Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 lip 2018, 16:04

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: W jaką grę grałeś ostatnio lub zamierzasz niedługo zagrać?
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Z racji, iż sam chciałem mieć gdzieś database postaci z Final Fantasy, postanowiłem założyć temat dla wszystkich, do którego z nostalgią wszyscy będą mogli kiedyś wrócić. :)
W temacie tym wpisujemy:
1. Nazwę gry,
2. Imię postaci (jedynej, lub wszystkich, nawet jeśli zachowaliśmy oryginalną propozycję),
3. Opis gry i wrażenia.

Uwaga! Wpisujemy tylko gry, których nie przeszliśmy na kodach!

Ja napiszę o Final Fantasy może w sobotę, jak wrócę. :p
Temat niech się kisi do tego czasu, jeśli nikt niczego ostatnio nie przeszedł. :P

Uwaga #2: Jeśli jesteś w trakcie gry w grę przeglądarkową, gdzie nie ma czegoś takiego jak koniec, masz prawo wypowiedzieć się na jej temat również tutaj. :)

Tytuł:
Potępiony
Awatar użytkownika
Reputacja: 18
To ja może powiem coś o jednej gierce online :D

1.Pockie Ninja
2.IttaiKen
3.Gra w której tworzymy postać, wybierając tzw.strój czyli wybieramy jak nasza postać ma wyglądać. Stroje dostępne są z anime Bleach oraz Naruto. Każdy strój ma inne wartości statystyk, którymi są szybkość, siła i stamina. Każdy strój daje naszej postaci inną sekretną technikę, która używana jest gdy poziom zdrowia nasz i przeciwnika jest odpowiednio zróżnicowany oraz używa innej broni. Naszą postać możemy wyposażyć również w najróżniejsze elementy zbroi oraz broni, której są 3 rodzaje: Ostrza, Obuchy oraz Pięści. Stroi jest kilka kategorii, szare,niebieskie,pomarańczowe,Shippuden oraz S-Rank i stroje limitowane. Możemy podnosić wartość statystyk stroju poprzez łączenie go z 2 takimi samymi. Nowe elementy wyposażenia dostępne są co 6lvl'i. Poza klasycznym PvP istnieją róznież masy po kilka mobów na lokację, które podobnie jak wyposażenie co 6lvl'i odkrywamy. Nasz sprzęt możemy ulepszać ma kilka różnych sposobów min: inskrypcje, załączanie kryształów. Jednak musimy wcześniej zaopatrzyć się w odpowiedni talizman, który pozwoli nam na taką operację. Nie będe opisywał każdego poszczególnego aspektu gry,gdyż zajęłoby mi to kilka dni.
Gra ogółem jest cudna, zwłaszcza graficznie jednak ma ona kilka wad:
1. Ogromna przepaść między użytkownikami darmowymi a użytkownikami złota. Przepaść tą można zmniejszyć tzw. kuponami, które dostajemy za "levelowe questy" bądź co jakiś czas jako bonus.
2. Gra ma dużo eventów oraz co rusz wprowadzanych nowości, lecz z racji iż jest to gra anglojęzyczna i servery rozrzucone są po całych Stanach jest też różnica czasowa, która uniemożliwia nam branie udziałów w niektórych eventach.
3. Gra wymaga dość dobrego łącza.
4. Nie jest ona dla ludzi niecierpliwych.
5. Rzadko trafi się inny gracz, który udzieli nam pomocy.

Podsumowując, gry tej trzeba się nauczyć, poznać parę sztuczek, dostosować skille do odpowiedniego stroju. Opanowanie podstaw zajęło mi jakiś tydzień. Teraz mam lvl 66 i idzie mi całkiem całkiem:) Zachęcam do tej gry zwłaszcza, że zawsze pomogę i wezmę pod opiekę kogoś kto zechce ze mną uczestniczyć w tej przygodzie. Jakby co moja postać nazywa się IttaiKen, serwer 29. Zapraszam xD

We're hiding here inside the dream and all our doubts are now destroyed. The guidance of the morning star will lead the way into the void.”

