Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 23 lip 2018, 16:31

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
A ja z Orodlinu wróciłam na stare, dobre Vallheru, bo niedawno wróciło do życia wraz z najpierwsiejszym królem. :D Mam zaciesz - tym bardziej, że na Orodlinie zaczęli coraz bardziej gonić w piętkę i psuć to, co jeszcze zostało do popsucia. oO

Za to zaczęłam też trochę grać w Kingdom of Loathing - przezabawne. :) Od strony graficznej to jest po prostu miodność. xD

- Vin, The Magnificent Seven -

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Ostatnio mógłbym polecić Terra Militaris - dla fanów strategii (rozbudowa miasta, ogromne armie, itd.), jak i RPG (rozwijanie bohatera, jego ekwipunku, umiejętności, walki na arenie). Mnie to wciągnęło na baaardzo długo :) Do wyboru gracz ma jedną z czterech cywilizacji (Rzym, Egipt, Persja i Chiny), a w późniejszej fazie gry może atakować i ZDOBYWAĆ tereny należące do innej cywilizacji. Szczegół w tym, że trzeba je później utrzymać :D

Tytuł:
Rycerz
Reputacja: 10
To ja polecę grę Cantr (http://www.cantr.net/). Jest to świetna rozrywka dla fanów odgrywania postaci. Gra bazuje na czymś w rodzaju czatu, gdzie piszemy to, co robi i mówi nasz bohater. W grze istnieje Najważniejsza Zasada, według której świat w grze nie może się w żaden sposób wiązać z tym realnym. Chodzi o to, że na przykład podczas gry nie można mówić nic dotyczącego wszystkiego poza grą (coś w stylu "Ej, jak w tej grze się walczy?") i odwrotnie. Nikt nie wie, jakie kto postacie odgrywa. Dzięki temu gra ma świetny klimat i warto się z nią choć na chwilę zapoznać.

Łapcie jeszcze adres wiki, z którego można się dowiedzieć chyba wszystkiego.
http://wiki.cantr.net/index.php/Polska_Wersja

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 19
Ja ostatnio zagrywam się w The Settlers Online. Utrzymuje czar pierwszych części serii przy nowej oprawie graficznej. Gra jest w wersji beta więc ma kilka niedoróbek ale ma spory + który dla niektórych może być -. W Settlersach nie ma jeszcze trybu pvp. Rozwijamy naszą osadę a za sąsiadów mam bandytów. :D Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć to nich na piva wyśle mi swój mail żebym mógł wysłać zaproszenie (i zarobić diamenty :D)

To nie moja osa ale też fajna :D
Obrazek

Tytuł:
Rycerz
Awatar użytkownika
Shadi mam jako takie doświadczenie z wspomnianą przez Ciebie gierką i nie nazwałbym jej nawet klonem Settlersów. Grafika może i lepsza jest to fakt, lecz brakuje w niej czegoś. Wiem, że to wersja beta ale już teraz widzę co jest grane. Nastawiona jest na zyski jak wszystko w obecnych czasach, to jest jej priorytet. Do tego dodałbym jeszcze czynnik ludzki tzn drażnią mnie zachowania pojawiających się współgraczy a nawet moderatorów. Przeleciałem np forum tej gierki i nie dorasta ono do pięt Bestiarium. Odniosłem wrażenie, że znowu tam pełno dzieciaków lub debili. Wszystko to przeważyło że zniechęciłem się do gry w "The Settlers Online".

