Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 gru 2017, 04:08

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Galeria Rekomendacji (Mangi i Anime)
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
E TY RZECZYWIŚCIE NAZWY NIE DODAŁAM, OJEZU ALE ŚMIESZKI ^o^ ^o^ ^o^

No, wkurzający trochę jest. Potwierdzone info.

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Od poniedziałku wznawiam seanse anime, to może skorzystam z rekomendacji. Dzięki. :D

Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Polećcie coś krótkiego, ale zaebistego z Anime :D. Nie chcę żadnych seriali, co mają 50 sezonów, ale np. taka krótka seria pokroju Hellsing byłaby mile widziana :D. I najlepiej jakby było dużo mroku, magii, ultra fantasy, upadłe bogi, demony, krew, śmierć, mordobicie... eee dobra, dobra, spokojnie XD

Kurde, bo mam gigantyczną ochotę sobie coś takiego obejrzeć :D

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Poleciłabym Ci Kara no Kyoukai - tajemniczość, mroczność, dreszczyk emocji, magia, krew i śmierć.
Plus serii jak dla Ciebie - ma tylko 8 głównych części!
Minus serii - jest to seria kinowa, więc licz się z tym, że jeden ep może trwać 50 minut, a drugi ponad dwie godziny.

Mimo wszystko, seria uber godna polecenia. Ja po seansie każdego epka musiałam mieć kilka dni przerwy, rozkminić co się dokładnie stało, jak to się stało.
Numerki odcinków nie są zgodne z chronologią wydarzeń, więc trzeba dokładnie patrzeć na daty. No i dla zainteresowanych polecam po seansie kinówek OVA ;)

Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 13:02 przez Deśś, łącznie zmieniany 1 raz

Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Baccano! 13 odcinków i na pewno Ci się spodoba ;)

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Nie boję się nawet 2-godzinnych części, byle nie było ich milion :D. A więc obadam na pewno obie propozycje. Dzięki wielkie :D

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
He... hehe... "dajemniczość". ;D
Ja również polecam Baccano! :D A jak Ci się spodoba, to takim jakby następcą jest Durarara, również mocno chwalone, choć tego jeszcze nie widziałem, ale chętnie obczaję bo Baccano! jest świetne. :D

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Macross Frontier

Opis z shinden.pl (zamieszczam, bo sama fabuły zbyt nie potrafię opisać, no i już jakiś czas temu to oglądałam, więc nie do końca pamiętam):

Jest rok 2059. Dwudziesta piąta flota emigracyjna, nazwana Macross Frontier, kontynuuje podróż w kierunku centrum galaktyki. Ale jak to się zaczęło? Wiele lat wcześniej ludzkość walczyła z rasą olbrzymów, Zentradi, stworzoną w celu prowadzenia i wygrywania wojen. W wyniku nierównej walki rasa ludzka stanęła na krawędzi wymarcia, a jedynym ratunkiem wydawała się ekspansja w bezkres galaktyki, gdzie w ciągu 40 lat wyruszyło wiele flot emigracyjnych. Celem każdej z nich jest znalezienie i zasiedlenie nadających się do tego planet.
Podróżnicy floty numer 25 mają zapewnione wszelkie możliwe wygody tj. plaże, restauracje, czy koncerty. Największym wydarzeniem ma być koncert Galaktycznej Wróżki, Sheryl Nome, a jej występ ma uświetnić pokaz akrobatów powietrznych. Młoda dziewczyna, Ranka Lee, spiesząc się na koncert, przypadkowo trafia na jednego z akrobatów, Saotome Alto. W czasie trwania koncertu wojsko stara się odeprzeć atak nieznanych istot - Vajra. Są to mogące swobodnie podróżować przez załamania podprzestrzenne, a przy tym agresywne i śmiertelnie groźne stworzenia. Wojsko próbuje zapobiec ich dotarciu do wysp mieszkalnych. Wróg zostaje odparty, ale problemy nie kończą się wraz z atakiem.
Z biegiem wydarzeń los zbliża do siebie akrobatę kochającego latanie, gwiazdę piosenki znaną w całej galaktyce i dziewczynę, która pragnie, aby wszyscy usłyszeli jej śpiew. Każdy skrywa jakąś tajemnicę. Jednak nie zrozumieją się do końca wzajemnie bez opowiadania na głos o swoich uczuciach, czy myślach. Przejdą lekcję, za którą wiele będzie trzeba zapłacić.

Ogólnie to anime pewnie nie każdemu z was by się spodobało. Jak dla mnie było po prostu sympatyczne, chwilami wzruszające (płakłam momentami ;___;) i ciekawe. Podobało mi się. Trochę wychodzi z tego łzawy romans, co pewnie skutecznie odstraszy męską część widowni, jednak i tak to polecę. Historia ma swoje drugie dno, nie wszystko od początku jest jasne. Cała intryga może nie jest genialna, jak samo anime nie jest również, ale całkiem dobrze mi się to oglądało.

A anime znalazłam dzięki głównej bohaterce i jej piosence. Ogólnie muzyka jest dosyć często przewijającym się motywem w serii (nawet jednym z głównych elementów fabuły), nawet za często i nie jest to do końca dobra muzyka. To jest najgorszy minus. Poza tym, jak już wspominałam, sympatyczne anime. Pomyślałam sobie, że wam polecę, gdy natknęłam się na wspomnianą wyżej piosenkę, którą zapisałam sobie kiedyś na playliście na yt.

Srebrny Rycerz
Reputacja: 10
Obejrzałem pierwszy odcinek One Punch Man i mogę już napisać, że bardzo bardzo polecam.
Co z tego, że przerwałem w połowie SnK i Death Note'a. xD

Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Też polecam!! Ja też, ja też! Szkoda że na drugi sezon trzeba czekać kilka lat XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
;_________________;

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.