosser z "Wampirów z Morganville". Sama seria książek jakoś nie powala, jednak ta postać mnie w sobie rozkochała. Najzwyczajniej w świecie c:

Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: -2
Siema, fajnie, że kolejna osoba wpadła na forum.
Baw się tutaj dobrze i jak najdłużej!
Pozdro, Meph.

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
No i witam szanowną Akiś! :D Choć niedawno poznałem, to miło mi Cię tu gościć. :) Mam nadzieję, że forum przypadnie Ci do gustu i zaciekawi Cię któraś z naszych sesji. ;)

Serdecznie pozdrawiam i życzę lat świetlnych dobrej zabawy. :D

Obywatel
Awatar użytkownika
Ty tam się już mentalnie powinieneś szykować, bo jak Ci kiedyś wbiję do domu z Deską, to będzie ciekawie, haha ;D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.