Strefa czasowa UTC+1godz.


Dzisiaj jest 23 lip 2018, 07:14Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Płacz kami [temat techniczny]
Post: 25 sie 2014, 17:30 
Paladyn
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: -2
Rejestracja: 27 sie 2010, 11:12
Posty: 2009
Lokalizacja: Miasto słynące z syrenki i spalin
Dzieje się rzecz niesłychana, w końcu postanowiłam spróbować poprowadzić coś na forum!

Jak można się domyślić po tytule sesji, grać będziemy w realiach Legendy Pięciu Kręgów. Czyli jakich, zaraz ktoś spyta?

Rokugan jest krainą fantasy będącą mieszanką feudalnej Japonii, Chin oraz innych wschodnich kultur, przefiltrowanych przez zachodnie spojrzenie. Innymi słowy, Rokugan NIE jest Japonią, lecz np. wiedza o japońskiej etykiecie czy znajomość kodeksu Bushido jest bardzo przydatna. W razie czego mogę zamieścić dodatkowe informacje o niektórych zagadnieniach, piszcie tylko, co Was interesuje.

Rokugan inaczej nazywany jest Szmaragdowym Cesarstwem. W największym uproszczeniu jest to właśnie feudalna Japonia, zarządzana przez Szmaragdowego Czempiona, czyli Cesarza. Ulubieńca kami, syna Amaterasu, wiecie, jak to wygląda.

Jednym z ciekawszych miejsc Rokuganu jest Mur Cieśli, zbudowany na południu w obronie przed potworami nasyłanymi przez Fu Lenga z Krain Cienia. W telegraficznym skrócie: Fu Leng to dziewiąte kami tudzież mroczne kami, syn Amaterasu i Onnotangu. Zapieczętowany swego czasu, niestety potem odpieczętowany. Często przyjmuje postać smoka. W Krainy Cienia nie chcecie się zapuszczać; nikt nie chce.

Wracając jednak do samego Cesarstwa: istnieje w nim siedem Wielkich Klanów i kilka pomniejszych, każdy z nadaną własną ziemią (rozdzieloną także między rody). Będziecie grać właśnie samurajami z któregoś z owych klanów (spokojnie, w Legendzie samurai-ko traktowane są dokładnie tak jak mężczyźni).

Tworzenie postaci będzie wymagało trochę więcej konsultacji niż zwykle, więc byłoby super, gdybym miała z Wami jeszcze kontakt wygodniejszy niż przez forum - ale poradzimy sobie.

Na ten moment będę od Was oczekiwała:

~ Imienia:
~ Klanu:
~ Rodu i szkoły:
~ Historii, opisu postaci:

W tym ostatnim rzeczy takie jak to, jak wygląda postać, jaka jest jej główna motywacja, komu ufa najbardziej, najsłabsza i najmocniejsza strona, co myśli o Bushido, swoim klanie, czy ma jakieś uprzedzenia (jakie?), czy ma żonę/męża, wobec kogo jest najbardziej lojalna, sympatie i antypatie postaci, czy ma jakieś manieryzmy, jak potraktowałaby nieposłusznego sługę, co powiedzieliby o tej postaci jej rodzice, jaka jest jej największa ambicja, czy jest religijna. Może też jaką radę chcielibyście jej dać. Sprawcie, by żyła! :)

Plus dodatkowo z rzeczy ważniejszych: nie ma opcji, żebyście grali roninami. Wgl najlepiej by było, by Wasze postaci były już jakoś uznane albo przynajmniej bardzo dobre w tym, co robią; będzie mi łatwiej wprowadzić Was w fabułę.

To teraz przejdźmy do klanów, wewnątrzklanowych rodów i szkół: dosyć ogólnie, szczegóły opiszę pewnie rozmawiając już z Wami o postaciach.

