Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 25 kwie 2018, 03:36

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Zgodzę się z Skrank, dokładnie takie samo wrażenie zrobiły na mnie filmiki z gier Blizarda, tzn Diablo, Starcraft i Warcraft. Dołożę jeszcze bardzo znaną serie z Weststudio - Comannd and Conquer, Red Alert. Co prawda było to bardzo dawno temu, lecz miały one swój urok. Obecnie możliwości są nieograniczone, jednak nie jest to już to, czegoś w tym wszystkim brakuje.

Tytuł: Re: Wstawki filmowe z gier
Rycerz
Reputacja: 10
A odkopię se temat, a co mi tam.

Moim zdanie mało co jest w stanie przeskoczyć cutscenki Kojimy. To, co on wyprawia w serii MGS, to mistrzostwo reżyserii przerywników filmowych. W piątej części zastosował ciekawy eksperyment, 'kręcąc' wszystkie cutscenki jednym, nieprzerwanym, długim ujęciem jak gdyby z trzęsącej się ręki kamerzysty podążającym za akcją. Genialny pomysł, genialne wykonanie. I mega oryginalne. Dodać jeszcze do tego talent Kojimy do dobierania muzyki do przedstawionej sytuacji i efekt jest oszałamiający. Wyobraźcie sobie tylko tak zrealizowane filmiki w strzelance drugowojennej... Kuwa by powstał wreszcie growy odpowiednik Szeregowca Ryana czy też Kompani Braci. :D

Te Blizzarda, szczerze mówiąc, niezbyt mi się podobają.
Genialne są za to wszystkiego rodzaju filmy i filmiki z Wiedźmina 3, poczynając od trailerów, po same cutscenki. Ciężko wytłumaczyć tę opinię, ale po prostu mają 'to coś'. Tę wczuwkę, ten klimat... a zresztą sami zobaczcie, mam nadzieję że załapiecie, o co chodzi:

Nie ma spoilerów, bo to w trailerach było.

A to, wbrew tytułowi, nie była jeszcze najlepsza scena, bo niedługo potem w grze jest kilkukrotnie przebijana. Ale to były by już spoilery.

Mam do Was pytanie: jaki film przerywnikowy z gry najbardziej Wam zapadł w pamięć? Starajcie się tylko zbyt mocno nie spoilerować. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.