Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 25 kwie 2018, 03:34

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Ulf

Szedł spokojnie ulicami Altdorfu. Uwielbiał takie przechadzki. Tyle wspomnień... Tyle rzeczy, które wyglądają zupełnie inaczej... Przypominał sobie, te wszystkie sytuacje z dzieciństwa. W głębi duszy odezwał się głos tęsknoty za tymi dawnymi czasami, gdy był małym gówniarzem, który nie znał pojęcia troski.
Gdy wszedł do budynku czekał, aż nadejdzie ich kolej. W końcu, gdy chłopak w białej szacie ich przyjął i powitał, odrzekł mu:
- Chcielibyśmy skontaktować się z pewnym Magistrem Światła imieniem Radosz.

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
@Ulf i Uni

- Radosz... proszę chwilę poczekać. - Wyszedł, minęły około dwie minuty, po czym wrócił - magister Radosz będzie tutaj za około godzinę. Mogę Państwa umówić, tylko w jakiej sprawie są Państwo? - Wziął w rękę pióro i przygotował sobie papier do zapisania.

@Ris i Vis

Służka skinęła głową i odeszła. Wróciła po dwóch minutach z butelką wina z przytkniętym korkiem i dwoma kielichami. Nalała wam, po czym znów odeszła. Po chwili pojawiła się ponownie z dwoma talerzami, na którym znajdowały się kawałki kurczaka uduszonego w sosie grzybowym i z żurawiną.
Rozglądałyście się i nasłuchiwałyście. Vis dostrzegła pewnego jegomościa, który czuł się tutaj jak u siebie. Widać było, że był stałym bywalcem i na pewno nie był profesorem na tutejszych uczelniach jak większość gości. Do tego dostrzegłyście kilka bardzo ładnych, młodych studentek, które nie miały przed sobą nic, jedynie kielich z winem. Z rozmów nic nie dało się wywnioskować. Po prostu życie toczyło się normalnym torem.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Uni

Była lekko zdezorientowana. Nie wiedziała, czy mogą dzielić się tym co wiedzą z 'niewtajemniczonymi'. Powinna skłamać, czy powiedzieć wprost o wszystkim.
-Chodzi o przedmioty obdarzone magicznymi właściwościami.-wypaliła w końcu. Teraz zastanawiała się nad tym, czy mogą zrobić coś pożytecznego podczas czekania na maga.
Zapytała o to Ulfa.

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Ris

- Eh, przepraszam. Ostatnio nie myślę racjonalnie. To przez ten natłok wydarzeń... Przepraszam, postaram się skupić bardziej na naszym zadaniu. - ze zdenerwowaną miną usiadła do stolika. Gdy przyszła służka, Ris nalała sobie wina i wypiła zawartość kielicha w kilka sekund. Uważnie rozglądała się po karczmie, po czym zatrzymała wzrok na swojej siostrze.
- To co robimy, Vis? Masz kogoś na oku, czy zabieramy się za właściciela?

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Vis

Poklepała uspokajająco siostrę po dłoni i uśmiechnęła się ze zrozumieniem. Zabrała się za jedzenie. Powoli żuła każdy kęs i rozglądała się po towarzystwie. W oczy rzucił jej się pewien mężczyzna, który wyglądał na stałego bywalca i kilka młodych kobiet. Wróciła wzrokiem do mężczyzny i starała się ocenić na ile lat wygląda.
- Poczekajmy jeszcze z właścicielem. Widzisz tego mężczyznę? - mówiła do Ris, nie spuszczając wzroku z jegomościa, by mogła zorientować się o kogo dokładnie jej chodzi. - Wygląda na stałego bywalca, może będzie coś wiedzieć - dokończyła jedzenie i odsunęła od siebie talerz.
- Jest też parę samotnych, młodych chyba-studentek, które mogłybyśmy wypytać. Wybór zostawiam Tobie. - ponownie uśmiechnęła się do Ris.

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
@ Vis i Ris
Mężczyzna spożywał posiłek, nie robiąc nic nadzwyczajnego. Jego ubiór sugerował bogatego kupca, bo choć nie był bogato zdobiony, wprawne oko mogło dostrzec rzadki materiał, w którego zrobione jego szaty, a także pewne drobne elementy, w które nie przyozdabiali się zwykli mieszczanie, takie jak spinki do mankietów, czy srebrne guziki w kamizelce. Wyglądał na jakieś 30 lat, był w miarę przystojny, choć lekki brzuszek wskazywał by na ustatkowany tryb życia. Jego krótkie włosy były czarne i gęste.

@Uni i Ulf
Chłopak zwęził przestrzeń między brwiami, po czym zapisał sobie to, co powiedziała Uni. Zaniósł kartkę do innego pomieszczenia i po chwili wrócił.
- To wszystko ?

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Ris

Spojrzała na mężczyznę i na młode studentki. Nie była raczej dobra w rozmawianiu z mężczyznami, więc zadecydowała, że oczarowanie tego pana zostawi siostrze.
- Ty weź się za przystojniaka. Podczas, gdy nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku, ja mogłabym przypadkiem zobaczyć co miły pan ma w kieszeniach - powiedziała z uśmiechem. - A potem, jeśli nie dowiemy się niczego konkretnego możemy wypytać studentki. Wyboru za dużego nie mamy. To bierzmy się do roboty.
Chwyciła kielich i wypiła jego zawartość, po czym z blaskiem w oczach wstała i czekała na siostrę.

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Ulf

Zamyślił się, powrót do domu wywołał u niego uczucie zadumy, które utrzymywało się do teraz.
Nieco zdezorientowany odrzekł odruchowo chłopakowi:
- Eee... tak, dziękujemy.
Odszedł od człeka, który ich przyjął po czym zastanawiał się, co teraz będą robić przez tę godzinę.

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Uni

Spojrzała na chłopaka, po czym szybko odwróciła się i poszła za Ulfem. Bała się, że pogawędka o magii jest niewystarczającym powodem i nikt nie wezwie Radosza.
Zmęczone pokręciła głową i położyła bratu rękę na ramieniu.
-Chodźmy na herbatkę. Jestem tu pierwszy raz, więc nie wiem gdzie możemy ją dostać puściła go i zaczepiła osobę przechodzącą obok.-Przepraszam jest tu jakaś kawiarnia?

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
@Uni i Ulf

Zaczepiłaś akurat młodziutkiego kuriera, który spieszył z dokumentami dla kolegium. Oczarowany jednak, że zaczepia go kobieta, przystanął, aby odpowiedzieć
- Ależ owszem, jak Pani wyjdzie, proszę skierować się na wprost, iść ulicą aż do głównego placu. Na przeciwko Pałacu Imperatora jest kawiarnia "La Maddalene". - Skinął ci głową i ruszył w swoją stronę.

// Możecie sobie opisać jakieś fragmenty ulicznego życia, jeśli chcecie się rozpisać.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.