Obrazek


Klan Feniksa - Klan którego założyciel spisał przebieg rozmowy Shinsei z Cesarzem - traktat ten jest najważniejszą pozycją kształtującą umysłowość znakomitej większości mieszkańców Rokuganu. Większość Feniksów to shugenja - kapłani potrafiący prosić kami o pomoc pod różnymi postaciami. Barwy tego klanu to czerwony i żółty. Najważniejsze rody to:
Ród Isawa Najpotężniejsi shugenja w Cesarstwie, wśród nich pięciu Mistrzów Żywiołów. Spośród Isawa wywodzi się grupa Inkwizytorów, którzy za cel wzięli sobie walkę z maho (magią krwi). Inkwizytorzy nie stanowią oddzielnej szkoły: są „zwykłymi” samurajami. Swoje raporty składają przed urzędnikami Cesarza.
Ród Shiba. Wierni strażnicy pacyfistycznie nastawionych Isawa. Formalna władza nad klanem pozostaje w rękach Czempiona z rodu Shiba, w rzeczywistości ostatnie słowo w ważniejszych sprawach należy do pięciu Mistrzów Żywiołów Isawa.
Ród Asako. Jest w posiadaniu największych tajemnic Shintao, które ukrywają zazdrośnie w swoich bibliotekach, wzbudzając tym samym gniew Isawa uważających cała magię za swoje dziedzictwo. Asako mają w sobie krew rodu Yogo, stąd po dziś dzień można spotkać wśród nich osoby noszące klątwę Yogo (postać raz w życiu zdradzi kogoś, kogo kocha).

Szkoły Klanu Feniksa to: Bushi Shiba, Yojimbo Shiba (szkoła straży przybocznej; wybierając postać yojimbo dogadajcie się z jakimś shugenja czy innym nie-bushi z tego samego klanu), Shugenja Isawa, Tensai Isawa (shugenja żywiołów - Tensai specjalizuje się w czarach wybranego żywiołu: Powietrza, Ognia, Wody lub Ziemi), Ishiken Isawa (shugenja Pustki), Henshin Asako (Akademia Henshin przyjmuje wyłącznie studentów z rodu Asako. Obserwatorom jawią się oni jako bibliotekarze i historycy, w rzeczywistości poświęcają się pracy nad duchową przemianą Szmaragdowego Cesarstwa. Studenci zgłębiają wiedzę na temat Żywiołów i uczą się korzystać z niej nie dzięki magii jak to jest w przypadku shugenja, a na drodze doskonalenia własnego ducha, w czym do pewnego stopnia przypominają mnichów. Akademia kładzie jednocześnie równie duży nacisk na studiowanie prawd zawartych w Tao Shinsei).

Obrazek


Klan Jednorożca - Pod wodzą pani Shinjo przedstawiciele ludu Ki-Rin (później nazwanego klanem Jednorożca) wyruszyli poza Rokugan by odkryć tajemnice świata. Po kilkuset latach nieobecności powrócili niemal jako zupełnie obcy. Dziś wciąż "nadrabiają zaległości" próbując dostosować się do kultury swoich dawnych braci. Przywieźli ze sobą obyczaje i kulturę odmienne od rokugańskich. Większość z nich w głębi serca nadal pozostaje koczownikami. W podeszłym wieku zamiast iść między mnichów, udają się w ostatnią wędrówkę (kurichitai), by umrzeć w drodze. Jedzą czerwone mięso, bez cienia wstrętu używają resztek martwych zwierząt - skór i futer. Wykorzystują umiejętności, taktykę i ogromne konie bojowe nieznane wśród innych klanów. Barwy tego klanu to fioletowy i złoty. Najważniejsze rody:
Ród Shinjo - są największym rodem Jednorożców, do nich należy przywództwo. W głębi duszy są nomadami i ta ich natura często daje o sobie znać. W ciągu stuleci wędrówki przyjęli do swych szeregów wielu gaijinów i z nimi mieszali swą krew.
Ród Ide - Dyplomaci i kupcy klanu Jednorożca. Uczą się umiejętności, których brakuje pozostałym Jednorożcom, dlatego są mile widziani wśród pozostałych klanów, a nawet udało im się zdobyć pozycję na Dworze Cesarza.
Ród Iuichi - są bardzo silnie związani z pojmowaniem magii na sposób gaijinów. Duża część z nich straciła więź z duchami Rokuganu, co jednak powinno pozostać pilnie strzeżoną tajemnicą. Mają duży zasób tajemnych czarów znanych wyłącznie Jednorożcom.
Ród Otaku - Jak w rodzie Matsu i tu panuje matriarchat. W dodatku mężczyźni Otaku nie mają prawa dosiadać koni! Elitarna jazda Otaku znana jako Panny Wojny budzi postrach na każdym polu bitwy, na jakim się pojawi: to najlepsza w całym Rokuganie ciężka kawaleria. Wszystkie kobiety Otaku służą w tej formacji.
Ród Moto - Moto byli kiedyś potężnym rodem, ale podczas szturmu na Krainy Cienia większość z nich dostała się pod mroczny wpływ Fu Lenga i odtąd pozostaje w jego mocy. Nieliczni Moto, którzy uniknęli straszliwego losu, cieszą się złą reputację w Cesarstwie, dlatego służą z dala od ziem innych klanów. Każdy Moto nosi w sobie Klątwę Moto (inne klany im nie ufają, boją się ich).