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Gdyż właśnie zaczynam grać w Final Fantasy II, postanowiłem podzielić się z Wami moją opinię o pierwszej części tej serii. :)

1. Final Fantasy
2. a) Hero (Knight),
b) Tipo (White Wizard),
c) Kagi (Ninja),
d) Memo (Black Wizard).
3. Gra Final Fantasy przyciągnęła mą uwagę, gdyż od dłuższego czasu przyjemność sprawia mi granie w pozycje z rodziny Final Fantasy studia Square Enix (kiedyś Square). Część pierwsza powstała w latach 80' i jakąś specyficzną magią przyciągnęła rzesze graczy i zachęciła do zagrania. To przyczyniło się do kontynuacji serii, a gra mająca być ostatnią grą jej twórcy (stąd tytuł Final Fantasy) stała się hitem.
Gra nie grzeszy grafiką, w końcu swoje lata już ma, ale za to sama w sobie jest ciekawie skonstruowana i przyjemna dla gracza. Być może trochę niecierpliwią długie przerwy pomiędzy daniem rozkazów ataku podczas walki a zakończeniem rundy, lecz dzięki temu byłem w stanie grać jednocześnie w Fallout posiadający tą samą cechę. :p
Gra opowiada o czterech Rycerzy Kryształów (Knights of the Crystals), którzy przebudziwszy się wyruszają w świat by zdusić bunt żywiołów i sprowadzić na ich ziemię pokój na wieki, a czy im się to uda, zależy jedynie od Ciebie! ;)
Na początku wybiera się cztery postacie spośród kilku profesji, po czym nadaje się im czteroliterowe imiona (przekład z japońskiej wersji, w której jeden znak jest równowarty jednej sylabie) i zaraz po tym wyrusza się ku dworzyszczu pierwszego zUego, z łapsk którego należy uratować księżniczkę. Jednak to dopiero początek podróży, nasi bohaterowie nie spoczną po tym na laurach.
Grało się fajnie, przyjemnie, bez frustracji. Grę polecam, zwłaszcza fanom klasyków i fanom serii Final Fantasy.

PS: Chocobo tu nie uświadczycie (Phoenix Down też, chyba że ja nie znalazłem jakimś cudem mimo że by był xP), pojawiają się w trzeciej odsłonie serii jeśli pamięć mnie nie myli. :p

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
1.Mount & Blade : Ogniem i Mieczem
2.Natanonim
3.Kolejna gra ze znanej serii "Mount&Blade". Od razu zacznijmy od tego że tym razem akcja nie rozgrywa się w fikcyjnej krainie , Claradii , tylko za czasów XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.Główną zaletą jest rozbudowany system tworzenia postaci od wybrania płci , przez rozgospodarowanie punktów umiejętności , po bardzo szczegółowe modelowanie twarzy.Grę rozpoczynacie jako słaby najemnik wyposażony w szablę,samopał i kulawego wierzchowca.Jednak po paru zadaniach macie dość pieniędzy na porządne ubranie , broń , ludzi i przede wszystkim jedzenie dla oddziału.Kolejnym plusem jest wybór frakcji z jaką chcecie się sprzymierzyć.Macie do wyboru pięć z ówczesnych potężnych narodów:
1.Rzeczpospolita Obojga Narodów
2.Królestwo Szwecji
3.Chanat Krymski
4.Wielkie Księstwo Moskiewskie
5.Wojsko Zaporoskie
Gdy już sprzymierzycie się z jakimś państwem dopiero zaczyna się krwawa walka o władzę i każdy kawałek ziemi.W grze szczególny nacisk został położony na system walki.
Masz do wyboru czy chcesz tłuc wszystkich szablą , zasypywać gradem strzał lub przebijać kopią.
Gra bardzo przyjemna i emocjonująca choć grafika nie jest najlepsza.
Polecam szczególnie dla Patriotów i dla tych co lubią potłuc Szwedów i Moskali :)

Tytuł:
Igor
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
LoL - moja jedyna rozrywka i pocieszenie po całym dniu zakuwania. 40 minut i do spania :) Przyjemnie, odmóżdżająco, można się wyżyć na ludziach.

