Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 25 kwie 2018, 04:00

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cykl The Elder Scrolls
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Ojejku, po co ta powaga. xD
Przecież żartowałem. :P
A ten SkyUI rzeczywiście ciekawie się prezentuje. :)

Rycerz
Reputacja: 10
Jak myślicie, gdzie będzie miała miejsce akcja nowej części TES-a? Fallout 4 jest już prawie gotowy, więc plany na przyszłość tej serii są już zapewne w Bethesdzie dyskutowane.

Tamriel ma tyle zarąbistych, niewykorzystanych miejscówek, że wystarczy jeszcze na wiele gier z serii. Dobrze sobie to wszystko przemyśleli, budując ten świat i przez lata dając nam go po kawałku, bez pośpiechu.

Spotkałem się z opinią, że powinni zrobić Skyrima 2... Przy całej mojej sympatii (ba, sympatii, zagrywałem się w tę grę jak szalony, uwielbiam ją xD) do TES-a V, na razie wystarczy. Jak już pisałem, jest jeszcze tyle niewykorzystanych miejsc...

Chociażby Morrowind. Teoretycznie już był, praktycznie - widzieliśmy tylko mały ułamek prowincji, w dodatku wieeeele lat wcześniej. W Skyrimie dowiedzieliśmy się, że miała tam miejsce mała apokalipsa: wybuch wulkanu spustoszył region, a najazd Argonianów dopełnił dzieła. Klimat postapokalipsy + wojna/walka partyzancka Dunmerów z jaszczurowatymi najeźdźcami? Morrowind sam w sobie miał dosyć niepokojący klimat, a w wymienionych wyżej okolicznościach byłoby jeszcze lepiej.

Osobiście chętnie zobaczyłbym ojczyznę Khajiitów, Elsweyr. Pustynie, sawanny, dżungle, góry - bardzo dużo możliwości. No i tak diametralna zmiana klimatu po poprzedniej części serii byłaby bardzo dobrym zabiegiem. :D

Warto pamiętać, że pomiędzy każdą grą z serii jest spory przeskok czasowy, a w czasie po Skyrimie mogło wydarzyć się... no, w zasadzie wszystko.

Co myślicie? Jaką prowincję byście zobaczyli najchętniej, a na jaką są Waszym zdaniem największe szanse?

Administrator
Awatar użytkownika
Wybacz, Brex, ale nazewnictwo "Skyrim 2" już na zawsze będzie mi się kojarzyło z n00bkami, które nie ogarniają, że Skyrim to 5. część cyklu TES. xD
Po prostu te sieroty za bardzo mi się wryły pod czerep ze swoją pełną powagą prezentując takową ignorancję. xD

Ale ogarniam pomysł, choć wydaje mi się, że najlepiej będzie zostawić temat Skyrim dokładnie tu, gdzie znajduje się obecnie. Bo 1. mogą nie podołać, 2. mogą zawieźć fanów i zniszczyć świetność obecnego tworu.

Rycerz
Reputacja: 10
Dragu... Ale ja właśnie do tego piłem, do tych noobków. xD Chooociaż istnieją też takie gry, jak druga część Final Fantasy XIII przecież. xD
Iiiii myślę dokładnie tak samo, jak żeś to opisał. W poprzednim poście tylko wspomniałem, że niektórzy by tak chcieli, ale Bethesda tego nawet pod uwagę nie wzięła, jestem pewny. :P Nawet na Morrowinda 2 są nikłe szanse. I dobrze.

Cytuj:
(...) 1. mogą nie podołać, 2. mogą zawieźć fanów i zniszczyć świetność obecnego tworu.

Co do pierwszego: to weterani, majstrują erpegi od wielu lat, a jeszcze żadna z ich gier nie była słaba - wręcz przeciwnie, każda to zasłużony hicior i sprzedaje się wyśmienicie. Kasy po Skryimie mają jak lodu, chyba ich największy sukces. Daliby radę spokojnie i gra sprzedawałaby się jak świeże bułeczki, ale oni głupi nie są - kompletnie zmienią miejsce i klimat, a gra przebije Skyrima ilością sprzedanych egzemplarzy. xD

Ale cusz, najpierw Fallout 4, choć prawie skończony, to jeszcze nadal pozostaje ich aktywnym projektem.

Jeśli chodzi o punkt drugi: nie "zawieźć", tylko "zawieść". :grammar: :trololo: :grammar:

Administrator
Awatar użytkownika
Wiesz, Final Fantasy X-2/XIII-2 to nie są osobne gry, to dodatki. A tu mamy już 2 albo 3 dodatki do Skyrima. :P

"Jeśli chodzi o punkt drugi: nie 'zawieźć', tylko 'zawieść'."
A skąd wiesz? ._.
Może fani oczekują od nich, że zostaną podwiezieni do domu gratis po zakupie skajryma 2. ._.
To są dzikie i nieprzewidywalne bestie. =_=

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.