Szkoły Klanu Jednorożca: Bushi Shinto, Bushi Moto, Szkoła Panien Wojny Otaku (Kształci wyłącznie kobiety i wszystkie kobiety rodu Otaku uczą się w tej szkole. Panny Wojny są legendą i krąży o nich wiele mitów, podobnie jak o shugenja, ise zumi, ninja itp.), Szkoła Zwiadowców Shinjo, Szkoła Emisariuszy Ide (jest przeciwna używaniu przemocy, co może dziwić w tak wojowniczym klanie i w tak ciężkich czasach. Dlatego też ród Moto zabronił swoim ludziom wstępować w mury szkoły Ide), Shugenja Iuichi (niektórzy shugenja Iuichi zamiast tradycyjnej rokugańskiej magii używają gaijińskiej Magii Imion; np. zamiast zwojów używają talizmanów itp.)

Obrazek


Klan Kraba - Samurajowie tego klanu w większości oddają się obronie Muru Kaiu - wielkiego muru na południu krainy zbudowanego dla obrony przed potworami nasyłanymi na Rokugan przez złego Fu Lenga. Barwy tego klanu to czarny i granatowy. Wielkie Rody:
Ród Hida - Niekwestionowani przywódcy klanu i armii Kraba.
Ród Hiruma - Najczęściej zwiadowcy lub berserkerzy. Dawno temu utracili swój zamek i ziemie na rzecz Krain Cienia, dlatego nie noszą oficjalnie swego rodowego monu.
Ród Kaiu - Budowniczowie i rzemieślnicy klanu Kraba. Ród Kaiu zarządza Wielkim Murem Cieśli.
Ród Kuni - są mistrzami we wszystkich aspektach dotyczących fizyczności: od martwego ciała po Feng Shui. Nie tracą honoru przez kontakt z martwą tkanka, praktykują nawet sekcje zwłok. Nie posiadają formalnej, scentralizowanej szkoły: shugenja Kuni sam wybiera sobie uczniów i kształci ich na własną modłę.
Ród Yasuki – z grubsza ród kupców; nie stronią od nielegalnych interesów.

Szkoły Klanu Kraba: Bushi Hida, Szkoła Zwiadowców Hiruma (Hiruma utracili wszystko, kiedy Krainy Cienia zawładnęły ich ziemiami, nie wyłączając znajdujących się tam szkół. Dzięki Jednorożcom z rodu Shinjo mogą szkolić się jako zwiadowcy), Szkoła Budowniczych Kaiu (Najwięksi budowniczowie ze szkoły Kaiu potrafią skonstruować rzeczy zadziwiające niczym magia), Szkoła Łowców Czarownic Kuni (Łowcy Czarownic (tsukai-sagasu) przemierzają Rokugan tropiąc maho-tsukai i stwory z krain Cienia, strzegąc przed nimi mieszkańców Cesarstwa), Szkoła Kupców Yasuki (Kupcy z rodu Yasuki nie są postrzegani jako bushi), Szkoła Shugenja Kuni (polegają na broni w równej mierze co na czarach), Berserkerzy (uczą się wykorzystywać gniew i szał bitewny przeciwko swoim wrogom)

