Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 sty 2018, 15:44

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Podkład...

- Wspaniali mieszkańcy Bestiarium, witam na arenie. Pierwszy pojedynek odbędzie się między bestią Draghana, czyli Gryfonem Hybrydowym, a stworem Dragoneona, czyli Deggfhem. Pierwszy uczestnik to tylko zmodyfikowany gryf. Zaraz, czy ja powiedziałem tylko? Mój błąd. Ten gryf to prawdziwa machina zagłady, odpowiednik ciężkiej kawalerii w przestworzach. Ale stoi naprzeciw godnego siebie przeciwnika, ponieważ Deggfh ważący na oko ze dwie tony potrafi poruszać się z zawrotną prędkością na ziemi.
Zwycięzca tego pojedynku przejdzie do następnej części turnieju. Przegrany będzie musiał poczekać do następnych zawodów, by spróbować jeszcze raz. Obie bestie są już gotowe, czekają tylko na ostatnie rady od swoich właścicieli. Panie, panowie, zaczynamy za dosłownie kilka minut.

[BB Spoiler]
Obrazek

[align=center]VS

Obrazek[/align][/BB Spoiler]

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Kol, świetny podkład, świetne prowadzenie... To mi się podoba! Leci repka :D Zobaczymy, co będzie później ;)
I czemu muszę walczyć akurat z Dragonem...? :(

Okej. Klepię gryfona po wierzchu pyska. Wskazuję ręką jego cel, choć jestem pewien, że mój podopieczny raczej go nie przegapił...
- Leć, Gryfon! Rozpraw się z tą kupą mięcha! Walcz z powietrza!

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Kool, zarąbiacha podkład :D. Ha, Draghan panikuje, bo pierwszy raz dostanie ode mnie łomot XD.

A więc... Degyffyfyfyh (Kto go kurna tak nazwał XD), gdzieś jest? A tu... sorki, takiś wielki, że żem Cię nie zauważył. Słuchaj no tedy, co ci rzeknę mój wierny Bestiokillerze. Skoro on leci z góry, czyli na pewno spikuje, bo co on ma niby innego zrobić? No właśnie, tedy czekaj spokojnie, a jak się zbliży to go chap paszczęką i będzie w porząsiu. Co o tym sądzisz? Pewnie, nie przemęczaj się, na spokojnie... możesz się nawet zdrzemnąć, bylebyś nie dostał łupnia.
Aha, i uważaj na takie białe ptasie bomby z góry, ciężko to zmyć... Dobra, do boju!!! :D

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
- Wooohooooooooooooooo!! - rozległ się okrzyk z widowni.
- Kapela pierwsza klasa! - dodał radośnie Dragu.

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
- No to skoro już wszystko ustalone, to możemy zaczynać. Na widowni widać lekkie poruszenie, w przy stoiskach z darmowymi napojami jest taki tłum, że nie ma już czym tam oddychać. Walka rozpocznie się dosłownie za kilka sekund. Na zaciemnionej arenie widać jakieś ruchy, wszyscy zbędni ludzie są wycofywani na swe bezpieczne stanowiska, a speakerka zaraz rozpocznie odliczanie...

I poooooooooooooszliiiiii... Obieee beeestieee wpraaawiiłyyy w ruuuuch sweeee mięęęęśnieeee, ktooooś tuuuu chyyyybaaaa rzuuuuciiiił czaaaar spoooowoooolnieeeeniaaaa, ale już wszystko wraca do normy. Tymczasem na arenie gryf już jest w powietrzu i szykuje się do natarcia na swego przeciwnika. Z drugiej strony Deggfh niczym rumuński las stoi niewzruszony i czeka na swego przeciwnika. I czeka. I czeka. A gryf nabiera prędkości i pikuje na swego wroga. Jednak przeciwnik go łapie i... uuuu! Orle pazury ruszyły w ruch, zgrabny unik w powietrzu, gryf odbija się od ziemi za swoim przeciwnikiem, i nim ten zdoła się obrócić ma już wyrwany solidny kawał skóry ze swoich... tyłów. Sędziowie są bardzo zadowoleni, jak i cała publika, a przynajmniej ta część, która nie walczy w bitwie o darmowe napoje. O tak, pierwszą krew przelał gryf hybrydowy, który teraz szybuje wysoko nad areną chwaląc się wszystkim swoją zdobyczą. Co będzie dalej? Która z bestii wygra? Dowiemy się po reklamach!

_____
Punktacja:
Gryf hybrydowy: 1
Deggfh: 0

EDIT: Znalazłem nawet pasującą reklamę. xD

Tytuł:
Zegarmistrz
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
[bb spoiler]LOOL!!! ;] Kol, jesteś w tym dobry :D[/bb spoiler]

- TAAK, DOOBRZE, GRYFII!!! Jeszcze go!! Po zadzie go, Boo... Po zadzie...! BOO!!!! Im więcej odgryziesz, tym więcej zjesz!!

Tytuł:
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
- Degyyfyfyfyfh, kurna no... dam Ci inną nazwę, bo tą się trudno wymawia. Od dziś jesteś Kopulozaur!!! Kopuluś, łajzo!! A co ja Ci mówiłem? Śpisz jeszcze? Nie moja wina, że mamuńka twoja Ci przednich łapek nie dała! Ale kurka masz jeszcze paszczękę i pejczogona... po coś je masz, nie??

Kopuluś... wiesz, że na Ciebie liczę. I wyszło mi, że jesteś jeden jedyny... i drugiego takiego bezłapiego Kopulusia nima... po prostu :D

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Zagłowił się nad nowym imieniem Degyfyfy... po czym rzekł - Ja tego nowego imienia skandować nie będę... Co za efekty specjalne! Fantastyczna reklama! - dodał zupełnie jakby walki nie było.
- O! Walka się zaczęła, też dobra!

Tytuł:
Arcylisz
Awatar użytkownika
Reputacja: 14
Przyglądał się z zainteresowaniem walce, przeżuwając szczury w sosie własnym.
- Hehehe... dobrze! - wykrzyczał, gdy gryf wyrwał kawał mięcha z ciała deghfyfyhhga.
Pomyślał, że walka dopiero się zaczyna i był ciekaw, jak się skończy, gdy nagle komplentowanie na ten temat przerwała mu reklama. Z niezadowolenia aż mu spadł szczur.

Tytuł:
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
- Reklamy minęły, wracamy na antenę. Co się stało w trakcie krótkiej przerwy reklamowej? Trener Defg, tfu, Deggfha zmienił imię swojej na Kopulozaur. Cholera, cała linia koszulek z tą bestią będzie musiała być wycofana przez zmianę imienia, ale tak bywa. Sam Kopulozaur widocznie się tym nie przejął, bo właśnie obserwuje wroga, który poradził sobie już z wyrwanym kawałkiem Kopulusia. Potwory jeszcze nie walczą, a raczej zrobiły sobie chyba małą przerwę, bo gryf siedzi teraz gdzieś wysoko i wylizuje sobie piórka. Za to Kopulozaur... No cóż, tu nie mamy żadnej zmiany, bo od początku walki prawdopodobnie nawet się nie poruszył. Korzystając z chwili przerwy zapytam mojego pierwszego gościa w studiu, prawdziwego eksperta, chociaż nie wiem jeszcze w jakiej dziedzinie jest ten ekspert. Co pani myśli o naszych potworach?
- Om, nom, nom, nom.
- Jestem ciekaw co to znaczyło. Prawdopodobnie nigdy się nie dowiem, bo jestem tylko komentatorem. Ale wracamy do walki, bo oto gryf znów pikuje na Kopulozaura. Lecz co to? Drobny podmuch powietrza zmienił trajektorię lotu gryfa i wbił się on w piasek areny tuż przed swoim przeciwnikiem. To niewiarygodne, Kopulozaur zadaje właśnie cios, wgniatając gryfa w arenę! Gryf jednak wyrywa się mu i odskakuje na przeciwległy kraniec pola bitwy. Chyba jest ranny. Za to publika szaleje! Wszyscynasijurorzy zgadzają się ze sobą, że to było coś niesamowitego. Za to kibica gryfanadal w niego wierzą! Uwaga, obie bestie znów szykują się do natarcia, jednak tę rundę zdecydowanie wygrał Kopulozaur, którego sprawność bojową najwyraźniej podwyższyła zmiana imienia. Ciekawe co by było po zmianie imienia na bardziej kozackie...
A teraz reklama!

_____
Punktacja:
Gryf hybrydowy: 1
Deggfh tudzież Kopulozaur: 1

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.