Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 22 lip 2018, 19:36

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Red Eclipse [krótki opis :D]
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Od pewnego czasu zacząłem interesować się freeware'ami. Fajna z nimi sprawa jest, są darmowe i bardzo często dużo dają więcej frajdy niż jakiś tam Call of Duty 8000. Podobna sprawa jest z Red Eclipse.

To nie jest zwykły shooter. To jest po prostu roz****l totalny. Quake Live ssie. Grając z samymi tylko botami, których miałem jakichś piętnastu, tempo było szybsze niż te z Devil May Cry'a. Serio. Rozgrywka składa się z respawnu, wywalania całego magazynka we wroga przy naprzemiennym, nerwowym naciskaniem WSADU i spacji, fragiem i śmiercią. Rozgrywka prymitywna. Ale daje niesamowicie dużo radości z zabicia kolejnego nieprzyjaciela. Walki są tu dynamiczne i emocjonujące. Trzeba się ruszać, non stop, inaczej nie przetrwasz tu długo. Przy okazji, musisz mieć niezłe oko, aby pomiędzy lub w trakcie skoków, trafić w oponentów. A ci się respią jak grzyby po deszczu, tutaj nie ma chwili wytchnienia. Wytchnienie jest dla mięczaków.
Jak z muzyką? Generalnie są to odgłosy śmierci i strzałów z karabinów, jednak pozwala to się niesamowicie wczuć w śmiertelnie szybkie tempo rozgrywki. Grafika to najładniejszych nie należy, ale przecież to freeware. Da się bez bólu oczu grać, może nawet się podobać. Ja myślę, że ta niezbyt ładna grafika jest akurat plusem tej produkcji. Sterowanie jest proste do bólu, nawet nowicjusz FPS-ów bez trudu się połapie. Mimo swojego tempa nie jest szczególnie trudna, więc nie jest do w żadnym wypadku gra tylko dla hardkorów. Wymagania sprzętowe też przesadnie wysokie nie są, można bez problemu grać na sześcioletnim kompie (takim jak mój).
Opis krótki, bo to opis, mający zachęcić do grania! Podsumowując, jeśli lubisz dynamiczne, niewymagające i odprężające shootery, musisz w to zagrać. Świetna sprawa po wyczerpującym dniu, zagrać małą partyjkę pełną śmierci, pożogi i zniszczenia. Kończę już, trzeba wracać do gry! :D

Download znajduje się na oficjalnej stronie gry.<-- Klik!

Screeny by autor tekstu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.