Obrazek


Klan Lwa - Założyciel tego klanu spisał kodeks bushido - będący wytycznymi do postępowania dla każdego honorowego Samuraja. Klan Lwa dysponuje największą armią w Rokuganie. Barwy tego klanu to brązowy i żółty. Wielkie Rody:
Ród Akodo - Ród słynący z błyskotliwych taktyków i urodzonych żołnierzy. Hołdują „cywilizowanej sztuce wojennej”.
Ród Matsu - Tradycją wśród Matsu jest matriarchat. Stanowią najstraszliwszą piechotę Rokuganu. Pozycją w klanie ustępują jedynie rodowi Akodo.
Ród Ikoma - Słynie z doskonałych historyków i badaczy przeszłości. Jako jedyny ród w Rokuganie kształci również bardów opiewających bohaterskie czyny dzielnych Lwów.
Ród Kitsu - Mała rodzina o niezwykłych siłach duchowych, szczególnie kultywująca tradycje i kult przodków. Jej członkowie czasami mają blond włosy. Szkoła shugenja Kitsu jest zamknięta dla postaci spoza klanu Lwa i w pewnym sensie zacofana.

Szkoły Klanu Lwa: Szkoła Bushi Akodo, Akademia Wojskowa Akodo (Odłam szkoły bushi Akodo. Uczy tych samych technik, co szkoła bushi Akodo, ale koncentruje się na nieco innych umiejętnościach), Szkoła Bushi Matsu, Szkoła Bardów Ikoma, Szkoła Shugenja Kitsu

Obrazek


Klan Skorpiona - Przedstawiciele tego klanu kryją twarze za maskami. Maski są tradycją nawiązującą do założyciela i symbolizują, że osobie za maską nie wolno ufać. Klan Skorpiona słynie z wspaniałych dyplomatów. Jego barwy to czerwony i czarny. Wielkie Rody:
Ród Bayushi - Przywódcy klanu Skorpiona znani jako groźni wojownicy i przebiegli dworzanie.
Ród Shosuro - są znani ze swoich znakomitych aktorów. Stanowią zarazem podstawę organizacji, która inne klany nazywają „ninja”. W rzeczywistości ninja pełnią jedynie rolę zasłony dymnej dla prawdziwych zabójców kształconych w szkole assassinów Shosuro.
Ród Soshi - praktykuje magię tejina, nieznaną poza szkołą tego rodu.
Ród Yogo - Pierwszy Yogo pochodził z klany Feniksa, jego potomkowie strzegą dziś Czarnych Zwojów, za pomocą których przed wiekami Shinsei i Siedem Gromów pokonali Fu Lenga. Spośród Yogo wywodzi się Czarna Straż (kuroiban), której członkowie poświęcają się walce ze sługami Fu Lenga.

Szkoły Klanu Skorpiona: Szkoła Bushi Bayushi, Szkoła Dworzan Bayushi, Szkoła Aktorów Shosuro (w szkole aktorów (butei) Shosuro kształcone są również „gejsze do zadań specjalnych”), Szkoła Zabójców Soshuro, Szkoła Shugenja Soshi (Soshi specjalizuje się w magii tejina: wykorzystuje ona mało poznany element Cienia. Dzięki niej shugenja są w stanie nakładać na wybrane osoby tzw. Piętna Cienia (kage yakiin), Szkoła Shugenja Yogo (Szkoła Yogo specjalizuje się w kuwasu: Magii Blokad)

