Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 23 lip 2018, 07:13

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Ulf

Pokiwał głową.
- Chodźmy.
Kierował się zgodnie z instrukcjami kuriera. Nie zwracał uwagi na zatłoczone ulice Altdorfu, był zbyt zmęczony. Chciał spokojnie usiąść, napić się czegoś i przez chwilę mieć wszystko w czterech literach.

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Uni

Gdy dotarli do "La Maddalene" rozejrzała się po wnętrzu. Wybrała stolik i usiadła.
-Wezmę czarną herbatę i wodę dla Joviego.- Usadowiła się wygodniej czekając na kogoś z obsługi.

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
@ Ulf i Uni
Po chwili przyniesiono wam zamówione napoje. Smakowały wyśmienicie. Zapłaciliście po 3 srebrne szylingi i podczas rozmowy godzinka zleciała wam bardzo szybko. Wielki zegar słoneczny przed pałacem imperatora jednak na coś się przydaje.
Wróciliście do ambasady, a tam czekał już na was starszy czarodziej, z gęstą, krótką, czarną brodą, w białej tunice, która wydawała się lśnić i mienić się własnym światłem. Patrzył na was przenikliwym wzrokiem. Minę miał poważną. Gdy podeszliście powiedział:
-Chodźcie za mną - I ruszył w stronę drzwi. Za nimi znajdowało się kolejne pomieszczenie, w którym pracowało kilkunastu urzędników, którzy uwijali się przy papierkowej robocie. Czarodziej skręcił w lewo i znaleźliście się w małym pomieszczeniu, w którym było tylko biurko z papierem, inkaustem oraz 5 krzeseł. Mężczyzna usiadł na krześle za biurkiem.
- Siadajcie. Ja jestem Radosz. W czym mogę wam pomóc?

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Uni

W pierwszym odruchu chciała przywitać się i od razu wszystko opowiedzieć, ale przypomniała sobie ostrzeżenie ojca.
-Uni, a to Ulf.-powiedziała, wskazując na brata.-Ojciec przysłał nas, byśmy z poprosili cię o pomoc.- W kilku zdaniach opowiedziała o chorobie ojca oraz wspomniała o koronie.
-Chcielibyśmy opowiedzieć więcej, ale musimy mieć pewność, że nikt niepowołany nas nie usłyszy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.