"Bez pożegnania nie ma rozstania, jest tylko zmowa milczenia."

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
To opisz ją trochę według schematu. :)
Znam grę, przyjemna, ale nie mam na nią czasu, poza tym nie mam ochoty wzbijać się na wyższe poziomy w takiej manierze. xP

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Aktualnie gram w Gothic I (po raz 2476248278970 raz, co z tego...) ALE z modem Mroczne Tajemnice. Jest jazda, polecam. Już wybiłam pełzacze i idę do Świrów z Sekty. Kocham tą grę normalnie, od małego siedmioletniego kurdupla, jak widziałam jak mój brat w to grał xD

I gram w Sims 2. Topię w basenie, palę i się wyżywam. Jestę sadystę :3

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Gra: Torchlight
Postać: Dragon (Klasa: Wojownik (jakąś tam nazwę swoją ma, nie pamiętam już :D)
Opis:
Klasyczny Hack'n'Slash... dla mnie żadna rewelacja, ale przeszedłem, bo chciałem zobaczyć jak wygląda końcowy boss. Wieje nudą, bijesz ciągle to samo (albo coś podobnego, ale tez tak samo), dobry system umiejętności, cukierkowa grafika, nawet ładna... i genialny pomysł z chowańcem, dzięki któremu nie trzeba zapierdzielać przez kilkanaście poziomów do miasta, żeby opróżnić ekwipunek w zamian kasę... ;) wysyłasz pieska/kotka i on ci kasę przynosi ;)

Sorry, że post pod postem, ale.. ;]

GRA: Bionic Commando
POSTAĆ: Norman Spencer - Bionik
OPIS: Gra masakrycznie zajebiaszcza :D Daje mnóstwo frajdy, wiele elementów jest interaktywnych, co daje duże możliwości rozgrywki. Świetna grafika, świetne lokacje. Klimacik zajeżdżający post-apo... genialna fabuła z zaskakującym zakończeniem. To plusy:
Minusy: pieprzone capcomowe sterowanie... i niezwykle wkurzające etapy z minami nad wodą, kto grał ten wie, co to za ból. Ale gra i tak warta zachodu ;)

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Tytuł:
Obywatel
Awatar użytkownika
GRA : Torchlight II
POSTAĆ : Mag ( nie pamiętam nazwy :P )
OPIS : Jak dla mnie przebija nawet Diablo III , niesowite i klimatyczne lokacje , cukierkowa grafika , i ogromnie wciąga :) .

PS: Miny nad wodą każdego prześladowały :)

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Czemu ja tego tematu wcześniej nie widziałam? :D
1. Postal 2 - Share The Pain
2. Koleś
3. Ojjj męczyłam tą grę chyba z pół roku... Wiecie, czasu nie ma, to właziłam pograć piętnaście minut i kilka dni przerwy. Ale ostatnio doszłam do tej niedzieli i już skończyłam. W grze chodzi o to, że chodzi się Kolesiem i wykonuje zadania jego laski. No i przechodzi się tak przez cały tydzień... Wrażenia? Jak na razie w bardziej porąbaną grę nie grałam. Chociaż za dużo to ich tam nie było... No ale cóż. Fajnie jest tak poodcinać ludziom głowy łopatą, podpalać ich i patrzeć na ostatnie konwulsje ich spalonych ciał, sikać na nich i strzelać do nich z wyrzutni rakiet. No cudeńko po prostu :) Trochę mnie wkurzało, że gdzie się nie wchodziło to się ładowało coś tam... Ale ludzie mieleni w maszynie do mięsa rządzą :D I Krotchy! Albo araby z karabinami w kościele... I płonąca biblioteka :) Dawno nie przeżyłam tak wielu dziwnych przygód :) E i rzucanie kotami! :D I strzelanie z kotów! :D
Eh, życie w grach jest takie piękne...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.