Obrazek


Klan Smoka - Klan ten zamieszkuje góry na północy Rokuganu. Uchodzą za najbardziej tajemniczy i zagadkowy z klanów. To tutaj narodziła się szkoła szermierki, której adepci walczą dwoma mieczami jednocześnie. Barwy tego klanu to zielony i złoty. Wielkie Rody:
Ród Togashi - Formalnie daimyo rodu Togashi jest głową klanu Smoka, w rzeczywistości większość jego obowiązków przejął daimyo rodu Mirumoto. Co więcej, w rzeczywistości nie istnieje ród Togashi opierający się na więzach krwi: Togashi są raczej zakonem mnichów i ise zumi, którzy przystąpili do niego z własnej woli, a wywodzą swe korzenie z wielu klanów, nie tylko ze Smoka.
Ród Agasha - zgłębiają tajemnice natury, praktykują klasyczną chemię na równi z magią. Znani z mikstur alchemicznych tworzonych dzięki sztuce mizugusuri.
Ród Mirumoto - 90% Smoków wywodzi się z rodu Mirumoto, który włada większością terenów rolniczych klanu i tworzy armię Smoka.
Ród Kitsuki - Wywodzą swe korzenie z rodu Agasha, i tak jak oni poszukują prawdy, ale szukają jej wśród ludzi. Znienawidzeni przez przestępców i kłamców w całym Cesarstwie. Jako jedyni w Rokuganie przedkładają wagę dowodów materialnych nad zeznania świadków, stosując przy tym iście detektywistyczne metody śledcze oparte na dedukcji i kojarzeniu faktów.

Szkoły Klanu Smoka: Szkoła Bushi Mirumoto, Szkoła Namiestników Kitsuki (W jej murach szkoli się przyszłych namiestników kierujących w imieniu daimyo strażą publiczną i wykonujących władzę sądowniczą na powierzonym terenie. Absolwenci tej szkoły służą klanowi również jako dyplomaci), Szkoła Shugenja Agasha, Szkoła Togashi (zakon wytatuowanych ludzi znanych jako ise zumi – każdy tatuaż coś znaczy i jest w pewien sposób magiczny; więcej o nich napiszę osobie chętnej zagrać ise zumi na pw lub tutaj, gdy ktoś się zainteresuje)

Obrazek


Klan Żurawia - Klan dyplomatów, artystów i szermierzy. Pławiące się w bogactwie Żurawie, słynące z talentów w wymienionych dziedzinach, należą do najbardziej wpływowych w Rokuganie. Barwy tego klanu to niebieski i srebrny. Wielkie Rody:
Ród Doji - Dyplomaci i politycy klanu.
Ród Kakita - Najwięksi artyści klanu Żurawia. Akademie Kakita uczą wielu sztuk, w tym Iaijutsu, którą Żurawie również uważają za sztukę. Sztukę, która zapewnia im od wieków tytuł Szmaragdowego Championa.
Ród Daidoji - Kupcy, szpiedzy i żołnierze Żurawia. Robią to co musi być zrobione dla dobra klanu, ale robią to z honorem. Od ceremonii gempukku wszyscy Daidoji mają wytatuowany na nadgarstku mon swego rodu.
Ród Asahina - Ród shugenja ma swe korzenie w klanie Feniksa. Są zupełnymi pacyfistami, nie utrzymują armii. Za to ich przedmioty magiczne nie mają sobie równych w całym Rokuganie.

Szkoły Klanu Żurawia: Szkoła Bushi Kakita/Akademia Szermierki Kakita, Szkoła Straży Daidoji (Stawia techniki defensywne nad ofensywnymi), Szkoła Dworzan Doji, Szkoła Artystów Kakita (Dzieła artystów z klanu Kakita mają w sobie moc jakiej inni artyści mogliby jedynie pozazdrościć; po pytaniu/zgłoszeniu postaci z tej szkoły opiszę dokładniej rodzaje specjalizacji [Maya]), Szkoła Shugenja Asahina

I to jest właśnie Wielka Siódemka. Są jeszcze pomniejsze klany, których nazwy wypiszę; może kogoś urzeknie jakaś nazwa i będzie chciał koniecznie zagrać członkiem takowego – wtedy więcej danych. Mamy zatem także klany: Borsuka, Lisa, Modliszki, Osy, Sokoła, Stonogi, Ważki, Wróbla, Zająca i Żółwia.
No i jest Dom Cesarski, ale tutaj już musielibyście spytać się o pozwolenie i ogółem wolałabym nie.

