Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 16 lip 2018, 21:14

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Filmy. Jakie oglądacie? Jakie polecacie?
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Ujmę to tak... Najgorszy to pojęcie względne. :D
Jeśli miałbym ustawić gdzieś przedział pomiędzy tym a pozostałymi, to jest tak:
Poprzednie 9-10/10, ten 7-8/10. :D
Może tyłka nie urywał, ale bardzo mi się podobał mimo wszystko. :)

Za to teraz czas na odświeżenie sobie Gry o Tron przed nowym sezonem. :D
Och, tyle nowych spostrzeżeń w nawiązaniu do tego co już widziałem w kolejnych sezonach. Ciekawe czy i w tej serii takowe odnajdę. :D

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 20
Obejrzałam niedawno "Kot Bob i Ja". Powiem Wam szczerze, że ciekawa fabuła, a przez prosty sposób ujęć jest na swój sposób urocze. Kilka kadrów pokazanych "okiem kota", do tego nie trzeba było żadnego zwierzaka tresować, bo to był TEN SAM KOT, który w rzeczywistości zmienił życie bohatera opowieści (film na faktach). Proste, urocze i dobrze odzwierciedlające "uroki" Brytanii.

Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Netflix, czyli dobre seriale (moim zdaniem xD).

Jak tylko się zobaczyłam reklamę, że będzie Ania, nie Anna na podstawie "Ani z Zielonego Wzgórza" niesamowicie się podekscytowałam jako, że to absolutnie najulubieńsza książka mego dzieciństwa.
Są jednak różnice. Serial "odarł" Anię z jej książkowej niewinności oraz naiwności i mamy przedstawiony obraz tego, jak mogło naprawdę wyglądać życie osieroconego dziecka i małej dziewczynki, młodej kobiety w tamtym czasie. Chociaż wyobraźnia Ani w książce dla dzieci bardzo nie razi, to podczas oglądania serialu miałam kilkukrotnie wrażenie, że jakby się ktoś tak teraz zachowywał to by go po prostu leczono. :p Oczywiście sezon kończy cliffhanger i teraz czekam na następny, który obejrzę na pewno.

The OA
Podeszłam do niego bez jakichś wielkich oczekiwań i jak mnie zaskoczył. Niesamowity serial. Podczas oglądania cały czas ma się wątpliwości czy historia głównej bohaterki jest prawdziwa, czy to jednak jakaś choroba psychiczna. Dla mnie serial jest fantastyczny, utożsamiałam się z bohaterami, utożsamiałam z nimi innych ludzi jakich znam. Fabuła momentami można powiedzieć przewidywalna, jednak dla mnie odgrywała ona raczej drugorzędną rolę. Emocje, obraz są tam najważniejsze, ludzkie reakcje na daną sytuację, zróżnicowanie postaci tam występujących.

Przyznam się, że często się wzruszam na filmach, łapię się na każdą smutniejszą scenę, mniej lub bardziej, ale ten serial pobił wszystko, w ostatnim odcinku ryczałam jak bóbr, choć nie powiem, mojemu towarzyszowi też łezka w oku się zakręciła. Także serial dobry, polecam. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Strefa czasowa UTC+1godz.