A to moja wiocha :D

Obrazek

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: -2
Fabułą gry „Gretel and Hansel. Part One: Stones” jest baśń o Jasiu i Małgosi. W dostępnej, pierwszej części gry, wcielamy się tu w starszą siostrę, która – podsłuchawszy (w pomijalnym intro gry) knowania rodziców, postanawia zebrać 10 błyszczących kamieni, by je móc rozsypać w labiryncie leśnych ścieżek. Gdzie takie znaleźć? Najpierw trzeba się po kryjomu wydostać z domu – niektóre po prostu leżą na podwórku, do innych dostępu strzeże pająk, wiewiórka, osy, kruk… Trzeba nieco pomyśleć, zebrać kilka przedmiotów, użyć ich we właściwym miejscu, we właściwym czasie (kolejności). Jest sporo podpowiedzi. Czy jest to więc gra typu „fabuła + point-and-click”? Między innymi. Będzie się jednak trzeba wykazać także refleksem i ostrożnością – zbyt pochopne czy nieodpowiedzialne zachowanie bohaterki grozi śmiercią. Dość okrutnie pokazaną.
A dlaczego nie jest to gra dla dzieci? Bo, jak się okazuje na końcu, właśnie owe śmierci (nie tylko samobójstwa – można też zakatować braciszka) należy „kolekcjonować”. Za każde z 10 możliwych dostajemy „medal”. Nie tracimy z tego powodu nic ze zgromadzonych przedmiotów, nie musimy zaczynać od nowa – ot, Małgosia pojawia się jak gdyby nigdy nic. Cóż, nie jest to zbyt wychowawcze… Po zdobyciu wszystkich 10 śmiercio-medali, jako bonus otrzymujemy medal „Grimm master” i możliwość przejścia gry ponownie, ale w „wielkanocnej” (?) oprawie – Małgosia ma na twarzy maskę królika, Jasio – barana. Wydaje się jednak. że nic to nie zmienia w samej grze. Same zaś punkty za medale można gromadzić na koncie, jeśli gracz zdecyduje się założyć sobie takie w serwisie Newgrounds. Pewnie służą do wspinania się po tablicy highscores – nie sprawdzałam.
Grafika jest ciekawa: utrzymana głównie w sepii, przypomina malowanie farbkami wodnymi przez dzieci w wieku przedszkolnym. Tło muzyczne nie nudzi, ale może przygnębiać (wszak do tak poważnych zagadnień nie pasuje cukierkowe „hop-siup-tralala”). Można ją jednak łatwo wyłączyć. Liczne wstawki filmowe można przewinąć (interesujące są tylko za pierwszym razem).

http://www.newgrounds.com/portal/view/515322

Dragu:
Gra bardzo ciekawa, Meph. :)
Fajnie się przechodziło. :D

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Gra "The Great Massacre".
Przykładowe źródło:
Kod:
http://www.joemonster.org/gry/46319/The_great_massacre

Gra o osiłku, któremu odebrano nieśmiertelność i musi sobie wywalczyć drogę przez setki wrogów. Taka tam ciachanko chlastanka, przyjemna na jakiś czas. :P
Przy okazji ma fajną, przyjemną ścieżkę dźwiękową. :)
A teraz zadanie dla tych, którzy postanowią się pobawić w to. :D
Brakuje mi kilku Achievementów. :P

Obrazek

Kto odkryje jak je zdobyć? :p

Tytuł: [+18] Torture Game [+18]
Pisarz
Awatar użytkownika
TEMAT +18! Jeśli jesteś wrażliwy/wa to radzę cofnąć stronę.

Witajcie przyjaciele, macie nadmiar czasu wolnego, albo wykład/praca się ciągnie jak ochłap skóry za zombie? Zapraszam Was do zagrania w grę... i wklejanie w tym temacie efektów swojej pracy. Wiedz że publikując tu swoje starania sprawiasz banana na twarzy każdego lubującego czarny humor! :p

<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[bb spoiler]Obrazek Obrazek Obrazek [/bb spoiler]

Nie zakładaj kamery
Zwariujesz jak obejrzysz taśmę
Uciekaj do ludzi
Nie bądź sam bo cie zabije

Hard Rock Hallelujah!!!

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Ee tam, ja myślałem że w tej grze będzie coś faktycznie hardkorowego, a tu taki smut. :c Są lepsze sposoby na tortury, niż strzelanie z AK-47. :P

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Dawno nic tu się nie działo, zatem... :D

Oto Epic Boss Fighter, w którym gra polega na ubijaniu samych bossów. :D
Kod:
www.gamerfish.com/action/epic-boss-fighter/

Oraz Assassin's Crin. :D
Kod:
http://oddly-shaped-pixels.itch.io/assasseeds-crin

Patrząca na gracza z góry gra Loved.
Gra zachowa się inaczej gdy za każdym razem sprostamy wymaganiom narratora i gdy się im sprzeciwimy.
Kod:
http://www.alexanderocias.com/loved.php

Symulator tonięcia.
Faktycznie przejmujący, klimatyczny.
W momencie, gdy zaczyna się topić, musicie cały czas kółkiem w myszce zasuwać do góry, żeby się nie utopić.
Zaleca się włączenie pełnego ekranu i granie w słuchawkach. :)
Kod:
http://sortieenmer.com/

Słońce i Księżyc.
Sympatyczny umilacz czasu. :)
Sterujesz małą kulką, a Twoim zadaniem jest zebranie kilku kluczy, które uruchomią portal do kolejnego poziomu.
Możesz poruszać się w wodzie i jej powierzchni (nurkuje się Z/Shift), a by wygrać musisz manipulować siłą wyrzutu Twojej postaci z głębi wody.
Kod:
http://managore.itch.io/sunandmoon

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.