Na ten moment to na tyle, wiem, że jest tego mnóstwo i ogólnikowo. W razie czego pytajcie o cokolwiek wymienionego tutaj/niewymienionego czy to w temacie, czy to na pw, czy fejsbuku.
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 17:39 
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 35
Rejestracja: 28 mar 2013, 13:45
Posty: 1798
Lokalizacja: Vicovaro
Płeć: Kobieta
Ja chcę w ciemno. Jeszcze nie czytałam, ale chcę xD Zaraz zabieram się do czytania.

_________________
Obrazek
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 17:41 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3255
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Moooooże się skuszę :D Na pewno ze Smoka.

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 17:54 
Administrator
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 21
Rejestracja: 03 lis 2008, 08:07
Posty: 8932
Lokalizacja: Gród Bestiarium
Płeć: Mężczyzna
Ja pójdę do Lwa, instynktownie i zodiakalnie (europejsko, bo w chińskim mam węża), ale parę pytań. :D

Czy nie będzie to problemem, jeśli większość graczy będzie w różnych klanach? Nie podniszczy to w żaden sposób przebiegu rozgrywki?

Czy nieprzeczytanie dokładniejszego opisu wszystkich klanów nie odbierze nam wrażeń z rozgrywki (masa pracy, a mimo to chcę wziąć udział w sesji)?

Na razie to all. :D
Kartę Postaci podeślę może wieczorem. :)

_________________
Wszystko ku chwale większej frajdy!
Obrazek
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 17:59 
Paladyn
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: -2
Rejestracja: 27 sie 2010, 11:12
Posty: 2009
Lokalizacja: Miasto słynące z syrenki i spalin
Nie podniszczy: co najwyżej może nieco podkręcić temperaturę pod względem delikatnych antypatii międzydrużynowych, a dla mnie to tylko sprawia, że gra się ciekawiej.

Fajnie, jakbyś przeczytał, dasz radę bez. Ew. chodź na fb, a ja Ci opowiem coś tam w razie czego krócej i bardziej ogólnie.
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 18:37 
Administrator
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 21
Rejestracja: 03 lis 2008, 08:07
Posty: 8932
Lokalizacja: Gród Bestiarium
Płeć: Mężczyzna
Precyzuję:
Klan Lwa,
Ród Akodo,
Akademia Wojskowa Akodo.

Wyślij mi, proszę, na PW to co powinienem "o sobie" wiedzieć, żebym mógł lepiej napisać Kartę Postaci. :)

_________________
Wszystko ku chwale większej frajdy!
Obrazek
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 18:46 
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 35
Rejestracja: 28 mar 2013, 13:45
Posty: 1798
Lokalizacja: Vicovaro
Płeć: Kobieta
To ja też se wybrałam :D I też bym prosiła, jeśli to nie problem. :)
Klan Skorpiona, Ród Yogo, Szkoła Shugenja Yogo :)

_________________
Obrazek
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 19:04 
Potępiony
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 18
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:27
Posty: 3255
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Klan Smoka
Ród Mirumoto
Szkoła Shugenja Agasha

Możesz też podesłać co nieco więcej, żebym wiedział ocb :D

_________________
Obrazek

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2014, 22:28 
Pisarz
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: 0
Rejestracja: 19 sie 2014, 16:29
Posty: 68
Klan Skorpiona
Ród Shosuro
Szkoła Zabójców Soshuro,

I bym prosiła o to samo co resztą wyżej
Na górę
  Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sie 2014, 17:14 
Paladyn
Awatar użytkownika
Offline
Reputacja: -2
Rejestracja: 27 sie 2010, 11:12
Posty: 2009
Lokalizacja: Miasto słynące z syrenki i spalin
A, jeszcze jedno: skończoną kartę postaci wyślijcie mi na pw albo w pliku tekstowym przez facebooka; ja Wam dodam ew. parę rzeczy, prześlę poprawioną wersję i gdy dostanę wszystkie KP wrzucę tu uproszczone dramatis personae z informacjami, które możecie mieć na temat postaci współgraczy ;)
Na górę
  Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron