Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Dzisiaj jest 21 paź 2017, 01:24

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Projekt: Reaktywacja
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
NICZYM FENIKS Z POPIOŁÓW WŁAŚNIE SIĘ ODRADZA

Obrazek

Przy omawianiu spraw forum, w gronie sprawujących tutaj władzę [( ͡° ͜ʖ ͡°)], padła propozycja ożywienia tego działu. Jak do tej pory to miejsce skutecznie odstraszało wszystkich swoją poważną nazwą i pustką w tematach. Przyznam, że nawet ja w początkach swojego pobytu tutaj, nie wiedziałam, do czego tak naprawdę służy ten dział i wydawało mi się, że nie mam tu nic do powiedzenia. Jak widać, chyba takie wrażenie dzielą większość, skoro posty pojawiają się tu naprawdę rzadko. Dodatkowo tak naprawdę większość tematów zasługiwałaby na miejsce zupełnie gdzie indziej, a recenzje (no, takie "nieprofesjonalne", ale to nic) walające się w innych działach mogłyby znaleźć się tutaj. Ale że planujemy trochę posprzątać całe nasze forumcio, postaramy się wszystko ładnie i schludnie uporządkować.

To tyczy się i również Publicystyki. Tu wychodzę z pytaniami.

Jakie macie pomysły na ten dział? Może zmiana nazwy? Macie jakieś sugestie, pomysły, cokolwiek, co mogłoby posłużyć za wskazówkę w dążeniu do ożywienia tego działu?

Do czego już doszliśmy, to to że miejsce to musi się trochę "uprzyjaźnić". Trzeba się postarać, żeby już tak nie straszyło, jak wcześniej i żeby użytkownicy chętnie tu zaglądali, pisali i dyskutowali.
No i przecież "publicystyka" to nie tylko recenzje. To szeroki wachlarz tekstów, które każdy z nas mógłby pisać. Wszelakie artykuły, felietony, rozprawy na filozoficzne tematy (tak, Metal, to raj dla ciebie), różne inne przemyślenia i masa innych rzeczy. Może ktoś z was pokusiłby się o całe cykle swoich felietonów? Kto wie, mogłoby z tego wyniknąć coś fajnego. Daje to duże pole do popisu, wiele nowych możliwości. Kiedyś ktoś wspomniał, że możliwą przyczyną upadku aktywności na naszym forum może być po prostu swego rodzaju "wypalenie się". Jest w tym wiele racji, no bo ileż lat można tu siedzieć i gadać o tym samym. Tematyka forum właściwie cały czas stoi w miejscu i jeśli nie chcemy, by upadło, musimy wymyślić coś innego, rozwijać się.

Także liczę na was, kociaczki! Zapraszam do dołączenia się do dyskusji i wymiany pomysłów na temat tego działu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]