Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 20 sie 2018, 04:08

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wesoła twórczość forumowa
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Witam Panie i Panów. :D
Postanowiłem zrobić nowy temat na coś, co powstaje nieustannie na forum, czyli Nasza twórczość dla forum i w imieniu forum.

Czy to Laboratorium, czy to kartki świąteczne, czy też teksty o historii forum lub... zeszyt forumowy (właśnie sobie o nim przypomniałem... xD).
Nawet jeśli nie zamieścimy wszystkiego tutaj, bo część z powyższych ma swój własny temat, to możemy tutaj zamieścić zbiór zdjęć i cytatów z odnośnikami gdzie znajdziemy resztę, zrobić taką minigalerię. :)

Czy to logo forum, czy też jakiś wiersz, wszystko poświęcone forum możemy zamieścić tutaj i wspólnie omówić. Jeśli coś ma "przemawiać" w imieniu forum, razem możemy doszlifować taką pracę, wspólnymi siłami ulepić coś, co powstanie od forum dla forum. :)

I tu pojawia się mój pomysł i propozycja za razem.
Niedawno wpadłem na pomysł, że raz na jakiś czas wybiorę (lub wybierzemy) jakiś temat, jakąś bestię. Taki temat dokładnie zbadamy, dopracujemy, uporządkujemy i może nawet każdy, kto będzie chciał wziąć udział w zabawie, dorzuci parę obrazków znalezionych samodzielnie, lub z odnalezionej przez innych użytkowników puli (bo post pod postem tego samego użytkownika wygląda nie za fajnie, a jak znajdzie się 15 fajnych obrazków, to można podzielić się z innymi :p).
Jako własny wkład wieńczący skompletowanie takiego tematu miałem zaproponować, iż wspólnymi siłami, a moimi rękoma, stworzymy własną, Bestiariumową wersję istoty, którą opisuje wybrany temat.

Najpierw, gdy już wybierzemy temat i zrobimy w takowym mały porządek, zaproponowałbym najpierw w jakim kierunku skłaniałby się Nasz forumowy wygląd tej istoty. Następnie zaproponowałbym kilka póz. Następnie zacząłbym tworzyć, co jakiś czas wrzucając pracę tutaj w celu ustalenia czy wszystko idzie w dobrym kierunku, czy coś trzeba szybko zmienić, zanim zdążę to utrwalić.
Taki rysunek będę szlifował, szlifował, szlifował, aż razem uznamy, że jest dobrze, albo i lepiej. :D Przy tym (wiadomo) uważając, by nie przedobrzyć. :D

Zatem, co sądzicie o obu pomysłach:
- nadanie życia temu tematowi,
- wybieranie takiego "tematu tygodnia/miesiąca/weekendu".

Zapraszam do dyskusji, możecie pisać śmiało tutaj. Ku chwale twórczości forumowej. :)
Pozdrawiam, Dragu

PS: Dopiero teraz (długo po zamieszczeniu tego tematu) zauważyłem, że skrót nazwy tego tematu, to "WTF". xD

Tytuł: Re: Wesoła twórczość forumowa
Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Ja bym to trochę inaczej zrobił. Dałbym wolną rękę w tym, kto ma rysować. To znaczy, każdy może narysować daną bestię, tak jak ją sobie wyobraża. A potem by się wybrało w ramach jakiegoś głosowania kilka obrazków i dorzuciło je do tematu z bestią :). Taki wieczny konkurs :D

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Administrator
Awatar użytkownika
Jak będą chętni, to można i tak. Może być ich kilka, a te które by się nie załapały na przykład dawałoby się tutaj, nawet mój, gdy pojawi się jakiś lepszy kandydat. :)

I nie chcę zabrzmieć jak zadufany buc, po prostu zamierzam włożyć maaaaaaasę pracy w taką ilustrację, by naprawdę wyglądało na profesjonalny twór.

Co nie znaczy, że mam coś przeciwko innym pracom. Jestem otwarty na Twój pomysł, Dragon. :)

Paladyn
Awatar użytkownika
Reputacja: 15
Daleki byłem od nazywania Cię bucem, Dragu :D. Myślę, że taka idea jest ok, bo nie odbiera Tobie tej całej maaaaaasy pracy, jaką chcesz włożyć i też daje możliwość spróbowania się innym ;). Kto wie, może nawet ja przypomnę sobie jak się gryzmoli ołówcem :D

3 RULES OF MOUNTAINEERING

Administrator
Awatar użytkownika
Dzięki. :D
Myślę, że to dobry pomysł. :)
Zapraszam innych do wypowiadania się, a w przyszłości do współtworzenia. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.