Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 21 maja 2018, 02:27

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bestiarium: Rewolucje
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Panie i Panowie,
czas uruchomić na forum ten powiew świeżości. :D

Pomyślałem, że wspólnie z Wami będę na bieżąco zmieniał forum dział po dziale. :)
Pierwszym krokiem była zmiana loga, która nadal jest w toku i liczę nadal na Wasze głosy! ;)
W tle projektuję nowe tło dla forum (zachęcam do sugestii w jakiej kolorystyce powinno być utrzymane tło!), więc niedługo poruszę i ten temat.
Ale teraz czas na działy. :)

Info: Regulamin
Jeśli macie chwilę i chcecie pomóc, proponuję byście najpierw zastanowili się bez zaglądania do tego działu co powinno w nim być, a w osobnym punkcie byście opisali co z tego co tam jest, jest tam potrzebne, co powinno zostać przeniesione, a co jest całkowicie zbędne. :)

Zatem temat bieżący: Regulamin (dział).

Tytuł: Re: Bestiarium: Rewolucje
Srebrny Rycerz
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Osobiście miałem trochę szerszą koncepcję rewolucji na Bestiarium, w której forum to powiedzmy jedna część całej strony.
Podoba mi się jak jest rozwiązane to na stronie [url]arachnea.org[/url] gdzie większość wiedzy czy informacji jest przedstawiona w formie artykułów, co wg mnie ułatwia ich znajdywanie i czytanie niż w formie forumowych postów. Część "społecznościowa" jest zamknięta w zakłądce forum, a informacje, artykuły są wyszczególnione na stronie głównej. Takie rozwiązanie wg mnie jest przystępniejsze i łatwiejsze do odczytania np. dla nowych użytkowników.
Z nudów kiedyś zacząłem budować przykładową stronę Bestiarium w takim formacie (https://zapodaj.net/8b200e980cdb3.png.html). Jest to raczej wersja mocno poglądowa niż aktualny wygląd, do którego zmierzam. xD
Wygląd w zakładce forum bym zachował w takim stanie w jakim widnieje aktualnie nasza stronka.
A co w artykułach? Wszystko co w naszym forumowym bestiariuszu, wszystkie posty(lub jakaś część) przekształcona w formę artykułów ze zdjęciami i treścią z owych postów.
Wiem, że ta wizja wymagałaby sporo pracy, ale wydaje mi sie bardziej przystępna i nowoczesna niż to co jest aktualnie. Rzucam propozycje, by dowiedzieć się co myśli o tym reszta forum, czy jest to wg was realne i czy ktoś byłby skory do ewentualnej pomocy gdyby do samego przedsięwzięcia doszło. :D

Tytuł: Re: Bestiarium: Rewolucje
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Przyznam, że zaciekawiłeś mnie, ale to ustalcie z Draghanem na ile to jest możliwe.
No i muszę przyznać, że zarąbiście byłoby, gdyby u dołu takiego artykułu była przewijalna galeria ilustracji z przyciskiem "dodaj zdjęcie/artykuł", ale to już chyba za wiele by było. xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.