Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 lut 2018, 10:12

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Multiplayer] Rozgrywki sieciowe Bestiarium
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Kurcze, trzeba wreszcie zagrać w CAHa! :D

Do tego w Lineage 2 wbiłem z kumplem na oficjalny serwer, bo jest F2P (wspominaliśmy z nostalgią i tak się wkręciliśmy we wspominki...), no i zrobiłem gildię Bestiarium. :P
Serwer na ratingu -5 i choć sam mam koło 20go levelu i chwilowo nie gram za często, to jakbyście byli chętni, jak najbardziej mogę z Wami zagrać, wystarczy się zgadać. :)

A tak na ten moment, dowiedziałem się, że War of the Roses przeszło na Steamie na F2P. Sam tę grę poznałem, gdy testowałem ją przed premierą wersji polskiej pracując jeszcze w Cenedze. :D
Może w tej wersji są dostępne tylko podstawowe profesje, ale... nie o rozbudowanie postaci tu mi w tej chwili chodzi (choć ja sobie w tym roku rozwinę pewnie do pełnej wersji tę grę), a o naparzanie się z Wami na miecze i topory, wekiery i strzały, halabardy i sztylety, młoty i koziki! :D
Wyobraźcie sobie taki meczyk, wbiegamy na arenę, każdy w zbroi z jakąś bronią i napier... :D

Wczoraj długo w to grałem, a jak odrąbałem komuś głowę, albo zapędzony w kąt zarżnąłem siedmiu (po czym na czacie napisałem "How the hell did I do that...? :D" xD)... ta radość. xD

Gra nie powinna mieć zbyt dużych wymagań, ale immersja jest zdrowa, bo powodzenie ciosu zależy od tego jak wymierzysz i pod jakim kątem tniesz/pchniesz/uderzysz. :D
Polecam i zachęcam, dajcie znać jak się skusicie. :D
A jakby większość stwierdziła, że tak nam się gra dobrze, że wszyscy sobie kupią za te grosze pełną wersję, to jeśli ktoś by bardzo chciał, a by nie mógł, to można zrobić forumową zrzutę wśród graczy i wspomóc ku chwale większej (wspólnej) frajdy! ;)

Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 36
Średnia tej gry na steamie wynosi ~55% a jeden z komentarzy brzmi "imagine mount and blade and chivalry had a child, but that child was deformed and abandoned by it's parents". Lecz pokusa darmowego obcinania głów toporem dwuręcznym oraz rekomendacja Draga spowodowała że muszę przetestować tą grę xD

Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Wiesz, szału ni ma, ale jednak przyjemnie się można wyżyć. :p

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Strefa czasowa UTC+1godz.